خرید و فروش املاک آپارتمان، برج مسکونی در تهران

باید نسبت به آموزش مشاورین املاک اقدام کرده و در خرید و فروش و معاملاتی که بر عهده شماست، با موفقیت عمل کنید. اگر یک ملک به نام چند نفر از اعضای یک خانوار یا به نام افراد مختلف باشد، می بایست همه ی آن اعضا که دارای سهم هستند جداگانه وارد سامانه شده و اطلاعات مربوطه را ثبت نمایند. اگر اطلاعات ملکی افراد در سامانه ثبت نشود، تکلیف چیست؟ همچنین اگر افراد و یا خانوارها بیش از واحدهای مذکور خانه ای داشته باشند که بیش از ۱۲۰ روز خالی از سکنه باشد، مشمول قانون اخذ مالیات از خانههای خالی میشود. با درج این اطلاعات هیچ نوع مالیاتی به خانه اول و دوم افراد در شهری دیگر، خانه های دارای سکنه و همچنین خانههای واقع در شهرهای کوچک و روستاها تعلق نمیگیرد. هر کدام از این ها خود دارای وظایف مشخصی می باشند. هر چند که همیشه بر طبق روال و تاریخ مشخص برگزار نخواهد شد. مشاور فروشنده فردی است که زمانی که یک فرد تصمیم به «اجاره یا فروش» ملک خود دارد، برای راهنمایی، مشاوره و بازاریابی ملک وی، به آن فرد کمک میکند.

این عضو خانوار و به عبارتی مالک ملک نیز لازم است به صورت جداگانه وارد سامانه شده و ملک خود را ثبت کند. به عبارتی تمامی افراد در شهر ها و روستا با هر تعداد جمعیتی، موظف به ثبت اطلاعات مربوط به املاک خود در سامانه ثبت املاک می باشند. این افراد پس از طی مراحل فوق میتوانند مجوز و امتیاز تاسیس دفترخانه را دریافت کنند. البته در صورتی که سازمان امور مالیاتی به هر نحوه متوجه شود که اجارهای دریافت میشود، علاوه بر پرداخت مالیات بر درآمد اجاره بایستی جریمه عدم اعلام درآمد هم محاسبه و توسط مالک پرداخت شود. در آینده ارائه خدماتی شامل یارانه، گواهینامه، انشعابات، افتتاح حساب بانکی و بسیاری دیگر از خدمات مشروط به ثبت اطلاعات ملکی در سامانه املاک و دریافت کد یکتا خواهد بود. پاسخ: به قسمت اقامتگاه ها رفته، در کنار ردیف اقامتگاه مورد نظر،گزینه ساکنین را انتخاب کرده و مشخصات دیگر ساکنان اقامتگاه خود را وارد نمایید. استاندار با اشاره به وسعت و محرومیت استان، خاطرنشان کرد: بر اساس آمارهای مستند، سطح درآمد خانوارهای شهری و روستایی خراسان جنوبی در بین استان های کشور در پایین ترین سطح قرار دارد. قناعت تصریح کرد: در این دوره علاوه بر رئیس جمهور، بسیاری از چهره های خدوم دولت متعلق به این استان هستند و با توجه به اینکه دولت مردمی خدمت رسانی و کار را در دستور کار قرار داده و فضای کشور فضای کار و خدمت به محرومین است و این استان نیز از محرومیت بالایی رنج می برد، لذا توقع و انتظار مردم در این دوره به نسبت دوره های قبل بیشتر است.

استاندار اظهار داشت: یکی از نکات مهم این دوره این است که رئیس جمهور در دو دوره گذشته، تنها نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری بوده اند. به گزارش برنا از خراسان جنوبی؛ دکتر قناعت با بیان این مطلب در جلسه جمع بندی نتایج سفر رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور به استان که باحضور فرمانداران استان برگزار شد، از قرار دادن خراسان جنوبی به عنوان استان پایلوت آغاز عملیات اجرایی احداث ۲۰ هزار واحد مسکونی محرومین تقدیر کرد. وی ادامه داد: با توجه به نگاه مثبت جنابعالی به خراسان جنوبی، پروژه های پیشنهادی اولویت دار با کمک مجموعه استان آماده شده تا در این سفر نهایی گردد. وی ادامه داد: به عنوان مثال در برخی از نقاط استان پروژه های استخر سرپوشیده در دولت نهم و دهم کلنگ زنی و نیمه کاره رها شده و چنانچه دولت این پروژه ها را به اتمام نرساند به دلیل وجود عدم سرمایه گذار در این بخش نیمه کاره رها می گردد. وی ادامه داد: در یوم الله ها و مراسم ملی و مذهبی شاهد حضور با شکوه مردم همیشه در صحنه استان هستیم و بویژه در انتخابات گذشته بیش از ۸۶ درصد از مردم در انتخابات شرکت کردند و رتبه اول کشوری را کسب نمود.

علاوه بر این مورد معمولا در اداره دفترخانهها باید درصدی از درآمد را به کانون سردفتران و دفتریاران پرداخت کرد که میزان آن حدود 10 درصد است. بدین منظور کلیه سرپرستان خانوار می بایست با توجه به ارقام پایانی کد ملی خود و طبق جدول زمان بندی اعلام شده به سامانه املاک مراجعه کرده و اطلاعات ملکی خود را ثبت کنند. چه کسانی باید اطلاعات خود را در سامانه املاک ثبت کنند؟ 5- در قسمت فهرست کارها، یک ملک را دو بار به من نشان می دهد. وی افزود: در این سفر عملکرد بنیاد علوی در شهرستان هدف درمیان مورد بررسی قرار گرفت زیرا پروژه های بسیار زیادی توسط این مجموعه به اتمام رسیده وپروژه هایی که در دستور کار قرار دارد نیز طبق برنامه زمان بندی شده پیگیری و به اتمام می رسد. فتاح افزود: به دلیل کم توجهی های گذشته قبل از تأسیس استان، این خطه زرخیز علیرغم وجود مردمی ولایی، ارزشی ، همراه ،همسو و دیندار با مشکلاتی مواجه است. منتقدان اعتقاد دارند که در زمان تصویب این قانون، افراد کمتری از آحاد جامعه نیاز به ثبت دفاتر داشتند و کمتر مراجعه میکردند.

دیدگاهتان را بنویسید