درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

باید گفت که درب به واسطه فنرهای بالانس و ریل های مخصوص که به کار رفته است در زیر سقف جمع شده است. استهلاک درب در طی گذر زمان بسیار کم می شود، زیرا بدون هیچ لغزندگی در روند باز و بسته شدن درب های سنگین مشاهده نمی شود. در صورتی که درب اتوماتیک بدون مشکل باز می شود ولی در زمان بسته شدن درب به مشکل می خورد، باید به سراغ چشمی های درب رفت زیرا این نوع خرابی بیشتر زمانی رخ می دهد که چشمی درب مشکل داشته باشد و شما نیاز به تعمیر درب اتوماتیک پیدا می کنید. درب اتوماتیک این قابلیت را دارد تا در جهات مختلف حرکت کرده و در مدل های متنوع به بازار عرضه می گردد. برای خرید جکهای پارکینگی مدل فراز باید بدانید که این مدل خود در انواع مختلفی تولید و طراحی میشوند از جمله این جکها عبارتاند از جک فراز مدل 4V ،4S ،4P و 6S میباشند که هر کدام از این جکهای پارکینگی فراز دارای مشخصههای خاص خود میباشد. درب شیشه ای منحنی دارای دو لت ثابت و دو لت متحرک می باشد که همانند درب اسلایدینگ عمل میکند اما در امتداد یک منحنی حرکت میکند و نوع دیگر آن به این صورت است که فقط دو لت متحرک نصب می شود که بدلیل مسایل زیبایی و امنیت بیشتر بهتر است که از نوع اول استفاده شود.

اگر میخواهید که جکها به درستی کار کنند و موتور آنها دارای طول عمر بیشتری باشد بایستی جکها طوری نصب گردند که حداقل فشار به آنها آمده و حداکثر بهره وری را داشته باشند. برای دربهایی که طول 7 متر دارند مناسب میباشند و توانی مناسب با معادل 300 کیلوگرم را به هر یک از لنگه درب وارد میکند. شیشه های این دربها اکثرا به صورت شیشه سکوریت و با ضخامت ۱۰ میلی متر می باشند و در رنگهای گوناگون یافت می شود که نسبت به نمای کارشده محیط متفاوت می باشد. استاندارد ارتفاع در این دربها به طور معمول ۲.۲۰ متر می باشد و اگر ارتفاع درب بیشتر از استاندارد باشد از شیشه سکوریت به صورت کتیبه در بالای درب و فضای تهی استفاده می شود. درب های شیشه ای به دلیل امنیت بالا و ظاهر زیبایی که به ساختمان میدهند همین طور ممانعت آن ها از ورود گرد و غبار و رطوبت و صدا طرفداران زیادی دارند.

درب شیشه ای منحنی همانند دیگر اپراتورها نیز شامل طرح های متنوعی می باشد. با طراحی عالی و ظاهری زیبا، اولین تاثیر را در سرسرای ساختمان شما ایجاد می کنند. تفاوت درب شیشه ای تلسکوپی در شکل ظاهری و فرمت عملکرد آن است. درب اتومات شیشه ای تلسکوپی در حالت معمول از حداقل ۳ تا ۶ لت تشکیل می گردد. درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی راهکاری است برای عرض های کم و یا معابری که عرض های بزرگتری برای تردد نیاز دارند.درب اتوماتیک شیشهای تلسکوپی نوع پیشرفتهتر درب شیشهای کشویی است. درب های اتوماتیک شیشه ای شامل اجزای زیر می باشند. مهمترین جزء از این نوع درب های اتوماتیک، اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای می باشد. همچنین عدم وجود دستگیره در این دربها و غیر تماسی بودن آنها تاثیر چشمگیری در جلوگیری از انتشار ویروسها، میکروبها و بیماریهای واگیردار در محیط های بیمارستانی و آزمایشگاهی دارند. این دربها از هدر رفت انرژی سرمایشی و یا گرمایشی محیط جلوگیری کرده و هزینههای مربوط به ایجاد هوایی متعادل در محیط را کاهش میدهند. استفاده بهینه از فضا و جلوگیری از هدر رفت انرژی و سهولت استفاده از آن برای عموم این درب را به بهترین گزینه ممکن تبدیل کرده است.

این نوع از درب های اتوماتیک شیشه ای متداول ترین و پر طرفدارترین بین عموم است. درب های پارکینگی هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی سه مدل دربی است که در اختیار شما قرار داده می شود. در مدل ۳ لت یکی از لت ها ثابت در سمت راست یا چپ قرار می گیرد و ۲ لت دیگر که متحرک هستند بر روی آن لت ثابت قرار می گیرند. این اجزا در مدل ها و برندهای مختلفی موجود می باشد. متریالی که برای ساخت این نوع درب ها به کار می رود، متفاوت است و بسته به اینکه از چه تکنولوژی برای تولید درب اتوماتیک استفاده می شود، یک نوع خاص از درب تولید می گردد. درب های برقی اتوماتیک این قابلیت را دارند تا در جهات مختلفی حرکت کرده و اقدام به باز و بسته شدن کنند، باتوجه به این قابلیت، درب های اتوماتیک برقی در انواع مدلهای گوناگون تولید و به بازار عرضه میشود. اپراتور ها در قیمت و کیفیت های متفاوت در بازار ایران موجود می باشد. دربهای شیشه ای نیمگرد نیز میتواند چهار لنگه یه دو لنگه باشدکه بصورت کشویی باز و بسته می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید