درب اتوماتیک باران دُر – باران در ، نماینده درب اتوماتیک شیشه ای در ایران

درب شیشهای اسلایدینگ به صورت ریلی حرکت میکند، درنتیجه برای فضاهای کوچک بهترین گزینه است. پیش از خرید درب اتوماتیک، باید حتما به شرایط محیطی که قرار است درب شیشهای در آن قرار بگیرد توجه کنید؛ سپس باتوجه به ویژگی دربهای اتوماتیک مختلف، بهترین انتخاب را داشته باشید. امروزه یکی از پرکاربردترین انواع درب اتوماتیک، درب اتوماتیک شیشه ای می باشد و به چند دسته مختلف تقسیم می شوند و نسبت به نوع کاربرد متفاوت می باشد .این درب ها عمدتاً نفررو بوده و عملكرد اتوماتیک این درب ها در بسیاری از اماكن باعث تكریم ارباب رجوع گردیده و حس خوش آیندی در آنها به وجود می آورد. محیط هایی مانند بیمارستان ها ، کلینیک های بهداشتی و مراکز درمانی نیاز به توجه دقیق تری نسبت به جزئیات دارند زیرا این مکان ها در نقش مهمی در زندگی ما ایفا میکنند .به همین دلیل ما در شرکت باران در، اطمینان حاصل کردیم که طیف گسترده ای از راه حل های زیبا و در عین حال بسیار کارآمد برای رفع نیازهای موجود در بیمارستان ها فراهم کنیم.برای مشاهده جزئیات بیشتر کلیک کنید. در این مورد که آلمینیوم این فلز مقاوم در عین حال سبک، مقرون به صرفه و منعطف جایگزین فلزهای سنگین و هزینه بر شده است علاوه بر این باعث شده جلوه زیبایی به نمای ساختمان های شما داده شود.

این درب از طریق چشمی های بکار رفته در آن فرمان باز شدن را به برد می فرستد و برد دستگاه فرمان را به الکترو موتور داده و موتور نیز نیرو لازمه را ایجاد کرده و درب توسط تسمه ها و قرقره ها شروع به حرکت می کند. در مورد دربهای اتوماتیک شیشه ای نیز انتخاب بین درب های تاشو ،کشویی، گردان و … از فعالیت هایی که شرکت باران دُر ، در سال جاری به آن ورود پیدا کرده و به صورت تخصصی در این خصوص پیشروی می کند اجرای نما های ساختمانی از قبیل نمای شیشه ای اسپایدر و نمای شیشه ای کرتین وال میباشد. درب اتوماتیک سکشنال یا درب پارکینگ یکی دیگر از محصولات پر استفاده ایست که امروزه در پارکینگ منازل ورود خروج را برای ما بسیار تسهیل کرده است . این دربها از هدر رفت انرژی سرمایشی و یا گرمایشی محیط جلوگیری کرده و هزینههای مربوط به ایجاد هوایی متعادل در محیط را کاهش میدهند. استفاده می شود تا از ورود افراد ، نفوذ نور خورشید، باد، باران و صدا جلوگیری کنند.

با این وجود افزایش بهرهوری انرژی با کاربرد درب اتوماتیک، برای هر آب و هوایی مناسب است چرا که به صورت ناخواسته از تبادل هوا بین محیط داخل و بیرون فروشگاه جلوگیری میشود. درب اتوماتیک، به دربی برقی گفته می شود که با استفاده از حسگرهای حرکتی یا ریموت های کنترل، باز و بسته می شود. در سال ۱۳۹۶ با بهره گیری از نیروهای متخصص، زبده و با تجربه ای بیش از ۱۰ سال در عرصه تولید انواع درب برقی و با تجهیز و راه اندازی ماشین آلات مورد نیاز به عرصه تولید درب های ریموت دار ورود پیدا کرد. درب اتوماتیک پارکینگ ، درب اتوماتیک شیشه ای ، کرکره برقی و به طور کلی انواع درب اتوماتیک از آن دسته از سازه هایی هستند که به طور اتوماتیک و برقی کار می کنند و تنها با استفاده از ریموت کنترل باز و بسته می شوند. درب های اتوماتیک شیشه ای که معمولا در ساختمانها و بیمارستان ها و مراکز تجاری نصب می شود از انواع درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ، درب اتوماتیک شیشه ای لولایی، درب اتوماتیک شیشه ای گردان و درب اتوماتیک گرد و نیم گرد برخوردار است که همگی آنها قابلیت کنترل هوشمند را دارا می باشند.

طول بازوی جک های پارکینگ معمولا ۴۰۰، ۵۰۰، ۶۰۰، ۷۰۰، میلیمتر هستند، هرچه عرض درب پارکینگ بیشتر باشد باید از جک با طول بازو بیشتر استفاده شود زیرا گشتاور بیشتری ایجاد میشود و نیروی جک ها برای بازو بسته کردن درب ها بیشتر میشود و در نتیجه طول عمر جک ها بیشتر میشود. اگر بخواهیم خیلی سریع به این سوال جواب بدهیم، باید بگوییم کرکره اتوماتیک یا کرکره برقی نوع مدرن و پیشرفته همان کرکره مغازه های قدیمی است. انواع جک پارکینگی شامل درب اتوماتیک هیدرولیکی، درب اتوماتیک پنوماتیک، درب اتوماتیک گیربکسی می شود که هر کدام از این محصول دارای خاصیت های متفاوت می باشد. یکی از انواع متنوع درب های اتوماتیک، جک پارکینگی می باشد. در میان برند های متعدد جک های پارکینگی دچار سردرگمی شده اید؟ این جک با یک برد دیجیتال طراحی شده و همه ویژگی های ضروری و خوب یک جک اتوماتیک را شامل می شود و در این مدل . و با توجه به تعدد شرکت های تولید کننده تنوع محصولی در زمینه جک برقی بالا می باشد لذا ما در مجتمع فنی سازان با بکار گیری اساتید موفق و مجرب تلاش می کنیم تا دوره درب های اتوماتیک با کیفیت بالا برگزار گردد تا کار آموزان در بازارکار از لحاظ تخصصی کار آمد باشند.

دیدگاهتان را بنویسید