درب اتوماتیک ارزان|درب اتوماتیک شیشه ای ارزان – رامادر

توان آن تا روزی ۲۰۰ مرتبه میتوان اشاره کرد و قابل ذکر است تردد نامحدود نمی باشد . لازم به ذکر است که قطعی برق نیز خللی در عملکرد کلی کرکره ایجاد نمی کند ، زیرا کرکره برقی با دست نیز قابل حرکت می باشد . کمک میکند. شفافیت درهای شیشهای اجازه میدهد تا مقدار مطلوب نور طبیعی از یک فضا عبور کند. در کنار این ویژگی های مهم یک ویژگی دیگر به نام زیبایی نیز وجود دارد. کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای گردان در مکان هایی که محدودیت عرض وجود دارد، زیاد است. درب اتوماتیک شیشه ای نصب شده به دلیل دارا بودن کیفیت بالا محصولات و متعلقات همراه آن دارای عملکردی روان، با بالاترین درجه کیفیت است. کیفیت قطعات و اصلی بودن این قطعات در افزایش طول عمر و همچنین کارکرد بهینه تاثیر مستقیم دارد. مطالعه نشان میدهد که مردم بر این باورند که هر کسی میتواند یک درب استاندارد داشته باشد، اما فقط شرکتهای موفق میتوانند از درب اتوماتیک کشویی برای لوکس نمودن فضا بهره بگیرند. درب های اتوماتیک پارکینگی یکی از الزامات هر ساختمان می باشند و به عنوان یک ضرورت به شمار می رود، این درب ها به صورت اتوماتیک و تنها با استفاده از ریموت کنترل مخصوص درب پارکینگ را باز و بسته می شوند و به همین دلیل کار تردد را بسیار آسان کرده اند.

بهطورکلی شیشه اتوماتیک بهگونهای است که بهصورت اتوماتیک با استفاده از یک ریموت از راه دور و یا دکمهی تعبیهشده باز یا بسته میشوند، اولین و مهمترین برتری این دربها به انواع دیگر دربها راحتی استفاده از این دربها است. تیغه کرکره برقی اتوماتیک ( کرکره ریموت دار ) اگر بخواهید ارزان قیمت بخرید مطمئنا از جنس آلومینیم ضایعات می باشد .این نوع از کرکره برقی اتوماتیک بعد از مدت کوتاهی به صدا افتاده و به مرور قفل های آن مستهلک و در انتها از هم جدا خواهند شد . گروه اول پکیج هایی می باشند که قسمت هایی از آنها در داخل ایران و قسمت هایی در کشور چین تولید می گردد که کیفیت خوبی هم نسبت به قیمتشان دارند و گروه دوم برندهایی اروپایی هستند که اغلب با موتور های دانکر آلمان و سنسور هاس ترکیبی بی اِی بلژیک تجهیز می گردند. همچنین از مزیتهای دیگر آن، قیمت مناسب درب اتوماتیک و جک پارکینگی است که باعث شده است استقبال خوبی از آن شود. جک پارکینگی ، درب جک برقی (درب ریموتی) سالهای زیادی است که تولید میشود اما در سالهای اخیر بازار بهتری پیدا کرده است .

از مزیتهای بارز درب اتوماتیک و جک پارکینگی این است که دیگر نیازی نیست به طور دستی درب را باز و بسته کنید و این عمل به طور اتوماتیک انجام میشود. مهمترین تفاوت این است که فراز 4s برای دربهایی با طول هر لنگه 2.5 متر و وزن 350 کیلو مناسب است و جک پارکینگی فراز 6S برای دربهایی با طول 4 متر و وزن 250 کیلوگرم در بیشترین طول مناسب است. 6. ابداع شیوه های جدید نصب و بازنگری در روش نصب های قدیمی با توجه به نیاز هر پروژه و مخصوصا پیچیدگی های خاص پروژه. این نوع درب یکی از رایج ترین انواع درب های اتوماتیکمی باشد که عملکریدی ساده داشته و نصب و کاربرد آن در اماکن عمومی و پر تردد که نیاز به باز و بسته شدن زیاد دارند می باشد. درب اتوماتیک شیشه ای سویینگمانند درب اتوماتیک شیشه ای کشویی نیز داری حسگر الکترونیکی می باشد. بهینه کردن مصرف انرژی نیز یکی از مهم ترین نکات و ویژگی های یک کرکره اتوماتیک است .

بهترین گزینه برای شما درب اتوماتیک سه لنگه تلسکوپی می باشد که یک لنگه ثابت و دو لنگه متحرک می باشد که عرض بازشو شما حدودا بیشتر از 1 متر و کمتر از 2 متر می باشد و قیمت بالاتری نسبت به درب اتوماتیک کشوئی چهار لنگه میباشد . کرکره برقی تا حد بسیار زیادی می تواند تضمین کننده و تامین کننده امنیت یک محیط باشد . درب های قدیمی دیگر جایگاهی در فروشگاه ها و ساختمان ها ندارند و درب اتوماتیک نیاز روز تمام ساختمان ها و اماکن امروزه هستند که در فروشگاه های بزرگ دیده می شوند و به عنوان جایگزینی برای درب های قدیمی بسیار مناسب هستند و امنیت ، آرامش را برای ساختمان شما به ارمغان می آورند.از انواع درب اتوماتیک می توان به درب شیشه ای اتوماتیک ، درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدینگ و .. اشاره کرد که هر کدام زیبایی و کارایی مختص به خود را دارند که می توانید بنا به نیازتان آن را انتخاب و سفارش دهید. پس این محصول به گونه ای طراحی و تولید شده است که به راحتی خراب نشود و علاوه بر امنیت ، رفاه را نیز برای شما به ارمغان بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید