درب اتوماتیک – عمران مدرن

روی سقف و آویز سایبان برقی می توان هر طرح و رنگی را چاپ کرد. امکان چاپ تبلیغات بر روی کرکره برقی وجود دارد و وقتی کرکره مغازه شما بسته است به عنوان تبلیغات می تواند موثر باشد. در پاسخ باید گفت دلایل مختلفی وجود دارند که هر یک می تواند روی قیمت موثر باشد ما به ترتیب بر اساس اولویت آنها را لیست کرده و توضیح می دهیم. نصب درب اتوماتیک یکی از تخصصی ترین کارها در این حوزه می باشد که عدم تسلط و آشنایی با جزئیات آن می تواند منجر به خرابی درب و عدم دریافت کارایی مناسب از آن گردد. مدت کمی است این جک ایتالیایی وارد بازار ایران شده است، در طی این مدت با کیفیت و کارایی بالا در بین برندهای خارجی درب اتوماتیک، نظر بسیاری از کسانی که قصد خرید جک برقی را دارند به خود جلب نموده است از نظر فناوری ساخت دقیقا منطبق با برند فک می باشد چرا که این برند در زمان ساخت از تمامی مراحل ساخت جک های برقی فک استفاده کرده است. موتور کرکره برقی، مغز متفکر کرکره های برقی به حساب میاید و وظیفه اصلی آن کنترل عملکرد و کارایی کرکره است.

این نوع موتور کرکره برقی هزینه خرید کرکره برقی را بالا می برد. تاثیرگذارترین عامل در قیمت خرید کرکره برقی، موتور کرکره برقی است. موتور سانترال به دلیل اینکه نصب آن ها سخت تر است و قیمت بالاتری دارد، کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. قبل تر گفته شد که اگر درب مشکل باز و بسته شدن داشته باشد، ایراد از جک های بازویی است؛ اما اگر درب فقط بسته نشود چه؟ دلیلش هم این است که عرض این درب به طور معمول از 2.30متر به بالاست و اگر جک پارکینگی دو سرعته نباشد هنگام بسته شدن سرعت درب کم نمیشود و کوبیده میشود و باعث آلودگی صوتی میگردد. به طور معمول جک های کنترلی اقتصادی و میان قیمت قدرتی معادل 350 تا 400 کیلوگرم در هر لنگه دارند و مناسب درب هایی با عرض 2 متر هستند. انتخاب نوع موتور کرکره برقی باید با توجه به وزن، عرض و تعداد دفعات باز و بسته شدن آن باشد؛ تا در زمان استفاده از لحاظ قدرت موتور کرکره برقی مشکلی پیش نیاید. در کرکره هایی با عرض زیاد و تردد بالا کاربرد، از موتور ساید استفاده می شود.

همچنین موتور تیوبلار، فضای کمتری را اشغال می کند و چون قیمت مناسبی دارد، هزینه خرید کرکره برقی را کاهش می دهد. اگر قصد خرید کرکره برقی، انواع سایبان برقی، موتور کرکره برقی و درب اتوماتیک شیشه ای را دارید، بهتر است به تولیدکننده این لوازم، یعنی متین هوشنمند مراجعه کنید. این موتور کرکره برقی دارای قابلیت جلوگیری از افتادن کرکره در هنگام سقوط احتمالی است. درب اتوماتیک پارکینگ زیر سقفی دارای انواع یک تکه و متشکل از چند پنل، می باشد. این نوع درب تلسکوپی در واقع لنگه های درب برقی به یک طرف حرکت می کنند و روی یکدیگر سوار میشوند و بدین صورت سات که لنگه دوم درب برقی با سرعت 1/2 نسبت به لنگه درب برقی اولی حرکت می کند. در پایان پیشنهاد می کنیم کرکره و سایبان برقی را جایگزین کرکره و سایبان های قدیمی کنید؛ زیرا این وسایل علاوه بر استفاده آسان، امنیت و امکانات زیادی برای شما فراهم می کنند.

از گذشته تا به حال، مردم از سایبان ها برای در امان ماندن از تابش مستقیم نور خورشید استفاده می کردند، که با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، سایبان برقی با امکانات بیشتری نسبت به سایبان های معمولی وارد بازار شد. تنها دلیل محبوبیت این نوع درها به علت ابعاد بزرگ آنها نیست، بلکه به دلیل شیوه جذاب و منحصر به فرد معماری آنها است. درب اتوماتیک شیشه ای که از محبوبیت بالایی در سراسر دنیا برخوردار می باشد، به صورت خودکار باز و بسته می شود. یکی از قطعات مهمی که در تولید درب شیشهای مورد استفاده قرار میگیرد، شیشه سکوریت است. بعضی از انواع سایبان برقی مانند سایبان برقی آفرود، که مناسب مسافرت هستند، کاربرد محدودتری دارند؛ اما در این بین برخی دیگر از انواع سایبان برقی، قابلیت استفاده در اکثر محیط ها را دارند. به دلیل زیبایی، جذابیت و ایجاد محیط امن، از انواع سایبان برقی در هتل ها، مغازه ها، ساختمان ها، کافه رستوران ها و ویلاها استفاده می شود. امروزه نصب سایبان برقی یکی از ملزومات خانه و ساختمان های لاکچری شده است؛ به طوری که معماران ساختمانی در هنگام ساخت و ساز، در بخش های مختلف ساختمان مثل آلاچیق ها، بالای درب ها، پنجره ها و بالکن ها از انواع سایبان برقی استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید