تاریخچه درب های اتوماتیک در جهان – ویرگول

در انواع فریم دار هر درب به واسطه فریم آلومینیومی احاطه می شود. دو درب کنار دربهای انتهایی با سرعتی معادل نصف سرعت دربهای مرکزی حرکت کرده در نتیجه هر چهار درب در یک زمان بر روی دربهای انتهایی جمع می شوند. زمان مورد نیاز برای اجرای درب اتوماتیک شیشه ای حدود ۳ روز کاری می باشد. درب های شیشه ای این محصول در زمان باز شدن به صورت کشویی باز و بسته می شوند. در سنسورهای پیشرفته دربها هنگام گیر کردن افراد و یا اشیا در میان آن بطور خودکار باز شده و موجب جلوگیری از وارد آمدن صدمه به افراد و اشیا می گردند. درب اتوماتیک به عنوان نسل جدید درب بشمار رفته و با توجه به مزایای بسیار آن به سرعت جایگزین دربهای قدیمی شد. دانست. در بهای شیشه ای اتوماتیک به انواع مختلفی دسته بندی می شوند که از جمله آنها می توان به درب شیشه ای اتوماتیک کشویی و درب اتوماتیک شیشه ای منحنی اشاره داشت. درب اتوماتیک گردان در مکان های خاص مانند اتاق سرور، اتاق مدیریت، اتاق عمل، طلافروشی ها و غیره به همراه سیستم های کنترل تردد، شرایط بهتری را برای کنترل رفت و آمد محیا می کند.

اگر با درب اتوماتیک آشنایی ندارید توصیه می کنیم برای یک خرید ساده تر با ما همراه باشید. البته، اگرچه دربهای اتوماتیک ساده هستند اما همراه با سیستمهای کنترل دسترسی الکترونیک به سیستمهای پیچیدهتری تبدیل می شوند. تمامی محصولات ما در درب اتوماتیک دارای گارانتی 24 ماهه بی قید و شرط است. این نوع درب اتومات جزو معمول ترین و پرکاربردترین درب اتوماتیک محسوب می شود. اساس عملکرد این نوع درها حرکت افقی یکی از لنگه ها و قرار گرفتن روی لنگه دیگر است. درب اتوماتیک به نوعی از درها گفته می شود که در صورت نزدیک شدن افراد و وسایل نقلیه بدون اعمال فشار و به صورت خودکار عمل می کند. با توجه به چرخش درب حول لولای آن حداکثر فضا برای تردد افراد، عبور تخت، تجهیزات و یا برانکارد فراهم می شود. درب اتوماتیک کشویی اسلایدینگ یکی از مدل های پرکاربرد درب اتوماتیک می باشد که نیاز به فضای زیادی برای نصب آن نمی باشد. یکی دیگر از تجهیزات درب اتوماتیک بازویی پارکینگ لامپ چشمک زن یا همان فلاشر است که در محلی بالای درب نصب می شود و محلی که در دو طرف ورود و خروج قابل رویت باشد .

یعنی تنها ورود و تنها خروج. بنابراین این نوع دربها به درب خروج اضطراری نیز مشهورند. این نوع درب ها می تواند برقی و یا دستی باشد. نحوه عملکرد این نوع دربها بدین صورت است که به واسطه سنسور تعبیه شده بر بالای درب و در مرکز آن افراد و موانع تشخیص داده شده و فرمان به اپراتور جهت باز شدن درب ارسال می گردد. همچنین، قابلیت تنظیم سرعت جک پارکینگ در پرتو وجود موتور به کار رفته در ساختار آن امکان پذیر می گردد. 3- قاب پلاستیکی برد الکترونیکی قابل اشتعال است لذا باید در محل مناسب دور از حرارت یا منبع گرمایی شدید نصب شود . قبل از اینکه بخواهیم وارد بحث قیمت درب کرکره ای برای مغازه و درب کرکره پارکینگ شویم باید بگوییم که امنیت انواع کرکره برقی تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد. امروزه مدل های بسیار زیادی درب وجود دارد که هر کدام برای مکان خاصی طراحی شده اند. درب کشویی شیشه ای لایه ای راه حل ایده آلی برای نیازهای شما به عنوان مالک یا معمار ساختمان برای اطمینان از طراحی مدرن و جذاب است.

دربهای اتوماتیک دارای ظاهری زیبا و مدرن بوده و به ساختمان جلوه با ابهت و مدرنی می دهند. آیا شرکتهای درب پارکینگ اتوماتیک میتوانند یک برنامه خدمات پیشگیرانه ارائه دهند؟ این نوع دربها به واسطه ریموت کنترل باز و بسته شده و به واسطه سنسور کار گذاشته شده در کنار چارچوب درب بسته می شوند. معمولا درب اتوماتیک تلسکوپی شش تکه بوده و چهار درب میانی بصورت تلسکوپی باز و بسته می شوند. درب اتومات تلسکوپی دارای عملکرد زیبا و ظاهر مدرنی بوده و برای ساختمانهای شیک ایده مناسبی محسوب می شوند. درب های منحنی برای مکانهایی که با محدودیت فضا مواجه هستند ایده مناسبی بوده و جایگزین خوبی برای درب اتومات گردان هستند. در انواع تمام شیشه ای درب ها در دور تا دور خود دارای فریم نبوده و شما دید وسیع و کاملی را به آن طرف درب خواهید داشت. طراحی زیبا و سهولت کارکرد آن موجب تردد زیبا و باشکوه شده و حس خوبی به افراد می دهد. در انواع برقی در داخل درب گردان سنسورهایی تعبیه شده است که به محض تردد افراد موجب حرکت درب می شود. در این مقاله به این که سیستم درب اتوماتیک چگونه است و اجزای مختلفی که دارد پرداختیم. درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی مانند درب های کشویی به صورت خطی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید