تنظیم سرعت کرکره، جک برقی و درب شیشه ای

در حالت کلی در رابطه با این دو سری باید اشاره کنیم که دارای مشخصههایی همچون مناسب بودن برای دربهای تک و دو لنگه، دارای بدنه کاملا فلزی که در برابر خوردگی مقاوم میباشند و از شفتهای بلند و مقاوم برخوردار میباشند. تفاوت این دو با هم در آن است که در درب تاشو هر لت به دو بخش تقسیم میشود. او در ادامه اضافه کرد درب پارکینگ داوران زیادی فیلمهای جشن امسال را تماشا کردند جک برقی و برای رایگیری شرکت داشتند کرکره برقی که در بسیاری از بخشها نتایج آرا اختلاف کمی با هم داشت در اتوماتیک شیشه ای به طوری که حتی در مواردی راهبند و به آن اندکپ فلزی را نیز اضاف کنید. مزایای زیادی هم دارد. با نصب درب اتوماتیک بهعنوان درب ورودی فروشگاه، مشتریان با سهولت بیشتری وارد فروشگاه میشوند، علاوه بر این، درب اتوماتیک مزایای بسیاری دارد که در ادامه برایتان شرح میدهیم.

بر این اساس، نشانگر L1 موید سرعت خیلی آهسته، نشانگر L2 سرعت آهسته، L3 سرعت معمولی و L4 سرعت عادی می باشد. به بیان دیگر، نقش موتور کرکره برقی در افزایش راندمان، قدرت و سرعت این تجهیز کاربردی را نمی توان نادیده گرفت. همچنین، قابلیت تنظیم سرعت جک پارکینگ در پرتو وجود موتور به کار رفته در ساختار آن امکان پذیر می گردد. بر این اساس، موتورهای ساید و توبلار از انواع موتور کرکره برقی رایج و متداول برای استفاده در ساختار کرکره های برقی به شمار می روند. این نوع بر روی درب های تک لنگه و دولنگه نصب می شوند، نکته قابل توجه در خرید جک برقی بازویی تعداد کارکرد روزانه یا همان میزان تردد و زون درب هاست. با توجه به هزینه و قیمت درب اتوماتیک توصیه می کنیم فقط از خدمات حرفه ای و سرویس کاران با مجوز استفاده کنید. برای این کار با توجه به مدل مدار فرمان کرکره برقی ،ابتدا دکمه تایم را فشار می دهید ( این دکمه اولین دکمه از سمت چپ و پایین می باشد). در دههی 1970 سنسورهای حرکتی اختراع شدند و در سیستم درب های اتوماتیک به کار گرفته شدند.

درب اتوماتیک، به دربی برقی گفته می شود که با استفاده از حسگرهای حرکتی یا ریموت های کنترل، باز و بسته می شود. حرکت این درب ها به صورت عمودی با ریموت از راه دور می باشد. درب اتوماتیک پارکینگ بی شک خیلی از مشکلات ورود و خروج افراد از مجموعه ها و ساختمان ها را حل کرده است برای سفارش نصب و یا تعمیر موتور جک درب اتوماتیک یا ریموت و مشکلات دیگر با شرکت درب سام تماس بگیرید. مکانیسم بسته شدن درب اتوماتیک، بسته به سنسورهای نصبشده بر روی درب متفاوت میباشد و از طرفی درب در کل روز بسته است و تنها با ورود و خروج مشتریان باز و بسته میشود. کل سیستم به علاوه نصب آن معادل 100 دلار فروخته شد. بنابراین، اصلی ترین قسمت برای کنترل و تنظیم سرعت درب مربوط به باکس کنترل آن می شود. به طور کلی، اعمال تنظیمات سرعت کرکره برقی یکی از مهم ترین موضوعات در نصب کرکره برقی بوده و وابستگی بسیار زیادی به موتور آن دارد. برای اعمال تنظیمات سرعت درب شیشه ای، انتخاب کردن LED های L1 تا L8 کمک شایانی می نماید. لازم به ذکر است که کلید motor speed برای اعمال تنظیمات موردنیاز سرعت موتور درب بوده که با نشانگرهای L1 الی L8 مشخص شده است.

به طور معمول، ۳ عدد دیپ سوئیچ بر روی مدار فرمان درب اتوماتیک یا کرکره برقی موجود بوده که وظیفه غیر فعال یا فعال کردن تایمر بسته و باز شدن و میزان سرعت کرکره برقی را بر عهده دارند. گفتنی است که مرکز کنترل وظیفه صادر کردن و مدیریت کلیه فرمان ها اعم از توقف، باز و بسته شدن و تنظیم سرعت را عهده دار می باشد. درب های اتوماتیک زیر سقفی اغلب اولین انتخاب برای باز و بسته کردن درهای غول پیکر یک تکه مورد استفاده در آشیانه های هواپیما، ساختمان های کشاورزی و سازه هایی هستند که به دهانه های بزرگ نیاز دارند. مزیت بزرگ درب های یک تکه این است که در هنگام باز بودن یک سایبان بزرگ و سایه دار در خارج از ساختمان ایجاد می کنند. دربهای اتوماتیک شیشهای در انواع مکانها قابل استفاده است. دانست. در بهای شیشه ای اتوماتیک به انواع مختلفی دسته بندی می شوند که از جمله آنها می توان به درب شیشه ای اتوماتیک کشویی و درب اتوماتیک شیشه ای منحنی اشاره داشت. اما انواع کرکره برقی در نوع تیغه و موتور متفاوت میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید