درب اتوماتیک ارزان|درب اتوماتیک شیشه ای ارزان – رامادر

معمولا 3 نوع لامپ در سیستم های درب بازکن نصب می شود . برای کنترل از راد دور سیستم درب بازکن اتوماتیک معمولا از یک فرستنده رادیویی کوچک دستی استفاده می شود که به آن ریموت کنترل ( REMOTE ) می گویند . مردم بر این باور بودند که شرکتها با نصب درب اتوماتیک موفقترند. • لامپ های روشن کننده اطراف درب ( COURTESY LAMP ) : این لامپ برای روشن کردن اطراف درب در شب استفاد. در ضمن بر روی برد جامپری وجود دارد که به وسیله آن می توان تعیین کرد آیا خروجی لامپ برای فلاشر باشد یا لامپ روشن دائمی (COURTESY LAMP که بعد از سه دقیقه پس از بسته در خاموش می شود) . از این درب ها برای سهولت تردد و امنیت در پارکینگ ها استفاده می شود. مشکل های چشمی های فتوسل درب اتوماتیک پارکینگ به دلیل گرد و غبار و بارش باران و کثیف شدن لنز ،تنظیم و تراز نبودن آن ها ، سیم کشی نادرست ، کم نور شدن چراغ ها و روشن نشدن آن ها چشمی های مادون قرمز اگر روبه روی هم قرار نگیرند و یا در ارتفاع استاندارد نصب نشوند باعث فتوسل ها از بازدهی مناسبی برخوردار نشوند. در این مقاله قصد داریم به طور کامل به توضیح ویژگیهای درب اتوماتیک و راهنمایی های لازم جهت خرید درب اتوماتیک مناسب می پردازیم.

برای ساختمان هایی که رفت و آمد بالایی دارند درب پارکینگ مخصوصی را در نظر می گیرند. دستگاه اصلی این سیستم که تصویر آن را در ادامه می بینید دارای یک موتور و گیربکس منتهی به یک چرخ دنده است و برد الکترونیکی نیز روی دستگاه اصلی قراردارد و توسط سایر متعلقات نشان داده شده در شکلهای زیر برروی کف در کنارد چپ یا راست درب نصب می گردد . برای نصب جک های بازویی در آپارتمانهایی که فضای کافی برای باز شدن جک را ندارند و امکان تخریب دیوار نیز وجود ندارد بهترین روش این است که موتور جک در جلوی درب نصب شود و شفت و مادون آن در انتهای لولای درب قرار گیرد این روش باعث میشود حالت معکوس جک استاندارد نصب شود و مانع نفوذ آب به داخل سیم پیچ موتور شود . همچنین برای اتصال دو جفت گیرنده و فرستنده به صورت سنکرون باید جامپرهای TPI را روی فرستنده و گیرنده ها اتصال کوتاه کرد. همچین باید دنده های شانه ای که به صورت 4 تکه یک متری هستند و برای درب هایی تا عرض 4 متر در نظر گرفته شده اند . از دیگر نکاتی که در زمان خرید جک درب پارکینگ ارزان باید به آن توجه کنیم ، تک لنگه یا دو لنگه بودن درب ، طول هر یک از آن ها و برند جک درب پارکینگ و سایر امکانات و کارایی جک درب پارکینگ ارزان می توان اشاره کرد .

این شستی ها عبارتند از یک شستی باز و یک شستی بسته ( STOP ) که جهت حرکت درب برای باز و بسته شدن و یا توقف آن در صورت نبوت ریموت کنترل استفاده می شوند البته باید شستی STOP را در محل مناسبی در دسترس نصب کرد تا در موارد اضطراری برای متوقف کردن درب از آن استفاده کرد . با قدرت هیدرولیک، درها را می توان تقریباً با هر ماده ای از جمله شیشه های سنگین و نمای فولادی پوشاند. کابل های کنترل باید در لوله جدا از کابل های برق سیم کشی شوند . برای انجام سیم کشی باید ابتدا برق را قطع کرد . در موقعیت های مختلف باز و بسته شدن درب اتوماتیک توسط قسمت مکانیکی، باز یا بسته می شود و بدین طریق با وصل یا قطع جریان، مرکز کنترل را از موقعیت فعلی درب اتوماتیک آگاه می سازد. درب اتوماتیک پارکینگ بی شک خیلی از مشکلات ورود و خروج افراد از مجموعه ها و ساختمان ها را حل کرده است برای سفارش نصب و یا تعمیر موتور جک درب اتوماتیک یا ریموت و مشکلات دیگر با شرکت درب سام تماس بگیرید. 1) در حالتی که در باز است آن را ببندید .

ابتدا باید از محکم بودن چارچوپ در و راحت سرخوردن آن بدون اصطکاک روی ریل ها اطمینان حاصل کرد باید هرگونه قفل معمولی را از روی در باز نمود و لوله های مربوط به سیم کشی را در کف و دیوارها جاسازی نمود همچنین باید استپ های مکانیکی در دو سوی در قرار داد تا درب از ریل خارج نشود. سایر مشخصات فنی مانند مدل قبلی است اگر بخودهیم برای این مدل از ولتاژ 12 ولت استفاده کنیم بایدجامپر SWI را روی برد گیرنده و فرستنده اتصال کوتاه کنیم. این عملکرد تا زمانی که به طور کامل درب باز شود ادامه دارد و هنگامی که در کاملا باز شد و اشخاص از آن ها عبور کردند دوباره فرمان گردش به حرکت عکس قبل انجام شده و تمام مراحل برعکس قبلی طی شده و در بسته می شود. برای نصب این درب ها هزینه کمتری نسبت به سایر درب ها پرداخت خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید