جریان مصرفی گیرنده

طول موج نور مادون قرمز تولید شده در فرستنده 880 نانومتر و فرکانس مدولاسیون آن 5/1 کیلو هرتز است و جریان مصرفی آن 60 میلی آمپر می باشد . این چشمی ها که تصویر ظاهری و مدار داخلی آنها را در زیر می بینید می توانند حداکثر تا فاصله 25 متری نصب گردند. درب های اتوماتیک شیشه ای با قاب های جذاب و طراحی های چشم نواز امروزه مهمان ما در هر محیطی می باشند، این درب ها بهترین انتخاب برای ورودی هایی می باشد که تردد بالا ، طراحی های منحصر بفرد ، سهولت در تردد ، میزان حداکثری عبور نور ، بهداشت محیط ، عایق بندی حرارت و صدا و … سرعت عملکرد درب اتوماتیک تاشو نسبت به سایر دربهای اتوماتیک فوق العاده می باشد و از قابلیت تردد بالا و بدون محدودیت برای استفاده های مداوم و نامحدود و پیوسته برخوردار می باشند. از انواع کارکرد درب اتوماتیک شیشه ای تاشو می توان به حالت تمام باز، تمام بسته (قفل)، نیمه باز، اتوماتیک و حرکت یکطرفه اشاره نمود. بدیهی است که قیمت گذاری درب های اتوماتیک شیشه ای، تحت تاثیر فاکتورهایی هستند که هر یک به نوعی باعث افزایش یا کاهش قیمت درب شیشه ای خودکار خواهند شد.

در این چند سال اخیر نوسانات دلار به شدت روی قیمت محصولات خارجی تاثیر گذاشت و آنقدر قیمت ها را بالا برد که یک جک معمولی خارجی برای بسیاری از ساختمانها دست نیافتنی شد. کلیه قطعات، لوازم و محصولات که در ساخت انواع درب اتوماتیک کاربرد دارند توسط شرکت درب اتوماتیک گزینه طلایی آچیلان در به فروش می رسند. کلیه دستگاه ها مجهز به یک سیستم نمایشگر هستند که وضعیت دستگاه را در هر حالت و در صورت بروز هر نوع اشکال در عملکرد دستگاه ، نمایش می دهد . کلیه دستگاه ها قابلیت اتصال به انواع سیستم های کنترل دسترسی ( access control ) و حفاظتی را دارند . این برد جهت کنترل و تنظیم زمان حرکت درب و درایو دیگر تجهیزات استفاده میشود و محل آن در سیستمهای مختلف فرق دارد بعضی از مدارات الکترونیک درب اتوماتیک داخل خود بازویی قرار میگیرد و تنظیمات بازویی به صورت مستقل انجام می شود .

این همچنین به این معنی است که نیازی به قفلهای اضافی یا سیستمهای ایمنی ندارید.تا سارقان را از وارد شدن به مغازه خود دور نگه دارید . درب های اتوماتیک زیر سقفی ، استاندارد روز اروپا می باشند و به علت مکانیزم خاص و مزایای این سیستم در ایران نیز مورد توجه فراوان قرار گرفته اند. زمان مورد نیاز برای اجرای درب اتوماتیک شیشه ای حدود ۳ تا ۱۰ روز کاری می باشد. درب اتوماتیک شیشه ای سویینگ یا همان درب اتوماتیک لولایی به صورت لولایی باز و بسته می شود و با برق به صورت اتوماتیک کار می کنند. در این قسمت به انواع دربهای اتوماتیک میپردازیم. این موتورها باید قابلیت عمل چپگرد و راستگرد را در خود داشته باشند لذا از موتورهای تکفاز با دو سیم پیچ مشابه استفاده میشود که با قرار گرفتن یک خازن با هر کدام از سیم پیچها میتوان جهت حرکت موتور را تغییر داد . بهترین گزینه برای شما درب اتوماتیک شش لنگه تلسکوپی می باشد که دو لنگه ثابت و چهار لنگه متحرک می باشد که عرض بازشو شما حدودا بیشتر از نصف دهانه می باشد و چنانچه جهت درب اتوماتیک فروشگاه نصب شود فضای بیشتری را در اختیار مشتری قرار میدهد .

یکی از انواع رایج درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک فولدینگ یا درب اتوبوسی است که به لحاظ کاربری آسان و عمومی این مدل درب ها جز بهترین های درب اتوماتیک هستند.درب های اتوبوسی یا در فولدینگ یا تاشو خاصیتی دارد که در کمترین عرض بیشترین بازشو را به محل ورودی یا خروجی ساختمان خواهد داد .همچنین این مدل درب دارای عملکرد خوب با سرعت بالا است . با استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای تاشو یا اتوبوسی، می توان از حداقل فضای ممکن برای ورودی، حداکثر استفاده را داشت؛ چرا که با جمع شدن تمامی درب به روی دیوار مجاور، تا ۹۰% ورودی برای عبور و مرور باز خواهد شد. سرعت باز شدن درب اتوماتیک شیشه ای تاشو ۲ تا ۴ ثانیه است. شما مشتریان گرامی می توانید با تماس با شماره های شیشه کالا در کمترین زمان پیش فاکتور و تصاویر درب اتوماتیک خود را از شرکت شیشه کالا دریافت نمایید. برای نصب درب اتوماتیک شیشه ای با تکنسین هایی حرفه ای و کاربردی می توان با شرکت شیشه کالا که سابقه ای چندین ساله در این زمینه دارند با بخش فروش تماس گرفته و کار خود را در کوتاهترین زمان، اجرا شده مشاهده نمائید. اگر ظرف 30 روز از پرداخت خود را دریافت نکنید، لطفا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید