درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

سنسورهای مادون قرمز حضور افراد را در نزدیکی درب تشخیص میدهند و سیگنال هایی را به کنترل باکس دستگاه مبنی بر باز شدن درب ارسال می کند. تا فضای کمی را اشغال کند. برای این منظور فضای فیزیکی، محدودیت های عرض و ارتفاع و یا دیوارها برای نصب تجهیزات، تعداد تردد و سرعت باز و بسته شدن درب ، امنیت مورد انتظار شما را بررسی کنید. اگر قصد نصب درب اتوماتیک در محیطهای پرخطر را دارید و یا نیاز است تا در یک مکان چندین درب نصب شود، درب های پنوماتیک انتخاب بهتری میباشد. اگر شما نیز قصد نصب درب برقی شیشه ­ای را دارید بهتر است با افراد حرفه ­ای در ارتباط باشید. این درب­ها به گونه ­ای ساخته شده ­اند،که هیچ گونه گرد و غباری اجازه راه­ یابی به داخل را ندارد. درب­های دورال در توجه به مواد اولیه عالی و سنسورهای قدرتمند، مانع از عبور گرد و غبار و آلودگی­های صوتی به داخل خانه می­گردد. درب­های اتومات از قسمت­های بسیار اصلی و مهم یک ساختمان مسکونی و یا تجاری محسوب می­گردند که علاوه بر بحث امنیت در رابطه با انواع آلودگی­های صوتی و گرد و غبار نقش مهم را ایفا می­کنند.

درست است که تکنولوژی پیشرفته کرده است اما یک سری از نیاز های اساسی هنوز هم برای انسان اهمیت بالایی دارند و باید به بهترین نحو ممکن آن را برآورده کنند. حتما قبل از سفارش به این امر توجه کرده اید که اگر شخص و یا شرکتی را برای خرید انتخاب می کنید، کاملا شناخته شده و یا رزومه قوی برای تکمیل کار شما داشته باشد تا در طول عمر استفاده از این درب ها دچار مشکل نشوید. حال که با انواع درب پارکینگ آشنا شده ایم باید به سوال دیگری پاسخ دهیم و آن این است که دلیل تفاوت قیمت جک های پارکینگی چیست و چرا یکی ارزان و دیگری بسیار گران هستند؟ یکی از ملاک هایی که شما باید در نظر داشته باشید خدمات پس از فروش درب اتوماتیک است مانند آسانسور یا هر وسیله ی مصرفی این چنینی دیگری اگر شرکت فروشنده بعد از فروش محصول هیچ خدماتی را به شما ارائه ندهد به دردسر خواهید افتاد و پیدا کردن سازمان خدماتی دیگری برای استخدام نیرو به مشکل بر خواهید خورد. درب اتوماتیک شیشه ای لولایی می تواند به یک و یا دو طرف باز شود و استفاده از آن برای ساختمان هایی توصیه می شود که در آن ها نیاز به هدایت افراد به سمت ورودی و خروجی است.

علاوه بر این تردد کودکان در مکان هایی که درب اتوماتیک دارند بسیار راحت تر و ایمن تر است. که سوالی بسیار کلی است و به این شکل می توان به آن جواب داد. این درب ها باعث می شود تا امکان ورود و خروج سرما و گرما به این مکان ها وجود نداشته و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی شود. این درب­ها ­برای مکان ­هایی با تردد نامحدود طراحی شده اند. در گذشته استفاده از دربهای سنتی برای معلولین و افراد با صندلی چرخدار، بسیار مشکل بود و گاهی بهتنهایی موفق به باز نمودن درب فروشگاه نمیشدند ولی با درب اتوماتیک کاملاً روشن است که این مشکلات به چشم نخواهد خورد. در همین جا از تمامی پرسنل و تیم برجسته و گروه مهندسین دورال در نهایت تشکر و قدر دانی را به عمل می­ آوریم که با تلاش شبانه­ روزی خود موجب پیشرفت و گسترش شرکت در سطح بازار گشته­ اند.

افراد ناآشنا با این حرفه و مبتدی در هنگام نصب موجب خرابی و از کار افتادن درب خودکار می­شوند. چرخ­ه ای پلیمری استفاده شده در آن­ها موجب گشته حرکتی آرام و روان داشته باشند و از سیستم هوشمند ضد برخورد با افراد برخوردار باشند. از ویژگی­های مختلفی برخوردار هستند که برای اطلاع داشتن از آن­ها می­توانید به سایت ما مراجعه نمایید .و نمونه­ کارها و مقالات ما را مطالعه نمایید. درب­ خودکار امروزه در بسیاری از مکان­های مهم و مختلف دیده می­شود و سهولت کار با استفاده از آن­ها افزایش یافته است. کنترل باکس دستگاه پس از تجزیه و تحلیل این فرمانها، فرمانی برای موتور دستگاه مبنی بر باز شدن درب ارسال و موتور شروع به کار میکند. همان طور که میدانید درب اتوماتیک به وسیله نیروی برق و موتور کار میکند. معمولاً ۴ سیم از موتور خارج میشود که یک سیم بهعنوان ارت و دوسیم دیگر به دو سر خازن وصل میگردند و یک سیم مشترک است. بنابراین مهم است که برای تهیه یک درب باکیفیت که استاندارهای اصلی در آن رعایت گشته باشد به یک وب­سایت معتبر مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید