تاریخچه درب های اتوماتیک در جهان – ویرگول

حرکت این درب ها به صورت عمودی با ریموت از راه دور می باشد. همانطور که از اسم مشخص است، کنترل از ره دور درب خودکار به وسیله ریموت امکان پذیر است. نام درب اتوماتیک شیشه ای، بهدرستی القاکننده موجودیت آن است؛ دربی که از جنس شیشه است و باز و بسته شدن آن بهطور اتوماتیک صورت میگیرد. درب اتوماتیک شیشه در انواع 1. تلسکوپی 2. اسلایدی یا کشویی 3. گرد و نیم گرد قرار دارد. ارائه درب های اتوماتیک درب های اتوماتیک کشویی منحنی و نیم دایره ای سایبان دُر تمام مزایای درب های نوع خود را ارائه می دهند: حداکثر امنیت، ظرفیت سفارشی سازی بالا و امکان نصب با شعاع ها و درجات انحنای مختلف. درب های نیم گرد برای بیمارستان ها، بانک ها، آزمایشگاه ها و … این نوع دربها می توانند انتخاب مناسبی برای مکان های عمومی از جمله ادارات، بانکها، ویلاها، شرکت ها، بیمارستان ها، مراکز توانبخشی، فروشگاه ها، مغازهها، مراکز کنفرانس و ساختمان های نمایشگاهی باشند و در کل در مکان هایی که پرتردد هستند کمک شایانی به ترافیک انسانی می کنند و همچنین باعث بهینه سازی مصرف انرژی می شود. درب های اتوماتیک منحنی یا درب کرو شرکت باران در، یکی از راه های اساسی برای تحقق اهداف ماست.این مدل به نمای ساختمان شما جلوه ای باشکوه می بخشد که به جرات میتوان گفت مشابهی ندارد.

درب شیشه ای اتوماتیک نیز حاصل همین تغییرات بوده است که به صورت اتوماتیک در انواع مختلف امروزه تولید می شود. با توجه به وجود تفاوت ظاهری و عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای در مدل های مختلف آن، تفاوت قیمت نیز در مدل های مختلف آن وجود دارد. درب اتوماتیک شیشه ای یکی از انتخاب هایی است که نمای ساختمان را تا حد بسیار زیادی تحت تاثیر قرار داده و در هر مکانی قابل استفاده است، مهم نیست چقدر فضا برای نصب در اختیار دارید، زیرا انواع مختلف درب اتوماتیک شیشه ای رامادُر به شما کمک می کنند تا بیشترین استفاده را از کمترین مکان داشته باشید. درب اتوماتیک تلسکوپی مکانیزه اين دربها مانند دربهای كشويی بهصورت خطی است، فقط اینکه درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی ممکن است بهصورت دو یا چهار طرفه برروی هم عمل بازشدن را انجام دهند. درب های پنوماتیک با استفاده از فشار گاز یا فشار باد کار کرده و انرژی باد را به انرژی مکانیکی تبدیل می کنند. ۶ – درب های تلسکوپی هم قابلیت اجرای الکترونیکی و هم مکانیکی را دارند.

درب اتوماتیک شیشه ای در سه مدل 1. تلسکوپی 2. سوئینگ 3. اسلایدینگ عرضه می گردد. بر اساس ابعاد وارد شده سیستم بصورت اتوماتیک نوع تیغه را انتخاب میکند . زیرا کیفیت اجزا و نصب حرفه ای است که میتواند زول عمر و صحت عملکرد محصول را برای شما تضمین نماید. نوع موتور و میزان قدرت نیز بر قیمت درب کشویی شیشه ای برقی موثر است. بنر قیمت برای اسفند ماه 1400 می باشد. درب تلسکوپی برای فضاهایی با پهنای زیاد کاربرد دارد. شرکت رامادُر نوعی از دربها را به نام درب اتوماتیک تلسکوپی را به مکانهای پرتردد و عمومی و نیاز به بازشوی بیشتری دارند سفارش میکنند. در اتوماتیک سریع صنعتی از ورود آلودگی، ورود حشرات و اتلاف انرژی جلوگیری می کند. برای خرید انواع درب اتوماتیک شیشه، اول خواسته های خود را جستجو کرده و فاکتورهای وابسته به آن را در سایت رامادُر بررسی کنید. اگر قصد خرید درب اتوماتیک از شرکت رامادُر را دارید، باید پیش از هر چیزی نسبت به انواع درب اتوماتیک شیشه شناخت و آگاهی داشته باشید.

جک های ساخت کشور ایران (داخلی) شرکت های معتبر ایرانی مانند :بتا ، سیماران … برخی از شرکت های ایرانی و خارجی نمونه هایی پر قدرت عرضه نموده اند که صرفا می بایست برای درهای خاص استفاده گردند به طور مثال مدلهای P1 و Castomaiz شرکت یال و مدل های Tona7 و Tona5 شرکت نایس ایتالیا پر قدرت هستند که برای درب های با عرض بالا را معرفی شده اند. شرکت پارس ایمن الکترونیک با استفاده از نیرو های مجرب و متخصص خود طی سال ها کار و فعالیت یکی از فعال ترین شرکت ها در زمینه نصب درب های هوشمند اتوماتیک می باشد. شرکت رامادُر، درب شیشه ای را در تنوع بالا و کیفیت بسیار مطلوب تولید می نماید تا بتواند نیاز متقاضیان را تأمین کند. انواع سنسورهایی که در درب اتوماتیک بکار میروند، در 3 دسته قرار میگیرند. با تنظیم اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای، میتوان میزان بازشوی لتها را تغییر داد و همینطور درب اتوماتیک شیشه ای به محل مورد نظر زیبایی میبخشد. بسته به نوع درب اتوماتیک از اپراتور و قطعات خاصی استفاده می شود. درب اتوماتیک شیشه برای جدا کردن محیط از هم میباشد. امروزه با توجه به شرایط اقتصادی کنونی , جنبه ی قیمتی درب های برقی بسیار با اهمیت و مورد توجه بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید