درب اتوماتیک شیشهای هنگام قطع برق هم کار میکند؟

اگر قصد خرید و یا نصب این نوع درب پارکینگ برای ساختمان خود دارید باید کارشناس و متخصص محیط را بررسی کند تا میزان و ابعاد درب و موتور ها را اندازه گیری کند. در حال حاضر شرکت های معتبر زیادی هستند که در این زمینه فعالیت دارند و متخصص هستند. اگر به دنبال یک شرکت معتبر در زمینه تولید درب های­ ساختمان و شیشه­ ای کشویی برای بیمارستان­ها و بسیاری از محصولات مشابه آن هستید. البته تا سال 1387 نیز از این درها استفاده میشده که به آن پنوماتیک می­گفتند. سنسور هایی هستند که وجود مانع در بین درد را تشخیص می دهند این مانع می تواند شخص یا ماشین باشد به گونه ای عمل می کنند که یکی از آن ها فرستنده و دیگری گیرنده است سیگنالی به صورت مداوم از یکی به دیگری ارسال می شود و در صورت قطع شدن این سیگنال پیام به مدار کنترل فرستاده می شود که نیاز به بسته شدن در هست چراکه مانع بعد از مدتی عبور خواهد کرد.

از آنجایی که هیچ انرژی و هزینه ای برای باز و بسته کردن درب نیاز نبود تقریباً با هزینه بسیار اندکی می تواند از آن ها استفاده کرد. ما خیال مشتریان را برای نصب و خدمات پس از فروش راحت خواهیم کرد. وی دو کاربرد مختلف درب اتوماتیک را توصیف کرد. اگر شما در محل کارتان رفت و آمد زیادی دارید ما به شما درب شیشه ای را پیشنهاد میدهیم . با توجه به شرایط اقتصادی کشورمان، تمامی پرسنل و مدیران دورال دور تصمیم گرفته­ اند .با بهره گیری از تجربیان خود از مرغوب­ترین مواد اولیه در تولیدات استفاده کنند. درب­ بیمارستانی با در نظر گرفتن تمامی استاندارها اعم از ضدعفونی آسان و جلوگیری از خطرات تشعشعات تهیه شده است. زمانی که میخواهید سنسورها را نصب نمایید نکته اول این است که سنسورها در دو رنج ولتاژی 12 و 24 میتوانند که کار کنند برای تعیین کردن ولتاژ باید از جامپرهای روی چشمی استفاده نمایید و باید جامپر مربوطه را در هر دو چشم فرستنده و گیرنده به ولتاژ مد نظر تنظیم نمایید. به ما اجازه می دهد تا آنها را بررسی کنیم.

مرکز کنترل درب شیشه ای کشویی اتوماتیک درواقع یک جعبه می باشد که فرمان باز و بسته شدن را صادر می کند به این صورت که یک ریز پردازنده فرمان صادر شده را به موتور درب انتقال داده و درب باز یا بسته می شود. این نوع دربها به انواع لولایی که با کمک یک جک بازویی باز و بست می شوند و یا درب کرکره پارکینگی که بصورت کرکره بالا و پائین می روند تقسیم بندی می شود. مجموعه ما همچنین تولید کننده در زمینه انواع شیشه ها مانند : شیشه های بالکنی ، پارتیشن های شیشه ای و شیشه های سکوریتی می باشد. بهترین شرکت در این زمینه کدام است؟ همه ما بر این موضوع واقف هستیم که از مهم­ترین مسائل در این زمینه رعایت برخی از استاندارد­های ایمنی و نصب و راه ­اندازی می­باشد .که گروه دورال در توانسته با تحقیق و دانش سیستم­های کاملا ایمن به تولید برساند. و آماده نصب و راه ­اندازی است. شیشه­ های بالکنی به گونه ­ای طراحی شده است.

محصولات خدماتی و فنی ما در عرصه درب­های شیشه ­ای کشویی، تلسکوپی، شیشه­ ای گرد(منحنی)، شیشه ­ای گردان، بیمارستانی ، شیشه­ ای لولایی، شیشه ­ای تاشو یا آکاردئونی و شیشههای بالکنی می­باشند. درب­های شیشه ­ای دورال در با داشتن کاربرد و نصبی آسان در مکان­های گوناگونی اعم از بانک و بیمارستان و .. قابل نصب می­باشند. با توجه به نیاز روزافزون مردم به این کالاها امروزه بسیاری از وب­سایت­ها به فروش با قیمت بسیار پایینی مشغول می­باشند. امروزه استفاده نمودن از سیستم­های خودکار تنها مختص مکان­های لوکس و گران قیمت نمی­باشد. امروزه کمتر از درب های قدیمی در مراکز خرید و فروشگاهی استفاده میشود و درب اتوماتیک شیشه ای به خوبی این کمبود را در زندگی روزمره ما برطرف کرده است . امروزه استفاده از دربهای اتوماتیک شیشهای رواج بسیاری یافته است و دربهای قدیمی و لولایی جایشان را به دربهای اتوماتیک دادهاند. شما با نصب درب اتوماتیک شیشهای تنها با فشار دادن یک ریموت کنترل از فاصله معین میتوانید درب ورودی را باز کنید و یا سنسورهای حرکتی بکار ببرید که هنگام عبور و مرور به صورت خودکار درب ورودی باز و بسته شوند. این درب به صورت تک لته یا 2 لته مورد استفاده قرار میگیرد. از میان انواع طرحها، میتوانید مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید و سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید