درب اتوماتیک باران دُر – باران در ، نماینده درب اتوماتیک شیشه ای در ایران

انواع جک های مورد استفاده در این نوع درب اتوماتیک عبارتند از جک های الکترومکانیکی و جک های هیدرولیکی که نوع الکترومکانیکی آن با استفاده از چرخ دنده و نیروهای مکانیکی کار می کند. این درب ریلی مجهز به موتوری میباشد که ساخت شرکت پروتکو میباشد و میتوانیم بگوییم که موتوری الکترومکانیکی میباشد با حرکت نرم و بی صدای که میتواند درب را با وزنی 500 کیلو گرم را جا به جا نماید این کار را به راحتی انجام میدهد و شایان ذکر است که دارای قابلیت دو زمانه میباشد و میتواند از محکم کوبیده شدن درب جلوگیری نماید. جک درب پارکینگ راحتی و امنیت را برای ساکنین ساختمان به ارمغان می آورد . علاوه بر این ها این نوع درب شیشه ای ظاهر چشمگیر و زیبایی برای محیط ایجاد می کنند. استفاده از این نوع درب برای مکان هایی که نیاز به فضای زیاد برای حمل بار و لوازم است پیشنهاد می شود. با تشخیص وزن یا حرکت توسط سنسور دستگاه، لت های درب که به صورت پره ای در کنار یکدیگر قرار گرفته اند شروع به حرکت می کنند تا امکان تردد فراهم شود. این نوع درب مانند دو درب اتوماتیک کشویی عمل می کند که نه به صورت موازی و مماس بر هم، بلکه با زاویه در کنار یکدیگر قرار دارند.

عایق بندی و کیفیت ضد آب بودن آن از ویژگیهایی است که در این نوع درب دیده میشود. به دلیل خاص بودنِ عملکرد این نوع درب حسگر به کار رفته در ساخت آن از نوع مایکروویو است و سنسور خطی در آن استفاده نمی شود. نوع درب اتوماتیک شیشهای و برند اپراتور آن یکی از عوامل تأثیرگذار روی قیمت پروژه شما خواهد بود. از سوی دیگر پرسه نصب و راه اندازی آن نیز با ابعاد آن ارتباط مستقیم دارد اگر دربی با سایز بزرگ در نظر گرفته شود قطعاً قیمت بیشتری را برای نصب به شما متحمل می کند. این نوع درب ها قابلیت شستشو بدون آسیب به قسمت های الکتریکی درب می باشد. نوع دیگری از این درب ها دارای سه لت است؛ دو لت ثابت و یک لت متحرک. در حالت دایره کامل یک جفت از لت ها و پس از ورود به آن و نزدیک شدن به سنسور دوم، جفت دوم آن ها باز می گردد. این که در هر دو لت های شیشه ای در یک راستا و روی یک خط قرار میگیرند در بین آن ها مشابه است. این نوع درب بهترین انتخاب برای ورودی هایی است که در کنج یک ساختمان قرار دارند و فضای کمی برای عبو و مرور وجود دارد.

از آن جا که این نوع درب شیشه ای همیشه باز و همیشه بسته است تا اندازه زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. باز شدن ورودی از گوشه دیوار صورت می گیرد و استفاده از آن در شرایطی که با محدودیت زیادی برای اندازه ورودی مواجه هستید بسیار مناسب است. زمان مورد نیاز برای اجرای درب اتوماتیک شیشه ای حدود ۳ روز کاری می باشد. استفاده کنید. به این خاطر که فضای مورد نیاز شما تا 70% برای رفت و آمد باز خواهد شد و در این موارد استفاده از فضای زیاد ضروری است. یکی از نیاز های اساسی که انسان ها همواره احساس می کنند، “امنیت و اطمینان خاطر از مکانی است که در آن قرار دارند” است. به همین خاطر استفاده از این نوع درب برای مکان هایی که فضای کمی در دسترس است بسیار مناسب می باشد. در تعیین قیمت درب اتوماتیک نوع کاربرد شما و میزان توان موتور و وزن درب بسیار مهم است. در راهرو ها و فضاهایی که عرض کمی دارند بهترین انتخاب درب تاشو است که بتواند شرایط عبور و مرور را به سادگی ممکن کند. درب اتوماتیک تاشو دو یا چهار پانل را انتخاب کنید، از پکیج ورودی اتوماتیک اطمینان دارید که راحتی و دسترسی را در کوچکترین محیطها فراهم میکند.

با داشتن دهانه بازتر ، درب کشویی خمیده باران دُر انتخاب مناسبی برای هر چه زیباتر نشان دادن ورودی ساختمان و رفع ترافیک پرتنش ساختمان شماست. یکی از انواع رایج درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک فولدینگ یا درب اتوبوسی است که به لحاظ کاربری آسان و عمومی این مدل درب ها جز بهترین های درب اتوماتیک هستند.درب های اتوبوسی یا در فولدینگ یا تاشو خاصیتی دارد که در کمترین عرض بیشترین بازشو را به محل ورودی یا خروجی ساختمان خواهد داد .همچنین این مدل درب دارای عملکرد خوب با سرعت بالا است . در ادامه برجسته ترین این دلایل و مزیت ها را بررسی می کنیم. این درب مانند درب اتوماتیک کشویی عمل می کند با این تفاوت که لت ها بیشتر به روی هم جمع می شوند و در نتیجه فضای بیشتری برای تردد را در اختیار شما قرار می دهند. با این حساب دیگر نیازی به قرار دادن لت ثابت وجود ندارد؛ در نتیجه تقریبا می توانید از همه فضای ورودی استفاده کنید. می توانید آن را به شکل دایره کامل (یا استوانه ای) و یا یک نیم دایره به کار ببرید. از آنجایی که هیچ انرژی و هزینه ای برای باز و بسته کردن درب نیاز نبود تقریباً با هزینه بسیار اندکی می تواند از آن ها استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید