درب اتوماتیک شیشه ای و بررسی انواع آن

شما برای درب های سنگین و محیط های پر رفت و آمد می توانید این سبک درب اتوماتیکی را مد نظر قرار دهید. زمانی که میخواهید سنسورها را نصب نمایید نکته اول این است که سنسورها در دو رنج ولتاژی 12 و 24 میتوانند که کار کنند برای تعیین کردن ولتاژ باید از جامپرهای روی چشمی استفاده نمایید و باید جامپر مربوطه را در هر دو چشم فرستنده و گیرنده به ولتاژ مد نظر تنظیم نمایید. تمامی این حکرات قابل تنظیم هستند. این نوع درب سکشنال در واقع با توجه به وزن و ابعادی که دارند قیمت گذاری میشوند و با این حال برای تمامی فضاهای بسیار کوچک و یا بزرگ قابل نصب هستند. سنسور فشار: اطراف درب شیشهای اتوکاتیک اجزایی به نام تشکهای کنترل نصب میشوند که به تغییر وزن و فشار حساساندو درنتیجه هنگامی که کسی روی این سنسورها حرکت کند، باز و بسته شدن در، انجام میشود. سنسورهای درب شیشهای اتوماتیک به چرخها، غلتک ها و لولاهای مکانیکی وصلاند و با تحریک سنسور، نوارهای لاستیکی متصل به ۀنها کشیده و بخش مکانیکی درب اتوماتیک باز یا بسته میشود.

این نوع درب پارکینگ میتواند به هر شکل و هر طراحی باشد و با توجه میزان نیاز افراد و ساختمان طراحی میشود. در صورتی که درب اتوماتیک بدون مشکل باز می شود ولی در زمان بسته شدن درب به مشکل می خورد، باید به سراغ چشمی های درب رفت زیرا این نوع خرابی بیشتر زمانی رخ می دهد که چشمی درب مشکل داشته باشد و شما نیاز به تعمیر درب اتوماتیک پیدا می کنید. افزایش امنیت: قفلگشایی در اتوماتیک بسیار سخت است و در صورت نیاز مدیریت، در شرایط اضطراری، از راه دور قفل میشوند. کرکره های برقی بسیار بیشتر از یک محافظ ساده در برابر آفتاب هستند. باید بدانید که شرکت سیماران در سال 1350 تاسیس شد و فعالیتهای خود را در زمینههای تولید درب اتوماتيك، سيستمهاي اعلام حريق و دوربينهاي مدار بسته، لوازم آنتن مركزي، دزدگير اماكن، درب بازكن صوتي و تصويري، يو پي اس میباشد از مهندسين مجرب و ماشين آلات مدرن و تجهيزات پيشرفته تست و كنترل كيفيت همواره سعي در نوآوري و ارائه محصولات جديد و قابل رقابت با انواع مشابه خارجي داشته بهره میبرد توانسته است پا به عرصههای جدیدی چون لوازم خانگی، سیستمهای مبتنی بر RFID، سیستمهای هوشمندسازی ساختمان، لامپ و تجهیزات روشنایی بگذارد و تمام محصولات خود را با کیفیتی بسیار عالی و کارکرد مناسب تولید نماید و آنها را روانه بازار نماید.

یکی دیگر از مواردی که در کیفیت یک جک درب پارکینگی موثر است مکانیزم کارکرد آن است. این در­ها می ­توانند دو بال، سه بال و چهار بال داشته باشند که معمولا از شیشه ساخته شده ­اند. ولی نوع نصب در بالا بردن امنیت خیلی تاثیر گذار است و اگر بعضی قطعات خاص و البته ارزان قیمت نصب نشوند ، امنیت کاهش پیدا می کند. این جک دو سرعته میباشد که از برخورد محکم دربها جلوگیری کرده و صدای تولید شده در محیط را کاهش میدهد. معمولا افراد کم توان یا سالمندها دچار این مشکل میشوند و اگر متوجه شیشهای بودن درنباشند ممکن است با آن برخورد کنند. صفخات درب اتوماتیک شیشهای چرخشی به یک جهت می­ چرخند درنتیجه ورود و خروج افراد زیادی به طور همزمان انجام می­شود. مزیت: افراد میتوانند لوازم سنگین را به راحتی از درهای کشویی عبور دهند. این دربها میتوانند از یک یا دو طرف باز و بسته شوند. درها و پارتیشنهای شیشهای میتوانند یک بستر تبلیغاتی ساده برای مشاغل فراهم نمایند. عصر ایران- اخیرا یک محصول الکتریکی با نام e2 را در گروه خودروی عصر ایران معرفی کردیم که جزئیاتش اینجا در دسترس قرار دارد. در ایران کرکره تمام محصولات باکیفیت بوده و 10% زیر قیمت سایر نمایندگی ها به فروش میرسد.

اجزای درب اتوماتیک رول آپ مجموعه کرکره برقی بیش از 10 قطعه مختلف دارد. برای مثال، مدلی که دارای جعبه کرکرهای مخفی است، به قاب کرکره اجازه میدهد تا با رنگ و سبک دیوار خارجی گچ شود. وقتی که در قسمت درگاه ورودی ساختمان یا واحد محدودیت فضا داشته باشیم، از درب اتوماتیک شیشهای تاشو استفاده میکنیم. از این نوع درب ها عموما در اماکنی مانند هتل ها، فروشگاه ها، بانک ها مراکز خرید استفاده می شود. مثلا اگر درب اتوماتیک را برای یک فروشگاه زنجیرهای بزرگ یا بانک میخواهد حتما باید از موتورهای الکترونیکی قوی استفاده کنید. این نوع درب معمولا شامل اجزایی چون یک صفحه درب کشویی، اپراتور، هدر، چرخهای حامل، گیربکس، مسیر، قفل و سیستم فعال سازی است. همه دربهای اتوماتیک صرف نظر از مدلی که دارند با یک سنسور(حسگر)، دستور باز یا بسته شدن را اجرا میکنند. منبع انرژی برق است: اگر در شیشهای برقی، منبع تغذیه باطری اضطراری نداشته باشد، با قطع برق، دیگر باز یا بسته نمیشود. اجزای مهم تشکیل دهنده ی درب اتوماتیک شیشه ای عبارتند از اپراتور ،شیشه سکوریت با ضخامت و رنگ های متفاوت ،کاور آلومینیوم یا استیل (نسبت به سلیقه ی کارفرما و نمای ساختمان) و کاور پشت دهنه که خود اپراتور نیز از اجزایی چون موتور، قفل برقی، باتری، استابلایزر یا منبع تغذیه و مرکز کنترل تشکیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید