جریان مصرفی گیرنده

به لطف سیستم های درهای کشویی که مطابق با نیازهای شما سفارشی شده اند، از فضای بسیار بیشتری لذت ببرید. درب اتوماتیک نه تنها فروشگاه شما را همواره در دسترس بیشتری قرار میدهد، بلکه همهی مشتریانتان حتی افراد معلول را راضی و خشنود نگه میدارد. اغلب به دلیل استفاده مدام از دربهای اتوماتیک شیشهای ممکن است این دربها خراب شده یا کند عمل کنند. این عملکرد تا زمانی که به طور کامل درب باز شود ادامه دارد و هنگامی که در کاملا باز شد و اشخاص از آن ها عبور کردند دوباره فرمان گردش به حرکت عکس قبل انجام شده و تمام مراحل برعکس قبلی طی شده و در بسته می شود. کنترل باکس نقش مغز و اتاق فرمان را در دربهای اتوماتیک شیشهای ایفا میکند و سبب حرکت درب اتوماتیک میشود. این مدل درب به گونهای عمل میکند که در زمان باز شدن پنلها به شکل کشویی بر روی ریلهایی که تا روی سقف کشیده شدهاند توسط موتور کشیده شده و حرکت کرده تا به شکل افقی زیر سقف قرار گیرند. همین طور که پیشتر نیز بیان گردید این نوع جک در درهای بسیار سنگین و مکان های پر تردد کاربرد زیادی دارد.

در ساختار درب های اتوماتیک سکشنال از ریل های نگهدارنده و چرخ های ضد سایش استفاده شده است پس نگران استهلاک و از بین رفتن آن نباشید. اما اگر صدایی شنیده نشد، ابتدا فیوز را چک کرده و در صورت سالم بودن فیوز یعنی ایراد از برد مدار و یا سیمهای ورودی به آن است. اگر از دستگاه مرکزی صدایی شنیدید یعنی ایرادی از سوی دستگاه مرکزی وجود ندارد. سپس در فاصله زمانی 10 ثانیه دگمه ریموت جدید را فشار دهید تا توسط دستگاه شناسایی و در حافظه قرار گیرد . درب سکشنال توسط ریل های جانبی قادر خواهند بود که از حالت عمودی در حالت بسته به حالت افقی و موازی با سقف در حالت باز درآیند، بنابراین این نحوه عملکرد سبب می شود تا بهترین میزان بازشو در عرض و ارتفاع حاصل آید. با عنایات ایزد منان شرکت دربهای اتوماتیک ثمین (سهامی خاص) به شماره ثبت 21882 با استفاده از آخرین فن آوری های روز جهان وتخصص نیروهای مجرب در صنعت دربهای اتوماتیک توانسته با رعایت اصل مشتری مداری، درب های اتوماتیک مجموعه ثمین رابا کیفیت ومطابق با اصول مهندسی ایرانی وجهانی درپروژه های متعدد پیاده سازی کند وامید است شمانیز به خانواده ثمین بپیوندید. برای مثال اگر قصد انتخاب درب پارکینگ با میزان تردد روزانه بالای 20 تا 30 واحد خودرو دارید، استفاده از درب پارکینگ با سیستم الکترومکانیک پیشنهاد میشود اما اگر برای ساختمان، برج و یا مجتمع مسکونی با میزان تردد بالاتر را دارید نیاز به دربی با جک قویتر با سیستم هیدرولیکی نیاز دارید.

شرکت آسیا در پویش مفتخر است که به کمک سالیان سال تجربه در زمینه های فروش، نصب و خدمات پس از فروش با محوریت سرعت، کیفیت متمایز و حساسیت بالا در انتخاب نمایندگی توانمند در سرتاسر ایران، رضایت مشتریان را به خود جلب کند. این امر چه در تابستان چه در زمستان باعث اذیت و ناخوشایندی برای رانندگان میشود که امروزه این جک های برقی درب پارکینگ کار رو راحت کردند. همچنین ممکن است ایرادی نیز نداشته باشد و به دلیل کثیف بودن مسیر چشمی یا قرار گرفتن در مقابل نور مستقیم خورشید این مشکل به وجود آمده باشد. در ایران نیز شرکت سیماران، تابا و همچنین الکتروپیک محصولاتی با برچسب قیمتی بیشتر به نسبت رقبا دارند که به واسطه برند معتبرتر آن پدید آمده است. علاوه براین، برند ارائه دهنده تجهیزات درب نیز تاثیر بسیار زیادی بر قیمت دارد و در حالت کلی برندهای خارجی به دلیل نوسانات موجود در ارز گران تر از نمونه های داخلی هستند. دربهای شیشه ای اتوماتیک چندین سالی است که در ساختمان های اداری، بانکها، اماکن تجاری و سایر مکانها استفاده میشوند. در برقی شیشه ای را می توان بهترین گزینه ممکن برای استفاده در اماکن پر رفت و آمد مانند مجتمع های تجاری، بانک ها، فروشگاه ها، هتل ها و…

دیگر انواع درب های اتوماتیک موجود معمولا یا کاربردهای خاص و کمتری دارند یا تلفیقی و تغییر در همین انواع موجود هستند. درب اتوماتیک سکشنال به کمک تعدادی پنل با ابعاد استاندارد و با عرض مشخص و ریل هدایت کننده کناری و ریل اصلی موتور بر روی سقف تشکیل شده است. شرکت Sommer (زومر) فعال در تولید درب اتوماتیک ، کرکره برقی ، جک اتوماتیک پارکینگ با حدود 20 سال سابقه با فلسفه “کیفیت ساخته شده در آلمان” در عرصه تولید محصولات درب اتوماتیک ، کرکره برقی ، درب پارکینگی زومر آلمان .فعال است .در مورد محصولاتدرب اتوماتیک ، کرکره برقی ، جک اتوماتیک پارکینگ زومر آلمان این نکته قابل ذکر است که محصولات درب اتوماتیک ، کرکره برقی ، درب پارکینگی زومر آلمان تنها دستگاهی است که در خود کشور آلمان تولید می شود و هیچگونه مشابه تقلبی ندارد. همچنین برای ورودی منازل و یا ویلای خود میتوانید این مدل درب را اولویت خود قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید