درب اتوماتیک – عمران مدرن

شرکت دٌر سرویس با سالها تجربه درخشان در تعمیر درب اتوماتیک و تعمیر جک درب پارکینگ غرب تهران دارای مجموعه حرفه ای و متخصص بوده و کلیه تعمیرات توسط تیم حرفه ای صورت می گیرد. پکیج در واقع همان دستگاهی است که شیشه بر روی آن سوار میشود. این پکیج به نوبه خود پرطرفدار و بسیار کارآمد است. بهتر است اول بدانید پکیج درب اتوماتیک شیشهای چیست! انواع «پکیج درب اتوماتیک شیشهای» شرکت اَرژن دُر چیست؟ برای دهنه کار خود بهترین «ابعاد درب اتوماتیک شیشهای» چه اندازهای است؟ جهت نصب درب اتوماتیک شیشهای ابتدا نیاز است تا از محل نصب بازدید شود و ابعاد درب ورودی مورد اندازه گیری قرار گیرد. بهتر است آگاه باشید که اگر ابعاد دهنه از اندازه استاندارد بیشتر باشد، نوع موتور و قدرت کاربردی تغییر خواهد کرد که همین امر روی قیمت نهایی تأثیر خواهد داشت. بهترین گزینه برای شما درب اتوماتیک دو لنگه بازشو معمولی می باشد به شرط آنکه فضای مناسب جهت باز شدن درب , در سمت راست یا سمت چپ روی دیوار داشته باشید تا درب بتواند به سمت طرفیت حرکت نماید . دربهای ورودی سنتی که بایستی با دستگیره باز شوند را بارها دیدهایم.

کارشناسان متخصص شرکت طی بازدید حضوری از محل به بررسی عیوب درب پرداخته و سپس اقدامات لازم را به انجام می رسانند. ما همواره تضمین میکنیم که پروژه درب اتوماتیک شما را طی 24 ساعت به اتمام رسانیم. در ادامه این چند فاکتور مهم را بررسی خواهیم کرد. موتورها قابلیت تغییر جهت دادن را دارا هستند در حالت تکفار دو سیم پیچ مشابه وجود دارد که تنها میتوان با سری کردن آنها با یک خازن جهت حرکت موتور را به صورت چپگرد و راستگرد جا به جا کرد. به علاوه ما بهترین هزینه و بهترین کیفیت در تعمیرات درب های اتوماتیک مثل تعمیر کرکره برقی را به صورت هم زمان به شما ارائه می دهیم. حتی این دسترسی را دارید که در صورت قطع برق درب را به صورت دستی باز کنید یا حتی در مواقع ضرورت از ریموت کنترل برای باز و بسته کردن درب استفاده کنید. در صورت لزوم میتوانید دربها را دستی کنترل کنید که لازمه آن خلاص کردن محور گیربکس است. درب اتوماتیک پارکینگ ، درب اتوماتیک شیشه ای ، کرکره برقی و به طور کلی انواع درب اتوماتیک از آن دسته از سازه هایی هستند که به طور اتوماتیک و برقی کار می کنند و تنها با استفاده از ریموت کنترل باز و بسته می شوند.

لذا باید از باز و بسته کردن پشت سرهم درب بدون وقفه اجتناب کرد. همان گونه که از نام این درب پیداست، وظیفه کنترل و محدود کردن تردد را برعهده دارد. برد الکترونیکی: این قطعه برای کنترل و تنظیم زمان باز و بسته شدن آن بکار میرود. ریموت کنترل: برای کنترل درب اتوماتیک از راه دور از ریموت کنترل استفاده میشود. بهتر است برای نصب درب اتوماتیک خود بهترین ها را انتخاب کنید. مردم غالباً فراموش می کنند که درب ها را بعد از وارد و خارج شدن خود ببندند. معمولا 4 سیم از موتور خارج میشود که یک سیم به عنوان ارت دو سیم دیگر به خازن و یک سیم به عنوان سیم مشترک در نظر گرفته شده است . در کشورهای آمریکایی و اروپایی برای پارکینگ ها درب سکشنال تنها انتخاب است. شرکت اَرژن دُر به عنوان یکی از بهترین ها در عرصه نصب درب اتوماتیک شیشهای است که، بر روی محصولات خود ضمانت بی قید و شرطی ارائه میدهد.

حضور درب اتوماتیک فک در ایران نیز باعث یک تحول در ارائه خدمات توسط شرکت های فعال در این زمینه گردید. در درب های اتوماتیک لولایی برد الکترونیکی در یک تابلو در کنار درب و در دربهای ریلی روی دستگاه نصب میشود. به منظور سهولت در استفاده مشتریان امروزه بیشتر از دربهای اتوماتیک شیشهای و نیمه اتوماتیک که با فشار دست یا زدن دکمه باز میشوند، استفاده میگردد. چقدر حس خوشایندی است وقتی با یک درب اتوماتیک شیشهای روبرو میشوید که خود باز و بسته میشود. درب اتوماتیک سکشنال ، مناسب فضاهایی می باشند که از لحاظ ارتفاع و فضای پارکینگ دارای محدودیت هستند. بنابراین کاربرد بسیار راحت و آسانی داشته و مناسب امکان پرتردد میباشد. استفاده اصلی کرکره برای درب مغازهها میباشد. درب اتومات سکشنال انتخاب ایده آل و بسیار مناسبی برای افراد جهت استفاده می باشند، چرا که علاوه بر سهولت در استفاده، دارای کیفیت مطلوب بوده و از ظاهری شیک و هماهنگ با نمای ساختمان می دهد. این سطح از امنیت و سهولت در استفاده مطمئناً توسط دربهای سنتی محقق نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید