درب اتوماتیک شیشه ای و بررسی انواع آن

همچنین بعضی از دربهای اتوماتیک دارای عایق حرارتی میباشند و از این رو موجب کم شدن میزان مصرف انرژی و ذخیره انرژی میگردند. به لطف سیستم های پروفیل عایق حرارتی و عملکرد صرفه جویی در انرژی، دمای داخلی ثابت است. به طور کلی و میانگین قیمت درهای اتومات با توجه به شرکت سازنده که در چه کشوری قرار دارد تولید داخل است یا نه از 18 میلیون تومان تا 60 میلیون تومان متغیر است. این نوع درب بهترین انتخاب برای ورودی هایی است که در کنج یک ساختمان قرار دارند و فضای کمی برای عبو و مرور وجود دارد. این محصول برای استفاده در بیمارستان ها، بانک ها و ادارات مناسب است. استفاده کنید. به این خاطر که فضای مورد نیاز شما تا 70% برای رفت و آمد باز خواهد شد و در این موارد استفاده از فضای زیاد ضروری است. پس ار تایید توسط شما شیشه سکوریت برای تولید در کارخانه ارسال می شود و زمان نصب به شما اعلام می شود. همچنین در خروجی های اضطراری که برای مثال به سیستم اعلام حریق متصل است می توان از درب تاشو استفاده کرد تا حداکثر فضا برای رفت و آمد مهیا باشد.

عموما جهت باز شدن لولای یک درب به سمت بیرون است اما این درب ها را می توان به شکل بازشوی یک طرفه و یا دو طرفه هم استفاده کرد. نوع اتوماتیک این درب به جای نیروی انسانی از یک موتور کوچک درون اپراتور استفاده می کند. گیربکس یا جعبه دنده: گیربکس برای کمک به موتور در درب اتوماتیک مورد استفاده قرار میگیردوقتی نیاز به انتقال نیرو افزایش یابد این امر توسط این بخش صورت میگیرد. با این حساب دیگر نیازی به قرار دادن لت ثابت وجود ندارد؛ در نتیجه تقریبا می توانید از همه فضای ورودی استفاده کنید. این نوع درب یکی از ساده ترین و بهترین نوع درب شیشه ای به شمار می رود؛ چرا که می توانید با استفاده از اپراتور آن، درب های لولایی قدیمی را هم اتوماتیک کنید. درب اتوماتیک کشویی دو لت (با بازشوی یکی طرفه) دارای یک لت ثابت و یک لت متحرک می باشد و درب اتوماتیک کشویی چهار لت (با بازشوی دو طرفه) دارای دو لتِ ثابت و دو لتِ متحرک است.

درب های اتوماتیک ایمنی بنا را چند برابر می کند و این مهم را می توان به عنوان یکی از اصلی ترین مزایای استفاده از درب اتوماتیک در نظر گرفت. خصوصا درب های ریموت داری که برای ساختمان های مسکونی استفاده می شوند، موجب ارتقای امنیت چند برابری یک بنای مسکونی خواهند شد. ابتدا بررسی کنید مجموعاً چند عدد فرم نیاز دارید و سپس نوع فریم را از جدول بالا انتخاب کنید. درصورتی که یک ریموت از قبل شناخته شده توسط دستگاه دارید و ریموت جدیدی را می خواهید اضافه کنید به مدت 10 ثانیه مداوم دگمه ریموت قبلی را فشار دهید . در حالت دایره کامل یک جفت از لت ها و پس از ورود به آن و نزدیک شدن به سنسور دوم، جفت دوم آن ها باز می گردد. دکمه A ریموت برای حالت بازشو دو لنگه استفاده میشود و دکمه B حالت تک لنگه پیاده رو استفاده میشود .

7.توجه داشته باشید برای دهانه های زیر 2 متر , فریم درب اتوماتیک را بصورت تک لنگه (2 لت) انتخاب نمائید. STPD ( سبز رنگ (: هنگام فشار دادن شستی استپ دستی یک لنگه روشن می شود. 3- توسط چشمی ها : در این حالت با قطع اشعه بین دو چشمی اگر درب در حال باز شدن باشد درب به باز شدن ادامه میدهد و تا انتها باز می شود . سنسورهای مادون قرمز: این سنسورها به چشمی معروف هستند که داری دو حالت فرستنده و گیرنده هستند. این درب ها که به نام درب اتوماتیک خطی هم معروف هستند عملکرد ساده ای دارند و بر روی یک خط مستقیم حرکت می کنند. استفاده از این نوع درب برای مکان هایی که نیاز به فضای زیاد برای حمل بار و لوازم است پیشنهاد می شود. در صورتی که از درب های اتوماتیک ضد حریق و یا خروج اضطراری استفاده شده باشد، در زمان حادثه این درب ها می توانند ضریب امنیت را افزایش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید