درب اتوماتیک تبریز معتبرترین در تبریز – درب اتوماتیک تبریز

تمام سعی ما بر این است که بهترین و مدرن ترین محصولات را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما مشتریان گرامی ارائه کنیم. اگر بخواهیم کلیت درب های اتوماتیک موجود درصنعت و کاربرد روزمره را به چند دسته کلی تقسیم کنیم میتوان به سه مکانیزم کرکره ای – شیشه ای و بازویی تقسیم بندی کنیم. قدرت بیشتر موقع بسته شدن اگر از قفل برقی استفاده نشده باشد. اگر تجربه کافی ندارید یا مراحل پیچیده به نظر میرسند، نصب و تنظیمات را بر عهده یک متخصص قرار دهید. یکی از انواع درب های اتوماتیک تلسکوپی 2 لت دار است( منظور از لت لنگه درب برقی است) و درب تلسکوپی 2 لت دار که به سمت را ست و یا به سمت چپ حرکت می کند. نمونه ای دیگر از درب تلسکوبی 4 لت است که 2 لت آن به صورت همزمان و هماهنگ به سمت راست رفته و لت دیگر به سمت چپ میروند.

هنگام حرکت، دو لت متغیر به سمت راست رفته و دو لت دیگر بر روی لت سمت چپ قرار می گیرند و حرکت می کنند. کنترل مادون قرمز سیگنال حاصل از ریموت را از طریق مادون قرمز به دستگاه گیرنده میفرستد و کنترل رادیویی امواج رادیویی را ارسال می کنند تفاوت این دو مدل در این است که فرکانس های کنترل مادون قرمز نیاز به یک مسیر مستقیم برای دریافت سیگنال دارند و برد آن ها حدود چند متر است و در فاصله بالا و یا دیوار ها امکان دریافت میباشد .اما کنترل های رادیویی برد بسیار بالایی دارند و نیاز به مسیر مستقیم ندارند و موانع روی برد آنها تاثیری ندارند. همچنین با کنترل جریان ترافیک وسیله نقلیه، محیط زیست به طور چشمگیری بهبود می یابد و دسترسی خودرو به درهای پر استفاده را آسان می کند. در رابطه با مدل P4 باید بگوییم که دارای صدای کمتر اما سرعت بیشتر میباشد. مانیس در مجموعه ای بازرگانی، فنی و خدماتی است که با کمک فناوری پیشرفته و استفاده از تجربیات متخصصین مجرب تلاش می کند محصولاتی با کیفیت بالا و خدماتی عالی و با قیمتی مناسب برای مصرف کنندگان درب اتوماتیک شیشه ای فراهم نماید.شركت مانيس در از معدود شركتهايى است كه بصورت مستقل و تخصصي در زمينه واردات و پخش محصولات درب شيشه اى اتوماتیک در برندهایKABA ، Optima ES200 ، Erico فعاليت مي نمايد.

مرکز تخصصی درب اتوماتیک تبریز گیت Tabriz Automatic Gate با دریافت نمایندگی و عقد قرارداد با شرکت ها و تولید کنندگان معتبر نسبت به تامین قطعات اصل با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا تلاش می کند و با کادر بسیار مجرب اقدام به نصب و راه اندازی و پشتیبانی انواع سیستمهای نظارتی و حفاظتی می نماید. رامادُر از برترین برندهای مطرح در زمینه نصب و اجرای انواع درب اتوماتیک میباشد که تمامی محصولات مرتبط با درب اتوماتیک دارای ضمانتنامه و خدمات پس از فروش به مدت دو سال میباشد که خریداران با خیال آسوده و با اطمینان این امر که در صورت ایجاد خرابی در طول مدت دوسال در اسرع وقت از طرف شرکت با ارجاع تکنسینهای مجرب تمامی نواقص رفع میگردد، اقدام به خرید از رامادُر مینمایند. برد الکترونیک درب اتوماتیک پارکینگ بازویی به دو دسته آنالوگ و یا دیجیتال تقسیم میشود . این موتورها باید قابلیت عمل چپگرد و راستگرد را در خود داشته باشند لذا از موتورهای تکفاز با دو سیم پیچ مشابه استفاده میشود که با قرار گرفتن یک خازن با هر کدام از سیم پیچها میتوان جهت حرکت موتور را تغییر داد . انتخاب کدام درب اتوماتیکی ایده ال تر است؟ ما در این مقاله قصد داریم نحوه انتخاب صحیح یک درب اتوماتیک مناسب برای ورودی ، پارکینگ و یا همچنین محل تردد خود را به شما آموزش دهیم.

در این مقاله قصد داریم به طور کامل به توضیح ویژگیهای درب اتوماتیک و راهنمایی های لازم جهت خرید درب اتوماتیک مناسب می پردازیم. نوع درب که در بخش قبلی ما انواع آن را برای شما توضیح دادیم که بتوانید بهترین مدل را با توجه به نیازتان انتخاب نمایید. انواع درب اتوماتیک پرفروش در بازار ایران شامل موارد زیر میباشد که هرکدام زیرمجموعههای خودشان را دارند که در ادامه به توضیح جزئیات آنها میپردازیم. بسیاری درب های اتوماتیک را به “درب های برقی” نیز میشناسند. یکی از دغدغه های بسیاری از مصرف کنندگان درب های اتوماتیک به طریقه تنظیم سرعت درب اتوماتیک مربوط می شود. البته باید توجه داشت که این سنسور ها دارای حساسیت های قابل تنظیم می باشد، که می توانید میزان نزدیک شدن فرد به درب و یا سرعت باز و بسته کردن درب را کاملاً بر حسب نیاز مشتریان تنظیم نمود. همچنین می توان آن را در شرایطی با دمای 35- تا 70 درجه سانتی گراد مورد استفاده قرار داد. با استفاده از متریال مرغوب(رنگ های الکترو استاتیک) ، جنس این این نوع درب در مقابل تغیرات آب و هوا مقاوم است. اکثر درب های اتوماتیک دارای قفل امنیت و یا آژیر هستند و به هیمن دلیل از امنتی بالایی برخوردارند.

دیدگاهتان را بنویسید