جک درب اتوماتیک,نصب جک پارکینگی,جک برقی,درب کنترلی اتوماتیک

در بعضی از ورودی های پارکینگ ،فضای کامل برای رفت آمد اتومبیل و یا دور زدن اتومبیل وجود ندارد و یا وقتی ، درب آهنی باز میشود فضای زیادی را اشغال میکند و باعث محدودیت تعداد اتومبیل در پارکینگ میشود . نحوه انتخاب جک پارکینگ مناسب برای پارکینگ، خود بسته به تعداد ورود و خروج اتومبیل در روز و تعداد واحد ساختمان میباشد. بهطورکلی شیشه اتوماتیک بهگونهای است که بهصورت اتوماتیک با استفاده از یک ریموت از راه دور و یا دکمهی تعبیهشده باز یا بسته میشوند، اولین و مهمترین برتری این دربها به انواع دیگر دربها راحتی استفاده از این دربها است. سیستم های درب اتوماتیک برای انواع ورودی های بزرگ یا کوچک، سنگین یا سبک قابل استفاده می باشد. البته میزان باز شدن درب ها نیز در این مدل قابل کنترل است و در هنگام نصب درب اتوماتیک توسط تکنسین های درسان جام بنا به سلیقه ی شما تنظیم می گردد. برای نصب درب اتوماتیک شیشه ای با تکنسین هایی حرفه ای و کاربردی می توان با شرکت درسان جام که سابقه ای چندین ساله در این زمینه دارند با بخش فروش تماس گرفته و کار خود را در کوتاهترین زمان، اجرا شده مشاهده نمائید. کافی است در این راستا با متخصصین این امر ارتباط برقرار کنید و محیطی که قصد بهره گیری از درب مخصوص برای آن را دارید را مشخص کنید و بر حسب بودجه مالی که در اختیار دارید درب مد نظر خود را خریداری کنید.

شما برای خرید این نوع جکها میتوانید که به صورت اینترنتی آنها را خریداری نمایید. بنابراین تمام افراد می توانند به راحتی آن را تهیه کنند. تمامی افراد تمایل دارند دربهای مکانهای مختلف اعم از منازل، مجتمعهای مسکونی و یا اداری و غیره را اتوماتیک کنند. 3. این نوع درب اتوماتیک به دو شکل دولنگه و تک لنگه ارائه می شود و بر روی هر لنگه از درب ها یک بازوی الکترومکانیکال نصب می گردد، نصب این نوع درب شیشه ای برای فضاهایی که دهانه آن عرض بسیار کمی دارد و امکان نصب درب اتوماتیک دیگری در آن فضا وجود ندارد بسیار کارآمد است. پس ار تایید توسط شما شیشه سکوریت برای تولید در کارخانه ارسال می شود و زمان نصب به شما اعلام می شود. جواب – انواع مختلف تیغه کرکره معمولاً از نظر امنیت ، تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند ، پس فریب تبلیغات فروشندگان را نخورید و فکر نکنید یک مدل خاص ضد سرقت است و مدل دیگری ضد سرقت نیست. با استفاده از تکنولوژی و استانداردهای ویژه درب اتوماتیک تبریز گیت امنیت افراد (حسگر های ایمنی) و اماکن ( تجهیزات امنیتی و ضد سرقت) در بالاترین سطح تأمین میگردد. تمامی قطعات استفاده شده در درب ها دارای بهترین کیفیت و دارای گارانتی می باشند.

۲۴ ماه گارانتی بی قید و شرط شرکت درسان جام. پس از تماس با شرکت درسان جام نماینده رسمی کارخانه آذرجام نشکن کارشناس به محل شما اعزام و ابعاد دقیق پروژه ثبت می شود. درصورتی که درب اتصالی به برق اصلی نداشته باشد، میتوان بااستفاده از باتری، تا 300 بار دربهای شیشهای اتوماتیک را حرکت داد. درب اتوماتیک سوئینگ یا لولایی ظاهری شبیه به درب های لولایی سکوریت دارد، اما این نوع درب نیز مانند تمامی انواع مشابه خود به صورت اتوماتیک و با برق کار می کند. اگر برای مدت طولانی برق قطع شده و فقط یک درب از نوع اتوماتیک برای تردد افراد موجود باشد، رفت و آمد افراد و ماشینها به مشکل برمیخورد که کلید خلاص کن، این مشکل را برطرف میکند. علاوه بر این نمونههای خارجی، نمونههای داخلی درب اتوماتیک نیز وجود دارد که ساخت ایران بوده و از کیفیت و کارایی بسیار بالایی برخوردار هستند. امروزه شرکت های زیادی در زمینه درب اتوماتیک شیشه ای در ایران مشغول به کار هستند، که کار خاص با کیفیتی عالی محدود است و انتخاب سخت که گوگل کار را ساده کرده است. حالت دوم : برای نصب چشمها در بیرون درب، بدلیل باز شدن دربها به طرف داخل، معمولا چشمها را درست روبروی هم در یک راستا و حداکثر در ارتفاع 60cm از کف زمین بر روی چارچوب درب، نصب مینمایند.

حمل و نصب درب اتوماتیک شیشه ای در حدود 15% رقم فاکتور می باشد و معمولاً بین 2 تا 3 میلیون تومان خواهد بود. درب های اتوماتیک شیشه ای در چند مدل موجود می باشد؟ در ساختمان های عمومی مانند ادارات و شرکت های مختلف، دانشگاه ها، بانک ها و سایر اماکن پر تردد نیاز به نصب درب های اتوماتیک در انواع مختلف می باشد. گرچه نصب درب های برقی اتوماتیک عموما سهل و راحت میباشد ولی باید توجه داشته باشید که این کار نباید توسط افراد بی تجربه انجام گیرد چون باعث آسیب به در و هدررفت هزینه های انجام شده میگردد. سیستم های اتوماسیون جک برقی را می توان براساس سیستم عملکرد در دو دسته اصلی هیدرولیک و الکترومکانیک (گیربوگسی) جای داد. شما می توانید با شماره های شرکت درسان جام (۴۴۵۶۰۹۲۵ – ۴۴۵۶۰۷۶۴ – ۴۴۵۶۱۱۸۴) تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را تا انتهای اجرای پروژه شما را همراهی کنند. درب هایی که هوشمندانه بدون کوچکترین تماسی به روی شما گشوده میشوند و بسته شدن اتوماتیک آنها آسایش دو چندانی برای تردد در اماکن مسکونی و تجاری فراهم می کنند. دربهای اتوماتیک این راحتی را برای افراد فراهم می کنند. جک برقی سیماران امکان اتصال به سیستم کنترل تردد را نیز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید