درب اتوماتیک – انواع درب اتوماتیک 1 – مادینا صنعت آریا

اگر میخواهید در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید با کارشناسان فروش درب اتوماتیک شیشهای اَرژن دُر تماس حاصل نمایید. البته در صورت قطع برق این زمان ذخیره شده در حافظه پاک می شود . در حین سپری شدن زمان توقف نیز اگر ارتباط چشمی ها قطع شود زمان توقف رعایت خواهد شد و بسته شدن در تا رفع مانع از بین چشمی ها به تاخیرخواهد افتاد . در این حالت اگر دستور استارت وقتی درب در حال باز شدن است صادر شود در به باز شدن ادامه می دهد و اگر در حال بسته شدن باشد و دگمه ریموت زده شود در می ایستد و بعد از 2 ثانیه شروع به باز شدن می کند واگر وقتی در زمان توقف قراردارد استارت زده شود زمان توقف ری ست شده و از اول محاسبه می شود و درب دیرتر بسته می شود . بعد از سپری شدن زمان دلخواه برای توقف درب دوباره P3 را فشار دهید . RV1 : برای تنظیم ولتاژ اعمال شده به موتورها و تغییر سرعت باز و بسته شدن درب به کاز می رود .

RV1 را نیم دور بچرخانید و 6 باز P2 را برای برنامه ریزی مراحل زیر فشار دهید . اگر عاملی باعث ایستادن دربها قبل از کامل شدن حرکت بشود تایمر متوقف شده و زمان سپری شده را در حافظه ذخیره می کند . استفاده از این دربها در مكانهای پر تردد پیشنهاد نمیگردد ولی برای محدود كردن تردد در مكانهای خاص مانند اتاق مدیریت، اتاق سرور ، اتاق عمل طلا فروشیها و غیره و تركیب آنها با سیستم های كنترل تردد سیستم كنترلی مناسبی را بوجود می آورند چرا که باعث عدم تداخل نفرات در هنگام ورود و خروج می گردد. برای خرید جک درب پارکینگ باید به نکاتی توجه کرد تا محصولی را انتخاب کنید که مناسب شرایط درب پارکینگ شما باشد تا در آینده جک ها زودتر از عمرشان خراب نشود و باعث آزار و اذیت شما نشوند. اگر درب شما کوچک است و تردد کم است موتور تیوبلار انتخاب نمایید. اگر کنتاکت بسته چشمی به ترمینال شماره 6 ترمینال های J5 وصل شود (PHOTO STP NC) در حالت قطع ارتباط چشمی ها درب می ایستد و همان طور متوقف می ماند و لامپ چشمک زن با نور ثابت روشن می ماند . چشمک زدن سریع : نشان می دهد درب در حال باز شدن است .

بررسی کنید که آیا بخش های مختلف درب در لحطه باز و بسته شدن به جایی برخورد دارند یا خیر؟ در سال 1954 ، دی هورتون و لو هیویت اولین درب برقی اسلایدینگ را اختراع کردند. می توان با قراردادن دیپ سوئیچ شماره پنج روی ON این حالت را برای درب هایی که یک لنگه روی دیگری نمی افتد غیر فعال کرد . در این حالت فقط موتور M2 کار می کند وحالت های کار ذکر شده در بالا برای این حالت صادق است . در حالت KICK BACK درب درحالت بسته به مدت یک ثانیه حرکت به سمت بسته شدن می کند سپس قفل الکتریکی باز شده در به حالت باز شدن حرکت می کند . سهولت در استفاده :درب اتوماتیک بدلیل اینکه وزن زیادی دارد باز و بسته کردن آن برای افراد سخت و دشوار میباشد ، بنابراین با نصب درب اتوماتیک پارکینگ میتوانید سهولت در استفاده را تجربه کنید.

5- تابلوی مرکزی دستگاه را در نزدیکی درب در ارتفاع 5/1 متری نصب کنید تا فاصله بین تابلو وسایر قطعات حداقل باشد. 3- قاب پلاستیکی برد الکترونیکی قابل اشتعال است لذا باید در محل مناسب دور از حرارت یا منبع گرمایی شدید نصب شود . سیستم های درب گردان باران دُر ظرافت را در قسمت ورودی هر ساختمان به ارمغان می آورد و جلوه زیبایی به نمای شما می بخشد. غالبا قیمت درب اتوماتیک شیشه ای گردان بیشتر از سایر انواع می باشد. برخی انواع درب اتومات گردان به نام درب منحنی بوده که از یک درب نیم دایره ای شکل تشکیل می شود. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما عزیزان این است تا با دقت زیاد و پس از تحقیق فراوان اقدام به خرید انواع دربهای اتوماتیک کنید تا از خرید خود راضی باشید زیرا خرید این نوع درب یک خرید دراز مدت است. زیرا این مطلب در خصوص افزایش و یا کاهش طول عمر درب پارکینگ تاثیر زیادی دارد. با توجه به اینکه مدت زمان باز و بسته بودن درب کاملا قابل تنظیم می باشد، در نتیجه استفاده از درب های اتوماتیک می تواند تاثیر بالایی در کاهش مصرف انرژی داشته باشد. دربهای اتوماتیک آسانسور نیز باعث سهولت در رفت و آمد و صرفه جویی در وقت و انرژی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید