تعمیر درب اتوماتیک 09126335009 دٌر سرویس

دیپ موئیچ 3 : اگر درب باز شود و به انتها برسد در حالات استاندارد خود به خود بعد از طی زمان توقف تنظیم شده شروع به بسته شدن می کند با قراردادن این سوئیج روی ON این بسته شدن اتوماتیک غیر فعال می شود وتا زمانی که دستور بسته شدن صادر نگردیده است درب بسته نمی شود . دیپ سوئیچ 2 : در حالت استاندارد اگر ارتباط چشمی ها قطع شود درب در حال بسته شدن شرع به باز شدن میکند. تا زمانی که ارتباط چشمی ها دوباره برقرار نشده هر دستوری توسط ریموت یا شستیها بی اثر است. دیپ سوئیح 1 : با قراردادن این سوئیچ روی ON نحوه کار دستگاه از حالت STEP ( باز – توقف – بسته) اتوماتیک به حالت فقط باز تغییر می کند یعنی درب باز شده و منتظر دستوری برای بسته شدن می ماند. علاوه بر این مزایا این محصول دارای چشم الکتریکی برای جلوگیری از اصابت درب با افراد و وسایل نقلیه میباشد و در ضمن این جک کشویی دارای طراحی است که در تمامی شرایط جوی دارای عملکرد قابل قبولی میباشد. نحوه تنظیم سرعت جک برقی به واسطه موتور الکتریکی و با حرکت چرخ دهنده ها و بلبرینگ های تعبیه شده در ساختار جک پارکینگ اجرایی می شود.

با دربهای بدون مانع، به همه احساس خوش آمدید میدهید. ما عملیات الکتریکی تک فاز و سه فاز را با گزینه اضافه شده منبع تغذیه بدون وقفه ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که درب در شرایط قطع برق باز می شود. رامادُر از برترین برندهای مطرح در زمینه نصب و اجرای انواع درب اتوماتیک میباشد که تمامی محصولات مرتبط با درب اتوماتیک دارای ضمانتنامه و خدمات پس از فروش به مدت دو سال میباشد که خریداران با خیال آسوده و با اطمینان این امر که در صورت ایجاد خرابی در طول مدت دوسال در اسرع وقت از طرف شرکت با ارجاع تکنسینهای مجرب تمامی نواقص رفع میگردد، اقدام به خرید از رامادُر مینمایند. برخی از دربهای شیشهای دارای فریم میباشند اما برخی از آنها فاقد این آپشن هستند. گفتنی است که این مدار فرمان ایرانی دارای 220 ولت میباشد قابلیت اتصال به چشم و فلاشر قابلیت کارکرد با ریموتهای کد متغیر، قابلیت حرکت جکها به صورت مجزا از هم، قابلیت لرن کردن ریموتهای هاپینگ و لرنینگ، تنظیم زمان Auto Close و تنظیم زمان عملکرد موتور میباشد. 4 و 3 : محل ولتاژ خروجی کمکی 24 ولت AC که می توان برای تغذیه چشمی ها استفاده کرد .

کلید قطع برق اصلی را نیز در یک محل قابل دسترس قرار دهید . ولی با قراردادن این سوئیچ روی ON هنگام قطع ارتباط چشمی ها درب می ایستد و بعد از برقراری ارتباط شرع به باز شدن می کند. ابتدا در حالتی که درب بسته است شستی STOP دستی را که در داخل نصب شده فشار دهید یا در بین چشمی ها بایستید و ارتباط آنها را قطع کنید . 2) در حالتی که در درحال حرکت است ان را متوقف کنید . درب اتوماتیک کرکره برقی نیز نوع دیگری از درب اتومات است که برای پارکینگ مجتمع های مسکونی، اداری، تجاری و انبارهای کارخانجات و شرکتها بکار می رود. سر جکها توسط یک پایه فلزی به روی لنگه درب محکم می شود و ته آن به وسیله یک پایه دیگر که به صورت لولایی است به چهارچوب درب بسته می شود همچنین دراین سیستم از قفل الکتریکی نیز استفاده می گردد که روی یکی از لنگه های درب وصل می شود . این اپراتور ها در یک لنگه یا دو لنگه درب قابل نصب هستند. جک برقی پارکینگی، برای درب های تک لنگه و دو لنگه (با ابعاد، وزن و ترددهای مختلف) مناسب است.

دیپ سوئیچ 4 : با قراردادن این سوئیچ روی ON زمان کار به 120 ثانیه افزایش می یابد . این موتورها در توانهای ۵۰ وات تا ۱۰۰۰ وات برای درب اتوماتیک مختلف از نظر اندازه و وزن مورد استفاده قرار میگیرد. آچار خلاص کن این سیستم مانند یک آچار آلن است که در محل خود روی موتور گیربکس قرارداده و آن را می چرخانیم تا جک. ما در این مقاله قصد داریم نحوه انتخاب صحیح یک درب اتوماتیک مناسب برای ورودی ، پارکینگ و یا همچنین محل تردد خود را به شما آموزش دهیم. خبر خوب این است که در حالت عادی برای درب های معمولی لزومی برای استفاده از سیستم های هیدرولیکی نیست و تنها برای درب های خاص مثلا بسیار پرتردد یا بسیار سنگین و عریض می بایست از این نوع جک ها استفاده نمود. کارکرد درب شیشه ای را میتوان به انواع مختلف تمام باز، نیمه باز، تمام بسته ( یا قفل )، اتوماتیک و حالت یک طرفه تنظیم نمود. استفاده از شیشه اتوماتیک امروزه بسیار بیشتر از گذشته مورد استقبال قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید