خرید و قیمت جک پارکینگی ارزان ایرانی و ایتالیایی

چرا استفاده از درب های زیر سقفی توصیه می شود؟ استفاده از درب اتوماتیک بسیار رایج شده است. دربهای اتوماتیک زمانی که به طور صحیح انتخاب، نصب و حفاظت شوند، دسترسی مطمئن و آسان را فراهم میکنند. در این صورت هر زمانی که قصد فروش فروشگاه خود را داشته باشید، درب اتوماتیک میتواند یک ویژگی مثبت در فروش فروشگاه شما باشد. در این حالت زمانی که وضعیت درب بر روی وضعیت قفل قرار گیرد ، اپراتور در اتوماتیک را در حالت بسته قرار داده و در ادامه فرمانی برای قفل الکترومکانیکال صادر کرده تا این قطعه وارد مدار شده و اقدام به قفل کردن لت های متحرک درب اتوماتیک به شکل مکانیکی کند. اما اگر بخواهیم از محدودیت های آن نام ببریم، می توان به زمان دوم ضعیف تر به نسبت مدل های 220 ولت، قدرت پایین تر بازوها و همچنین هزینه تعمیرات بالاتر اشاره کنیم. در واقع اگر برای دربهای معمولی بازوی الکترومکانیکی تعبیه شود، به درب لولایی تبدیل میشوند. به این دلیل که نیاز به تغییر تایمر در زمانهای مختلف وجود دارد، این امکان در دربهای اتوماتیک تعبیه شده است. از درهای اتوماتیک لولایی با جک های الکترومکانیکی در مکان های با تردد کم و ساختمان های مسکونی کوچک استفاده می گردد.

کنتاکتهای بسته بیشتر جهت اتصال به چشمی و یا شاسی استپ و ورودی لمیت سوییچها استفاده می شود کنتاکتهای باز بیشتر مواقع برای ورودی فرمانها مناسب است بطور مثال باز شدن دو بازو و یا باز شدن یک لنگه از درب اتوماتیک بازویی . از انواع مختلف این دربها که قابلیت حرکت در امتداد جهت عمودی و افقی را دارند میتوان به درب پارکینگ، درب آسانسور، کرکرهای، سکشنال، کشویی، ریلی، درب شیشهای و … فعاليت تخصصى اين شركت در زمینه ی درب اتوماتیک شيشه اى باعث تمركز بيشتر اين مجموعه بر روى كيفيت محصولات و خدمات اين شركت جهت ايجاد رفاه براى مشتريان محترم ما شده است. اتوماتیک از مهم ترین بخش های یک درب برقی به شمار می روند. فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ با تولید انواع درب اتوماتیک شیشه ای، درب کشویی ، کرکره برقی و درب های ریموت دار در ایران آغاز نمود و در مدت زمان کوتاهی تبدیل به یکی از بزرگترین تولید کنندگان درب برقی و اجرا کننده دکوراسیون بیرونی ساختمان در کشور گردید.

باید بگوییم که شرکت سیماران در این نوع جکها از یک خلاص کن سوییچی استفاده کرد که نسبت به جکهای با خلاص کن آلنی دارای امنیت بالاتری میباشد و به نوعی برگرفته از کشور ایتالیا که خود زادگاه جک پارکینگی در دنیا می باشد، است. قبل از خرید درب اتوماتیک تهران برای اماکنی چون هتلها، رستورانها یا سایر اماکن، باید درک درستی از قوانین و استانداردهایی که تعریف شدهاند، داشته باشید. درب های اتوماتیک شیشه ای با قاب های جذاب و طراحی های چشم نواز امروزه مهمان ما در هر محیطی می باشند، این درب ها بهترین انتخاب برای ورودی هایی می باشد که تردد بالا ، طراحی های منحصر بفرد ، سهولت در تردد ، میزان حداکثری عبور نور ، بهداشت محیط ، عایق بندی حرارت و صدا و … این دربها در طیف وسیعی از رنگها طراحی شدهاند و شامل ضمانت هستند تا خیال شما از لحاظ کیفیت آسوده باشد. شاید برای شما این دانستنی جالب باشد که در گذشته درب های اتوماتیک به روش کاملا صنعتی طراحی می شدند. این جکها از بهترین محصولات ایرانی میباشد که توسط شرکت سیماران طراحی و تولید شدهاند. شرکت سیماران انواع مختلف جک پارکینگی با مدلهای متنوع و کارکرد عالی طراحی و تولید نموده است.

این مهم برای جک پارکینگی P4 برای هر لنگه درب تا وزن 350 کیلوگرم و عرض 3.5 متر و برای جک پارکینگی P5 برای هر لنگه تا 300 کیلوگرم و عرض 4 متر پشتیبانی میشود. تک جداره در 6.4 میلی متر، 8.8 میلی متر یا 10.8 میلی متر لمینت. نقطه اول انتخاب محل نصب جک بر روی چارچوب یا دیوار و نقطه دوم بر روی لنگه درب میباشد به همین علت برای تنظیم اولیه جکها، دربها را کاملا بسته و جکها را کاملا باز میکنیم و در نهایت حدود 50 میلی متر جکها را برای رگلاژهای بعدی به داخل میبریم. علاوه بر کارایی بالای این محصول میتوانیم بگوییم که دارای کیفیت بسیار عالی میباشد چرا که از بهترین مواد اولیه تولید شده است و میتواند که در طولانی مدت بر اثر باران و نور خورشید از بین نرود و باید بدانید که بهترین عملکرد این وسیله زمانی است که به جک پارکینگی متصل میگردد. در روش اول باید روی مدار فرمان درب پارکینگ خود دکمه­ تایم را چند ثانیه نگهدارید تا زمانی که چراغ شروع به چشمک زدن کند این دکمه اولین دکمه از سمت چپ و پایین مدار میباشد. دارای ویژگی خوب دو زمانه میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید