درب اتوماتیک ارزان|درب اتوماتیک شیشه ای ارزان – رامادر

این درب ها دارای قفل الکترومانیکال و مرکز کنترل هستند. اجزای مهم تشکیل دهنده ی درب شیشه ای اتوماتیک عبارتند از اپراتور ،شیشه سکوریت با ضخامت و رنگ های متفاوت ،فریم آلومینیوم یا استیل (نسبت به سلیقه ی کارفرما و نمای ساختمان) و کاور پشت دهنه که خود اپراتور نیز از اجزایی چون موتور، قفل برقی، باتری، استابلایزر یا منبع تغذیه و مرکز کنترل تشکیل شده است. از انواع کارکرد درب اتوماتیک شیشه ای تاشو می توان به حالت تمام باز، تمام بسته (قفل)، نیمه باز، اتوماتیک و حرکت یکطرفه اشاره نمود. دپارتمان درب اتوماتیک السا فعال در حوزه ساخت درب اتوماتیک دو لت فلزی و شیشه ای کشویی و لولایی می باشد در ادامه به هر آنچه که باید درباره این درب ها بدانید اشاره خواهد داشت. که میتوان به سیم پیچ بسیار ضعیف و عدم کیفیت پایین شفت و گیربکس و کیفیت ساخت بدنه اشاره کرد .پیشنهاد میشود برای خانه های تک واحدی و یا ویلا ها اجرا و نصب شود لذا قابل ذکر است که از برد بالا ریموت این مدل جک ها اشاره کرد و کمی هم افتخار کرد . ساخت درب و پنجره آلومینیومی یکی از مشخصه هایی است که با نگاه به ساختمانهای شهرهای کوچک و بزرگ میتوان مشاهده کرد.

در صورت عدم نصب هر کدام از وسایل ایمنی ( مانند چشمی ) ترمینالهای آن را اتصال کوتاه کنید . کارشناسی دقیق چه در زمان سفارش توسط کارشناسان فروش و چه در زمان کارشناسی فنی که به صورت میدانی در محل پروژه انجام می شود. بررسی دقیق محل پروژه با توجه به درخواست مشتری و اینکه به چه میزان عوامل فنی و محیطی اجازه بر آورد ساختن خواسته مشتری را می دهد. در زیر برخی از این عوامل بیان می شود. با توجه به آنچه تاکنون درباب درب اتوماتیک بیان شد بدین نتیجه می رسیم که مکانیزم هر درب متفاوت می باشد و با توجه به توع و کاربری و درخواست کارفرمایان تقسیم بندی خواهد شد در اینجا لازم است به این مبحث اشاره نماییم که درب های اتوماتیک دارای ابعاد متناسب با دهانه بازشویی طراحی می شود که در فضا وجود دارد برای مثال این درب ها قابل اجرا به صورت کشویی دولنگه،کشویی تک لنگه می باشند ابعاد مورد نیاز برای یک درب لولایی دو لنگه حداقل ۱۸۰ و در اتفاع استاندارد و برای لت های تک لنگه از ۷۰ سانتیمتر می باشد. تیم معماری ما بسیار با تجربه در طراحی تجاری است و به صورت سفارشی درب اتوماتیک را با توجه به نیازهای شما آماده می کند.

دقت در طراحی و در جریان گذاشتن مشتری در تمام مراحل پروژه که باعث رضایت خاطر کامل مشتریان می گردد. ما حمل و نقل را پیگیری و به عنوان یک پاسخ به شما در اسرع وقت به شما. هر کدام از این نوع درب های برقی دارای ویژگی های خاص می باشند؛ به عنوان مثال درب شیشه ای اتوماتیک اتوبوسی یا فولدینگ به دلیل شباهت زیادی که به عملکرد درب اتوبوسی دارند به این نام معروف شده اند و برای فضاهای کم عرض بسیار مناسب می باشند. درب اتوماتیک شیشه ای گرد نسبت به درب اتوماتیک شیشه ای کشویی نیاز به فضای بیشتری دارد. با استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای تاشو یا اتوبوسی، می توان از حداقل فضای ممکن برای ورودی، حداکثر استفاده را داشت؛ چرا که با جمع شدن تمامی درب به روی دیوار مجاور، تا ۹۰% ورودی برای عبور و مرور باز خواهد شد. درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ مانند سایر درب های اتوماتیک داری حسگر الکترونیکی می باشد. به خصوص اینکه درب های قدیمی دارای یک لبه در پایین خود هستند و برای عزیزانی که از ویلچر یا عصا استفاده می کنند، رفت و آمد را مشکل می کنند. با گشوده شدن درب، آهن ربا و سوئیچ از یکدیگر جدا میشوند و مدار ایجاده شده را قطع میکنند.

نمونههای دیگر دربهای اتوماتیک با حسگر نوری یا حرکتی کار میکنند. برای نصب درب اتوماتیک شیشه ای با تکنسین هایی حرفه ای و کاربردی می توان با شرکت شیشه کالا که سابقه ای چندین ساله در این زمینه دارند با بخش فروش تماس گرفته و کار خود را در کوتاهترین زمان، اجرا شده مشاهده نمائید. شرکت ما متعهد به توسعه محصولات در کسب و کار و صنعتی است. از مکانهای مورد استفاده این درب میتوان به منازل، مراکز تجاری و صنعتی اشاره نمود. استفاده از این نوع دربها به طور چشمگیری (تا 70%) از حدر رفتن انرژی سرمایشی و گرمایشی از ورودی ها جلو گیری میكند و به علت استفاده از درزگیرهای مویی و یا لاستیكی بین فریمها مانع نفوذ گرد و خاك، حشرات و صدا به داخل اماكن میگردد. برای رفع نقصی که در زمان قطع شدن برق برای دربهای اتوماتیک رخ میدهد، به وسیله طراحان و تولیدکنندگان این نوع دربها تدبیری اندیشیده شده است. حداقل مقطع سیم برای سیم های برق موتور و لامپ های نشانگر 1/5 میلی متر مربع است و برای کابل های کنترل چشمی و شستی های دستی حداقل 5/0 میلی متر مربع می باشد .برای فواصل بیش از 20 متر توصیه می شود که از رله استفاده شود .

دیدگاهتان را بنویسید