درب اتوماتیک – انواع درب اتوماتیک 1 – مادینا صنعت آریا

اما نصابان آهن مکان اعتبار برخی برندها را خدشه دار کرده اند گزینه طلایی با راه اندازی سه سایت و بیش از 100 صفحه مجازی اطلاع رسانی کرده است. همکاران ما در همین سایت آماده ی ارائه ی خدمت نصب و راه اندازی درب های اتوماتیک به شما مشتریان عزیز و ارجمند میباشند. این دربها میتوانند که به نمای خانه شما زیبایی منحصر به فردی ببخشد. ما خودمان را قانع میکنیم که این کار درست انجام شود. ما به شما یک قیمت عمده قیمت رقابتی را می دهیم. قیمت ارزان و فروش عمده قطعات وارداتی به نمایندگی ها. ورودی ها به ویژه مناطقی هستند که امنیت بالا منطقی است. اساسا ایمنی و امنیت این دربها بسیار مهم هستند و نصبشان هم کار هرکسی نیست و اگر استانداردهای لازم در حین نصب رعایت نشود، عملکرد درستی نخواهند داشت و برای همین است که برای راهاندازی انواع درب اتوماتیک هیدرولیکی، درب اتوماتیک گیربکسی و درب اتوماتیک پنوماتیک باید از نصاب درب اتوماتیک متخصص و باتجربه استفاده کنید. سایر مشخصات فنی مانند مدل قبلی است اگر بخودهیم برای این مدل از ولتاژ 12 ولت استفاده کنیم بایدجامپر SWI را روی برد گیرنده و فرستنده اتصال کوتاه کنیم.

اگر پروژه شما توسط شرکت دیگری نصب شده باشد میتوانید «تعمیر درب اتوماتیک شیشهای» را به ما بسپارید؟ این شستی ها عبارتند از یک شستی باز و یک شستی بسته ( STOP ) که جهت حرکت درب برای باز و بسته شدن و یا توقف آن در صورت نبوت ریموت کنترل استفاده می شوند البته باید شستی STOP را در محل مناسبی در دسترس نصب کرد تا در موارد اضطراری برای متوقف کردن درب از آن استفاده کرد . 3- وقتی در به انتهای بسته شدن نزدیک شد P2 را فشار دهید تا حرکت موتور 1 کند شود . بهتر است قبل از خریدن و نصب هرگونه در اتوماتیک تمامی جنبه های آن را در نظر بگیریم و حتی میتوانیم از مشاوره متخصصان و کارشناسان در این حوزه کمک بگیریم. 5 – برای نصب براکتهای میکروسوئیچ محدود کننده باید ابتدا درب را کاملا باز کرد سپس با در نظر گرفتن محل استپ مکانیکی ( که برای جلوگیری از خارچ شدن درب از ریل نصب شده است) براکت را با فاصله 3 الی 5 سانتیمتر از نوک زبانه میکروسوئیچ پشت دستگاه توسط پیچ های مخصوص روی دنده شانه ای محکم کرد . همچین باید دنده های شانه ای که به صورت 4 تکه یک متری هستند و برای درب هایی تا عرض 4 متر در نظر گرفته شده اند .

روشن، بودن ممتد: نشان می دهد که ارتباط چشمی ها قطع شده است. چشمک زدن آهسته : نشان می دهد درب در حال بسته شدن است. • لامپ نشانگر باز بودن در ( OPEN GATE LAMP ) :این لامپ تا زمانی که در باز باشد روشن می ماند و بعد از بسته شدن در خاموش می گردد . ما مجموعه ای از مشتریان وفادار و تکرار داریم که به عنوان بهترین مستندات درب اتوماتیک در کشور نشان داده شده است. دستگاه اصلی این سیستم که تصویر آن را در ادامه می بینید دارای یک موتور و گیربکس منتهی به یک چرخ دنده است و برد الکترونیکی نیز روی دستگاه اصلی قراردارد و توسط سایر متعلقات نشان داده شده در شکلهای زیر برروی کف در کنارد چپ یا راست درب نصب می گردد . با توجه به عملکرد سنسور بالای درب دربها باز شده و فضای عریضی را برای تردد میسر می نمایند. • لامپ چشمک زن ( FLASHER )(BLINKER ) : این لامپ در بالای درب در معرض دید نصب می شود م هنگام حرکت درب برای باز بسه شدن چشمک می زند دارای یک کاور زرد رنگ می باشد و لامپ داخل آن معمولا 25 وات بوده و با ولتاژ 24 ولت تغذیه می شود .

درب اتوماتیک کرو شامل دو یا چهار لت است که به صورت شعاعی حرکت می کند. فاصله 3 الی 5 سانتیمتر به خاطر این است که اینرسی درب در هنگام حرکت باعث ادامه حرکت آن بعد از قطع شدن نیروی سیستم محرک مکانیکی خواهد شد. این چشمی ها که تصویر ظاهری و مدار داخلی آنها را در زیر می بینید می توانند حداکثر تا فاصله 25 متری نصب گردند. ولتاژ تغذیه هر دو قسمت گیرنده و فرستنده 12 یا 24 ولت AC یا DC می باشد وکنتاکتهای شماره 5 (C) و 3 (NC) روی گیرنده به عنوان کنتاکت بسته برای اتصال به برد مورد استفاده قرار میگیرند در صورت استفاده از بیش از یک جفت چشمی باید کنتاکت های بسته گیرنده آنها را با هم سری کرد . 4- دنده های شانه ای روی درب را در قسمت زیرین با پیچ ببندید و در حالت خلاص بودن محور دستگاه درب را سر دهید تا دنده های شانه ای روی چرخ دنده محور دستگاه قرار گیرد .

دیدگاهتان را بنویسید