درب اتوماتیک – عمران مدرن

این نوع درب ها در مكانهایی پیشنهاد میگردد كه در مواقع خواصی نیاز است تا عرض كامل ورودی برای ورود و یا خروج مورد استفاده قرار گیرد. همچنین در مكانهایی مانند نمایشگاه های خودرو و پاركینگ ها كه عبور خودرو و نفر از یك ورودی صورت می پذیرد ، با این نوع فریم ها نصب درب اتوماتیک امكان پذیر میگردد. امروزه مفتخریم که در زمینه تامین ، نصب و اجرای درب و پنجره های آلومینیومی میتوانیم به شما هموطنان عزیز خدمات ارائه دهیم.انواع مدل هایی که در خصوص آنها میتوانیم به صورت کاملا تخصصی به شما عزیزان خدمات ارائه دهیم شامل موارد زیر می باشد. چه نوع درب اتوماتیکی برای فروشگاه شما مناسب است؟ آچیلان در با ارائه خدمات برتر و قابل اعتماد در زمینه درب اتوماتیک، در انتخاب هر چه بهتر به شما کمک می کند. وقتی ورودی تمیز و شفافی داشته باشید، افراد در بیرون از فروشگاه بهراحتی داخل فروشگاه شما را میبینند و تمایل پیدا میکنند که وارد فروشگاه شما شوند و همین امر میتواند باعث خرید مشتریان از فروشگاه شما شود.

نوع مکانی که درب اتوماتیک در آن نصب گردد مشخصکننده این است که چه نوع درب با چه ابعاد، اندازه و تعداد لت مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین قیمت موتور درب برقی که ممکن است در حین سرویس و تعمیرات نیازمند به تعویض داشته باشد، بسته به اینکه قرار است چه میزان وزن را تحمل کند و حرکت بدهد و آیا دارای سیستم های تشخیص مانع زیر درب و تشخیص قفل بودن درب هست یا خیر متفاوت خواهد بود. اپراتوری که برای نصب درب شیشهای به آن سفارش کار میدهید و یا قطعاتی که در درب شیشه ای اتوماتیک بکار میگیرید، همه آنها در قیمت نهایی محصول تاثیر گذار هستند. و با توجه به تعدد شرکت های تولید کننده تنوع محصولی در زمینه جک برقی بالا می باشد لذا ما در مجتمع فنی سازان با بکار گیری اساتید موفق و مجرب تلاش می کنیم تا دوره درب های اتوماتیک با کیفیت بالا برگزار گردد تا کار آموزان در بازارکار از لحاظ تخصصی کار آمد باشند. گرچه با گذشت زمان پیشرفت های چشم گیری درزمینهٔ سیستم قفل موتور یا موتورلاک صورت گرفت اما همچنان پرکاربردترین و پرطرفدارترین حالت قفل در زمینهی درهای برقی اپراتور به همراه قفل الکترومکانیکال می باشد.

درب تلسکوپی معمولاً ب صورت دو تکه ای می باشد که تکه دوم با سرعت کم تری برای قرار گرفتن روی تکه اول و یا دیوار حرکت می کند. در ابن نوع درب ها برای جلوگیری از برخورد درب ها با عابرین به علت زاویه دار بودن دربها امكان نصب سنسورهای ایمنی خطی وجود ندارد و از سنسورهای مایكروویو خاص استفاده میگرد كه هم عمل تشخیص حركت افراد را به عهده دارند و هم مانع برخورد دربها با افراد میگردند. سنسور از برخورد لته دربها با اشیاء، جلوگیری میکند. از طرفی ورودی درب اتوماتیک بهاندازهای گسترده است که صندلی چرخدار بهراحتی از آن عبور میکند که این از جمله مشکلات با دربهای سنتی قدیمی بود. درب شیشه ای کشویی از جمله متداول ترین درب های برقی شیشه ای هستند که در مکان های مختلفی استفاده می شوند و سهولت در تردد را موجب می شوند. تیغه های کرکره درب اتوماتیک رول آپ به صورت ظاهری اولین چیزی که از یک کرکره برقی به چشم می آید و یا به ذهن خطور می کند تیغه های آنست. درب سکشنال پارکینگ یا در اتوماتیک زیر سقفی مناسب برای پارکینگ هایی با تردد بسیار بالا است.

قیمت جک درب اتوماتیک پارکینگ با توجه به اینکه تولید داخل یا خارج باشد، تفاوت هایی دارد . نصب اصولی وصحیح درب باعث عمکرد بهتر آن می شود و در صورتی که نصب طبق استاندارد انجام نشود، عملکرد درب دچار مشکل خواهد شد و ممکن بعد از مدتی موتور یا سایر قطعات درب صدمه ببیند. دربهای سوئینگ یکی از متفاوتترین دربهایی هستند که مورد استفاده قرار میگیرند. یکی از پرکاربردترین مکان های استفاده از درب اتوماتیک در بیمارستان است. قیمت درب اتوماتیک با توجه به نوع در، نوع جک به کار رفته در آن، تجهیزات و قطعات درب اتوماتیک ، ابعاد در و … می باشد. هزینه این تعمیر با توجه به نوع در، شدت خرابی، خدمات ارائه شده و … استفاده از این نوع درها علاوه بر مزایایی همچون سرعت نصب بالا و هزینه نگهداری پایین، نمایی خاص و جذاب به ساختمان می دهد. در این مورد که آلمینیوم این فلز مقاوم در عین حال سبک، مقرون به صرفه و منعطف جایگزین فلزهای سنگین و هزینه بر شده است علاوه بر این باعث شده جلوه زیبایی به نمای ساختمان های شما داده شود. سرمایه ما، اعتماد شما مشتریان گرامی می باشد. حقیقت این است که ساختار درب اتوماتیک خیلی پیچیده نیست آن ها دارای سنسور و یک مدار الکتریکی کنترل کننده هستند که به صورت خودکار هر موجود متحرکی که به آن ها نزدیک شود شناسایی می شود و توسط اپراتور در باز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید