درب اتوماتیک – عمران مدرن

اگر با فشار دادن ریموت باز نشود احتمال دارد که از حافظه پاکشده یا اتصالات برقی دچار مشکل شده باشد. کل مکانیسم درب از طریق استارت آهسته و ترمز آهسته که فشار بیرویه بر قطعات وارد میشود، تسکین مییابد. این مدل بر روی دربهایی نصب می شود که یک لنگه در راست و یک لنگه در چپ دارند و به صورت لولایی بار و بسته میشوند. ماتادور این امکان را برای شما فراهم نموده است که علاوه بر کیفیت بسیار بالای این محصولات، از جذابیت ظاهری آنها نیز بهرهمند گردید. این درب ها برای مکان های پر رفت و آمد انتخاب مناسبی است و بیشترین استفاده از این درب ها در پاساژ ها و مراکز تجاری است. این محصول برای استفاده در بیمارستان ها، بانک ها و ادارات مناسب است. نکته ای دیگری که در مورد درب اتوماتیک شیشه ای وجود دارد هزینه گزاف آن باشد، باید گفت که قیمت این نوع درب شیشه ایی متغییر است که نسبت به عوامل زیر تاثیر می گیرد. در هنگام خرید درب توماتیک شیشه ای تلسکوپی در نظر داشته باشید که هزینه نصب آن نسبت به سایر درب ها ارزان تر است.

سرعت عملکرد درب اتوماتیک تاشو نسبت به سایر دربهای اتوماتیک فوق العاده می باشد و از قابلیت تردد بالا و بدون محدودیت برای استفاده های مداوم و نامحدود و پیوسته برخوردار می باشند. در صورت مشاهده چنین ایرادی میتوانید برای رفع نقص و تعمیر درب اتوماتیک با متخصصان ما در بدادم برس در ارتباط باشید. بهبود هرچه بیشتر کیفیت نهایی همگام با پیشرفت تکنولوژی هدف اصلی ما است و با خدمات پس از فوش و پشتیبانی یهتر و کاربردی آسان تر عرضه می گردد. همین امر باعث میشود که با اطمینان بیشتری تولید و نصب درب اتوماتیک خود را به ما بسپارید. اجزای مهم تشکیل دهنده ی درب اتوماتیک شیشه ای عبارتند از اپراتور ،شیشه سکوریت با ضخامت و رنگ های متفاوت ،کاور آلومینیوم یا استیل (نسبت به سلیقه ی کارفرما و نمای ساختمان) و کاور پشت دهنه که خود اپراتور نیز از اجزایی چون موتور، قفل برقی، باتری، استابلایزر یا منبع تغذیه و مرکز کنترل تشکیل شده است. برای خرید جک پارکینگ اتوماتیک معیار های زیادی وجود دارد می توانیم با خوان مقاله نکات خرید قبل از خریدن جک پارکینگی انتخاب مناسب با بودجه و ساختمان خود را داشته باشید جک پارکینگی توانا ماشین یکی از بهترین برند های بازار و جزو پرفروش ترین جک ها پارکینگی می باشد در ادامه به مشخصات آن می پردازیم .

که جزو بیشترین رفتوآمدهاست استفاده میشود. درب های اتوماتیک گردان برای استفاده در ساختمان هایی که تردد بالایی دارند، کاربرد دارد. پنل هایی که در درب سکشنال به کار رفته اند 45 میلیمتر ضخات داشته و ارتفاع آن ها اغلب 49 سانتی متر است. همچنین می توان آن را در شرایطی با دمای 35- تا 70 درجه سانتی گراد مورد استفاده قرار داد. وظیفه اصلی ریموت کنترل از راه دور باز و بسته کردن درب اتوماتیک است که به دلیل استفادهی مکرر و در دسترس بودن و همچنین قرار گرفتن در مقابل نور خورشید، ممکن است خراب شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. این درب ها خصوصا برای سالمندان و افراد معلولی که توان باز و بسته کردن درب را ندارند، مناسب است. بنابراین این روش هم برای قفل کردن در اتوماتیک روش مناسب و معقولی به نظر نمی رسد . درب اتوماتیک اسلایدینگ و درب های اتوماتیک گردان 2 مورد از کاربردی ترین این محصولات هستند. حالا شما را با یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین درب های اتوماتیک آشنا می کنیم. یکی دیگر از دلایل کاربردی بودن درب گردان، این است که در صرفه جویی در فضا به شما کمک می کنند.

باید توجه داشته باشید که در صورت نیاز به تعمیر کنترل باکس، این قسمت ریست شده و برنامه ریزی قبلی آن از بین میرود. چشمی ها شامل فرستنده و گیرنده مادون قرمزی هستند که به ترتیب با حروف TX ( تی ایکس) و RX (آر ایکس) مشخص می شوند برای اطمینان از عدم وجود شخص یا وسیله ی نقلیه در هنگام بستن درب استفاده می شود. مدار کنترل از قابلیت زمان دادن جهت باز بسته به صورت ثانیهای برای دربها بهره میبرد. چشمک زدن سریع : نشان می دهد درب در حال باز شدن است . در عین حال جریان ثابتی از افراد می توانند به صورت منظم وارد ساختمان شوند. حتما تا به حال درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی را در ساختمان های تجاری و فروشگاه های بزرگ دیده اید. مثلا هنگامی که درب برای ورود باز شده اما بعد از آن بسته نمیشود، به احتمال زیاد ایراد از چشمی آن است و باید تعمیر یا تعویض شود. اگر ایراد از جک بازویی باشد، درب باز و بسته نخواهد شد و باید تعمیر شود.

دیدگاهتان را بنویسید