درب اتوماتیک ارزان|درب اتوماتیک شیشه ای ارزان – رامادر

در گذشته برای این که بتوانیم خودرو خود را وارد پارکینگ کنیم نیاز بود تا از خودرو پیاده شده و درب را بصورت دستی باز کنیم و بعد وارد پارکینگ شده و سپس دوباره درب را ببندیم. با توجه به گران بودن قیمت این درب اتوماتیک معمولاً افراد ملاک خرید شان را هزینه قرار می دهند اما بهتر است در نظر داشته باشید که شما حتی اگر هزینه ی کمتری را پرداخت کنید اما محصولی که دریافت می کنید کیفیت کافی را نداشته باشد یا به کار شما نیاید عملاً مجبور به پرداخت دوباره هزینه و یا تعویض آن با دردسر های دوباره زمان صرف کردن و یا فروشنده را راضی کردن مواجه خواهید شد. سرعت باز و بسته شدن آن قابل تنظیم است. البته اگر درب پارکینگ شما به درستی باز می شود ولی به طور کامل بسته نمی شود یا درب پارکینگ باز می شود اما کارکردن موتور متوقف نمی شود هم یعنی شما نیاز به تعمیر درب برقی دارید. این نوع درب ها قابلیت شستشو بدون آسیب به قسمت های الکتریکی درب می باشد. بدلیل نوع عملکرد سیستم هیدرولیک این جک ها کاملا بی صدا بوده و بدون اصطحلاک می باشند، شاید بتوان نقطه ضعف درب های هیدرولیک را هزینه های بالای نگه داری و سرویس آنها دانست.

سیستم های اتوماسیون جک برقی را می توان براساس سیستم عملکرد در دو دسته اصلی هیدرولیک و الکترومکانیک (گیربوگسی) جای داد. جک های ترکیبی (ساخت کشور ایتالیا و ایران ) این مدل جک ها قطعات همچون موتور، گیربکس، سیم پیچ و بدنه و بلبرینگ ها ساخت کشور ایتالیا میباشد و برد و چشمی های فتوسل ، ریموت ها و متعلقات نصب ساخت شرکت های معتبر ایرانی میباشد .پیشنهاد میشود آپارتمانهای تا ۵ واحد اجرا و نصب شود.تردد اتومبیل نامحدود نمی باشد و تا روزی ۸۰ مرتبه بازو بسته شدن را در توان خود دارد . همچنین می توان در ورودی منازل و درب اتوماتیک تبریز انباری ها و سقف متحرک و … یک پکیج کامل جک پارکینگی بازویی شامل دو بازو چپ و راست، برد مدارفرمان، چشمی فتوسل، براکت های نصب، آنتن گیرنده و ریموت می باشد. درب های اتوماتیک نیم گرد همانند درب های تلسکوپی و کشوئی شامل طرح های مختلف و متنوعی با توجه به نیاز و درخواست مشتریان می باشد.

روانسازی درب ریلی پیش از نصب درب اتوماتیک ریلی بسیار پراهمیت و ضروری می باشد. جلوگیری از آسیب ها: درب اتوماتیک اگر در حال بسته شدن باشد و جسمی یا فردی یا اتومبیلی سر راهش مشاهده شود جک متوقف میشود که باعث میشود از خطرات احتمالی به افراد و خودرو جلوگیری شود. در سال 1931 دو مهندس آمریکایی به نامهای Horace H. Raymond و Sheldon S. Roby اولین دستگاهِ دارای چشم الکترونیکی برای باز و بسته کردن یک سیستم درب اتوماتیک را ایجاد کردند. ۲.توان هر بازو که تا چه مقدار وزن ،هر لنگه درب پارکینگ را میتوان لیفت (کشش ) کند که هر لنگه درب از ۲۰۰ کیلوگرم تا ۸۰۰ کیلوگرم میتوان اشاره کرد ، تا به راحتی بتواند باز و بسته کند و به موتور و دستگاه آسیب نرسد . درب اتوماتیک در تبریز بسیار گسترده است و هر کدام محتوا و توضیحات مخصوص خودش را دارد. شرکت آسیا در پویش طراح و مجری انواع سیستم کنترل تردد مانند درب اتوماتیک با داشتن کادری برتز و مجرب وسال ها تجربه در زمینه های درب اتوماتیک، راه بند، سیستم های کنترل تردد (ca) و انواع کرکره برقی مفتخر است در خدمت شما همکاران و مصرف کنندگان گرامی در صنایع ساختمانی باشد.

کرکره برقی پارکینگ دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ بوده و به همین دلیل در خرید کرکره برقی حتما باید به هماهنگی ظاهری آن با نمای ساختمان توجه کنید. درب و کرکره های اتوماتیک از آن دسته محصولاتی هستند که در همه ی دنیا مورد استفاده قرار میگیرند. از کرکره برقی برای مغازه و یا پارکینگ استفاده می شود،مخصوصا پارکینگ هایی که می خواهند از فضای پشت درب هم برای پارک کردن خودرو استفاده کنند و یا نصب جک درب پارکینگی در انجا امکان پذیر نیست.اولین راهنمایی و نکته ای که در خرید کرکره اتوماتیک باید به ان توجه کرد مرغوب بودن تیغه ها می باشد که باید دقت شود.اولین موردی که باید بررسی شود این موضوع می باشد که کرکره برقی مورد نظر خود را بر اساس چه موضوعی خریداری می کنید و از این رو می توانید انتخاب درست تری رو انجام دهید. این ظروف به عنوان وزنه ای عمل می کردند که از طریق یک سری طناب ها و قرقره ها، درهای معبد را در زمانی که مردم برای عبادت می آمدند باز می کردند.

دیدگاهتان را بنویسید