درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

استفاده کنید. به این خاطر که فضای مورد نیاز شما تا 70% برای رفت و آمد باز خواهد شد و در این موارد استفاده از فضای زیاد ضروری است. این درب مانند درب اتوماتیک کشویی عمل می کند با این تفاوت که لت ها بیشتر به روی هم جمع می شوند و در نتیجه فضای بیشتری برای تردد را در اختیار شما قرار می دهند. درب شیشه ای آکاردئونی کارکردی درست مشابه با درب اتوبوس های قدیمی دارد که درب از طول تا شده و به روی خود جمع می شود. درب اتوماتیک گردان درست مانند درب های گردان قدیمی کار می کنند، با این تفاوت که نیازی به استفاده از نیروی دست برای هل دادن و باز کردن درب نیست. در برقی یا همان درب اتوماتیک، به دربهایی گفته میشود که بدون نیاز به دست باز و بسته میگردد. درست است که تنوع به مشتریان حق انتخاب بسیاری داده است و افراد میتوانند با دست بازتری خرید کنند اما گاهی این تنوع باعث سردرگمی مشتریان میشود و نمیتوانند تفاوت بین انواع درب های تکنو را متوجه بشوند و همین موضوع باعث میشود که درب اتوماتیک نامناسبی را انتخاب کنند.

کارکرد آن ها به این شکل است که یک لت به طور ثابت در کنار ورودی قرار می گیرد، یک لت متحرک هم درست در لبه آن قرار می گیرد. نوع دیگری از این درب ها دارای سه لت است؛ دو لت ثابت و یک لت متحرک. قسمت تعویضی ریل ها متشکل از یک نوار باریک آلومینیومی است که یک لایه لاستیک نیز دارد که از انتقال ارتعاشات حاصل از حرکت لت های متحرک به سمت لت های ثابت جلوگیری میکند. در قسمت فوق به انواع در اتوماتیک اشاره کردیم و دراین قسمت قصد داریم که درب اتوماتیک شیشه ای را بررسی کنیم که این نوع درب شیشه ایی چگونه عمل می کند؟ همکاران عزیز باید ، در موقع نصب به این نکته ، پر اهمیت و ضروری توجه داشته باشند و در هنگام نصب جک های ریلی فاصله استاندارد چرخ دنده جک و ریل شانه ای را رعایت کنند و اگر به این مشکل مواجه شدید برای رفع مشکل ، در جک های ریلی زمینی ، باید فاصله موتور از صفحه پلیت را با واشر های فنری افزایش داده تا به چرخ دنده و موتور آسیب نبیند ، گیر و ایستادن موتور ، در حرکت رفع میشود. بعد از رها کردن اگر دستور جدیدی صادر شود درب شروع به باز شدن می کند و اگر شستی استپ در حین زمان توقف زده شود زمان توقف کنسل می شود ودستور استارت بعدی درب را می بندد .

پس از آنکه با انواع درب های اتوماتیک آشنا شدید و دریافتید که کدام مدل برای شما مناسب میباشد و بعد از آن که با توجه به محدوده ی قیمتی آنها , انتخاب دقیق خود را انجام دادید. تعمیر درب اتوماتیک باید توسط یک متخصص و کارشناس انجام شود. برج های اداری و تجاری، ساختمان های سازمانی و ادارات، پاساژ ها، فرودگاه ها، بیمارستان ها و درمانگاه ها، مراکز خرید و ساختمان های مورد استفاده برای شرکت ها همگی می توانند از این درب ها استفاده کرده و از مزایای استفاده از درب اتوماتیک برای بنای خود بهره ببرند. اولین مورد از مزایای استفاده از درب اتوماتیک که در نگاه اول به چشم می خورد، افزایش زیبایی، شیکی و ارزش ساختمانی است که از یک درب اتوماتیک برای آن استفاده شده است. با تولید درب اتوماتیک در سالهای اخیر، در طراحیهای ساختمانی، مراکز خرید و مراکز دولتی تفاوت زیادی در مقایسه با قبل ایجاد گردیده است.

بنابراین با توجه به انواع مختلف درب اتوماتیک، در هنگام خرید نوعی متناسب با ویژگیهای محل مورد نظرتان، انتخاب کنید. باتری این دربها در هنگام اتصال یا قطعی برق مورد استفاده قرار میگیرد. پیدایش درب اتوماتیک جهت راحتی و سهولت زندگی روزمره انسانها می باشد که در جابه جایی خودرو از پارکینگ به بیرون ویا بالعکس نیازی به پیاده شدن نیست و با زدن ریموت دربها باز می گردد و شما براحتی داخل یا خارج می شوید و فشار بازویی جک برقی امکان باز شدن دربها را در زمان بسته بودن از سارقان میگیرد. درب های اتوماتیک کرکره ای بیشتر برای اماکنی مانند فروشگاه ها، درب های پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع درب مانند دو درب اتوماتیک کشویی عمل می کند که نه به صورت موازی و مماس بر هم، بلکه با زاویه در کنار یکدیگر قرار دارند. گشتاور محور در لحظات اول باز وبسته شدن به مدت 1 ثانیه در مقدار حداکثر اعمال می شود تا بر اینرسی سکون در غلبه کند سپس به مقدار تنظیم شده توسط تایمر روی برد بر می گردد. همچنین در خروجی های اضطراری که برای مثال به سیستم اعلام حریق متصل است می توان از درب تاشو استفاده کرد تا حداکثر فضا برای رفت و آمد مهیا باشد.

دیدگاهتان را بنویسید