جک درب اتوماتیک,نصب جک پارکینگی,جک برقی,درب کنترلی اتوماتیک

شیشه هایی که مورد استفاده قرار میگیرند برای این درب معمولا به صورت 10میل سکوریت است. این قیمت ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. دلیل اصلی از به کارگیری درب اتوماتیک، جلوگیری از هدر رفت انرژی است. به طور کلی درهای لولایی در مکان هایی استفاده می شوند که امکان به کارگیری سایر دربهای اتوماتیک وجود نداشته باشد. درب اتوماتیک پارکینگ تک لنگه یک فضای نود درجه ای را کاملا باز می نماید و امکان رفت و آمد اتومبیل را در مسیر پارکینگ راحت تر میکند. درب های شیشه ای اسپایدری معمولا به صورت تک لنگه است و در موارد معدودی دو لنگه نیز استفاده میشود. بیشتر مواقع 4 سیم از موتور خارج میشود که یک سیم به زمین، دو سیم به خازن وصل شده و آخری بصورت مشترک استفاده میشود. درب شیشه ای نه تنها رضایت مشتری را بیشتر میکند بلکه هم ظاهری شیک به محل از هدر رفتن انرژی شما هم جلوگیری میکند ، چرا ؟ تیغه کرکره برقی اتوماتیک ( کرکره ریموت دار ) اگر بخواهید ارزان قیمت بخرید مطمئنا از جنس آلومینیم ضایعات می باشد .این نوع از کرکره برقی اتوماتیک بعد از مدت کوتاهی به صدا افتاده و به مرور قفل های آن مستهلک و در انتها از هم جدا خواهند شد .

باید توجه داشته باشید که استفاده از قفل برقی در درب های اتوماتیک تک لنگه ضروری میباشد و در صورت نبود قفل برقی احتمال خطر باز شدن درب بر اثر فشار زیاد بالا میباشد. هر کدام از این نوع درب های برقی دارای ویژگی های خاص می باشند؛ به عنوان مثال درب شیشه ای اتوماتیک اتوبوسی یا فولدینگ به دلیل شباهت زیادی که به عملکرد درب اتوبوسی دارند به این نام معروف شده اند و برای فضاهای کم عرض بسیار مناسب می باشند. این نوع درب همانطور که از اسمش معلوم است همانند درب کمد باز و بسته می شود و شما می توانید برای درب اتاق و یا درب ورودی ساختمانتان در نظر بگیرید هم زیبایی به خصوصی دارد و هم اینکه از طراحی های مختلف آن برای برقراری هارمونی بین درب و سایر دکوراسیون ساختمانتان استفاده کنید. حتما برای شما هم پیش آمده که هنگام قطع برق برای باز یا بستن درب اتوماتیک دچار زحمت شده باشید. در صورت نیاز می توانید این قابلیت را برای درب اتوماتیک فراهم کنید که اسکن کارت شناسایی و کارتی که شما برای ورود و خروج از ساختمان به کارمندانتان می دهید یا از طریق اثر انگشت ، درب باز و بسته شود با انجام این امر شما می توانید امنیت ساختمان را چندین برابر کنید.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام اسمارتکو، در این مقاله که توسط سایت اسمارتکو تهیه و منتشر شده است، به درب اتوماتیک و مطالب مربوط به این زمینه پرداختیم. سیستم های حفاظتی گذر کنترل دراین مقاله شما را در ضمینه خرید جک درب پارکینگ راهنمایی خواهد کرد. برای اینکه دیگر در فصل های سرد و گرم بی دلیل باز نمی شوند و از طرفی نور طبیعی فضای شما را در بر میگیرد و عابرین دید بهتری از بیرون به مغازه شما دارند. حال فرض کنید که دستانتان پر از لوازمی است که خریدهاید و باید با همان دست پر در خروجی را باز کنید؛ به نظر سخت ترین کاری است که با آن خستگی باید انجام دهید. همان طور که میدانید درب اتوماتیک به وسیله نیروی برق و موتور کار میکند. درب اتوماتیک همان طور که از نامش پیداس به صورت خودکار عمل میکند. این نوع درب شیشه ای اسپایدری درب های نوظهور است که با توجه به حرکت خطی و افقی که دارد فضای کمی را اشغال میکند. علاوه بر این تردد کودکان در مکان هایی که درب اتوماتیک دارند بسیار راحت تر و ایمن تر است.

از درب پارکینگ با جک بازویی در مکان هایی استفاده میشود که از یک سمت فضای زیادی وجود داشته باشد. درب پارکینگ تک لنگه قابلیت نصب در پارکینگ های مسقف و ساختمان های شمالی و حیاط دار را دارند. درب پارکینگ تک لنگه از این لحاظ که فضای بیشتری را برای رفت و آمد اتومبیل فراهم میکند و برای اماکن تجاری و مراکز خرید گزینه مناسبی میباشد اما درب پارکینگ دو لنگه برای اماکن مسکونی و ساختمانها گزینه بهتری است. هدف اصلی استفاده از درب اتوماتیک سهولت در تردد اشخاص است ، اما استفاده از این درب ها فواید دیگری هم دارد مانند : مسدود کردن ورود باد و سرما به ساختمان و مانعی برای ورود سرو صدا. درب سکشنال هم مانند دیر درب های اتوماتیک با توجه به تقاضای بسیار مشتریان از انواع و رنگ بندی بسیاری ساخته و طراحی شده اند. کاهش آلودگی هوایی: وقتی در اتوماتیک خودبهخود بسته میشود گرد و غبار وارد ساختمان نمیشود به علاوه میتوان از سیستمهای ایجاد هوا هم استفاده کرد و این جریان هوا انواع حشرات موزی را از ساختمان دور میکند. برخی از مشخصات این جک پارکینگی که میتوانیم نام ببریم این است که جزء باکیفیتترین جکهای تولید داخل میباشد. برای مثال ساختمان هایی در طبقه همکف و یا در زیر زمین پارکینگ دارند بیشترین استفاده را از نوع درب پارکینگی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید