درب اتوماتیک دولنگه در مشهد

3. این نوع درب اتوماتیک به دو شکل دولنگه و تک لنگه ارائه می شود و بر روی هر لنگه از درب ها یک بازوی الکترومکانیکال نصب می گردد، نصب این نوع درب شیشه ای برای فضاهایی که دهانه آن عرض بسیار کمی دارد و امکان نصب درب اتوماتیک دیگری در آن فضا وجود ندارد بسیار کارآمد است. موتورهای سیستم از نوع تک فاز آسنکرون هستند و نیروی جک ها بطور مکانیکی از جعبه دنده و موتور تامین می شود. 4 و 3 : محل ولتاژ خروجی کمکی 24 ولت AC که می توان برای تغذیه چشمی ها استفاده کرد . از این نوع درب شیشه ایی اغلب در فروشگاه ها و یا ساختمان ها استفاده میشود و بیشتر برای مناطقی که رفت و آمد بسیار زیاد است مناسب است. اگر درب در حال توقف باشد درب همچنان متوقف می ماند تا ارتباط چشمی ها دوباره برقرار شود سپس به اندازه یک چهارم وقت توقف تنظیم شده مکث کرده وسپس درب بسته می شود . اگر حافظه ریست شود LED به مدت 5 ثانیه روشن می ماند و بعد شروع به چشمک زدن سریع می کند تا نشان دهد که این مرحله کامل شده است .

LED چشمک های دوتایی آهسته ای به مدت 10 ثانیه می زند که نشان دهد وارد حالت حذف شده اید. اگر در مدت 6 ثانیه ذکر شده دگمه ریموتی را بزنیم که قبلا به دستگاه شناسانده شده چشمک های LED سریعتر می شود تا نشان دهد که موجود میباشد. زمان توقف در نیز توسط تایمر مربوطه از 2 تا 180 ثانیه قابل تنظیم است . 4 – تایمر تنظیم قدرت خروجی مکانیکی را روی حداقل قرار دهید. برای نصب جک های بازویی در آپارتمانهایی که فضای کافی برای باز شدن جک را ندارند و امکان تخریب دیوار نیز وجود ندارد بهترین روش این است که موتور جک در جلوی درب نصب شود و شفت و مادون آن در انتهای لولای درب قرار گیرد این روش باعث میشود حالت معکوس جک استاندارد نصب شود و مانع نفوذ آب به داخل سیم پیچ موتور شود . 2 – ولوم ها را روی حداقل قرار دهید . برای این گونه دربها را می بایست از جک های پارکینگی پرقدرت و با شفت بلند استفاده نمود.منظور از شفت بلند، شفتی با اندازه ۵۰ سانتیمتری و یا بیشتر از آن است تا پایه جلو بازو بتواند درب را از فاصله بیشتری نسبت به لولا باز و بسته کند تا فشار از روی آن کمتر شود.

تا به حال در شرایط مشابه براي حل مشكل عدم وجود درب نفررو، درب كوچكي در داخل يكي از درب ها ايجاد می كردند كه اين، هم به نماي ظاهري درب آسيب مي رساند، هم پا گير است و اگر درب کوچک باز باشد کاربر مجبور است قبل از باز کردن اتومات، در کوچک را ببندد. ابتدا در حالتی که درب بسته است شستی STOP دستی را که در داخل نصب شده فشار دهید یا در بین چشمی ها بایستید و ارتباط آنها را قطع کنید . 2) در حالتی که در درحال حرکت است ان را متوقف کنید . 1) در حالتی که در باز است آن را ببندید . اگر درب در حال بسته شدن باشد درب شروع به باز شدن می کند . با ترکیب یک لنگه فعال درب کشویی اضافی، یک درب کشویی اتوماتیک تلسکوپی به شما امکان می دهد باز شدن درب شفاف بیشتری را به دست آورید… 8.در سیستم , منظور از ابعاد استاندارد عرض 80سانتی متر در ارتفاع 220 سانتی متر می باشد چنانچه ابعاد درب شیشه ای شما غیر از این می باشد گزینه غیر استاندارد را انتخاب نمائید. اگر ساکن غرب تهران هستید به راحتی و در اسرع وقت می توانید طی تماس با شرکت نسبت به تعمیر جک درب پارکینگ غرب تهران خود اقدام نمائید.

دیپ موئیچ 3 : اگر درب باز شود و به انتها برسد در حالات استاندارد خود به خود بعد از طی زمان توقف تنظیم شده شروع به بسته شدن می کند با قراردادن این سوئیج روی ON این بسته شدن اتوماتیک غیر فعال می شود وتا زمانی که دستور بسته شدن صادر نگردیده است درب بسته نمی شود . دیپ سوئیچ 4 : با قراردادن این سوئیچ روی ON زمان کار به 120 ثانیه افزایش می یابد . ولی با قراردادن این سوئیچ روی ON هنگام قطع ارتباط چشمی ها درب می ایستد و بعد از برقراری ارتباط شرع به باز شدن می کند. 3- توسط چشمی ها : در این حالت با قطع اشعه بین دو چشمی اگر درب در حال باز شدن باشد درب به باز شدن ادامه میدهد و تا انتها باز می شود . تا زمانی که ارتباط چشمی ها دوباره برقرار نشده هر دستوری توسط ریموت یا شستیها بی اثر است. 2- ایست یا توقف ( STOP ) : این دستور در را متوقف کرده و تا صادر شدن دستور جدید در همان حال باقی می ماند. گفتنی است که مرکز کنترل وظیفه صادر کردن و مدیریت کلیه فرمان ها اعم از توقف، باز و بسته شدن و تنظیم سرعت را عهده دار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید