بهترین برند درب اتوماتیک ایران

در نهایت باید بگوییم که برد q60 اولین برد یاخته شده در ایران به واسطه شرکت سیماران بود. اما باید بگوییم که این برد بدون اشکال نیست و مواردی که در حال حاضر یک نیاز است در مدار کنترل Q60 سیماران وجود ندارد. پیش از خرید درب اتوماتیک، باید حتما به شرایط محیطی که قرار است درب شیشهای در آن قرار بگیرد توجه کنید؛ سپس باتوجه به ویژگی دربهای اتوماتیک مختلف، بهترین انتخاب را داشته باشید. همه ریموت ها با هم سازگار نیستند برای مطمئن بودن از ست شدن ریموت هایتان با درب اتوماتیک بهتر است از ریموت فابریک استفاده کنید و یا اگر از ریموت متفرقه استفاده میکنید بهتر است دقیقا همان مدل و فرکانس را تهیه و مچ کنید. در سال ۱۳۹۶ با بهره گیری از نیروهای متخصص، زبده و با تجربه ای بیش از ۱۰ سال در عرصه تولید انواع درب برقی و با تجهیز و راه اندازی ماشین آلات مورد نیاز به عرصه تولید درب های ریموت دار ورود پیدا کرد. در این مورد تنظیمات روی برد حالت tc فعال شود .

حضور درب اتوماتیک فک در ایران نیز باعث یک تحول در ارائه خدمات توسط شرکت های فعال در این زمینه گردید. بی شک یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین برندهای خارجی درب اتوماتیک فعال در عرصه جک درب پارکینگ می باشد و Faac تولید کننده ی جک بازویی، جک ریلی و راهبند ایتالیایی است هدف این شرکت تولید محصول قابل اعتماد ترین و امن ترین و با عمر طولانی است که تا امروز موفق بوده است. هدف این شرکت تولید محصول قابل اعتماد ترین و امن ترین و با عمر طولانی است که تا امروز موفق بوده است. شرکت پارس ایمن الکترونیک با توجه به تخصص و تجربه کاری خود در زمینه فروش و نصب درب های اتوماتیک کشویی طیف وسیعی از این مدل درب ها را برای مشتریان خود جهت نصب در مکان های مختلف ارائه نموده است تا مشتریان عزیز بتوانند با توجه به نوع کارکرد و محل نصب در نسبت به انتخاب و خرید آن تصمیم بگیرند.

این نوع درب، از شیشه های منحنی شکل ساخته شده که غالبا جهت هماهنگی سازی با معماری های خاص استفاده می گردند. درب اتوماتیک مدرنترین نوآوری است که در آن قابلیت بالای عملکرد، امنیت، راحتی و طراحی یک اولویت است و به سمت اطمینان از اینکه راهحلهای درب اتوماتیک هم تمرکز و همچشم گیر بودن هر منطقه ورودی است، پیش میرود. 1. درب اتوماتیک شیشه ای معمولا دارای یک قدرت کشش و سرعت نیستند و باید نسبت به ابعادی که برای شیشه ها در نظر می گیرید پکیج مناسب را انتخاب نمایید. مورد استفاده ترین درب اتوماتیک شیشه ای است که از بیشترین طرفداران برخوردار است. درب اتوماتیک به دلیل باز و بسته شدن اتوماتیک رفتوآمد از آن به سهولت و راحتی انجام میشود و این راحتی استفاده از درب اتوماتیک موجب شده که در بسیاری از مکانها مورد استفاده عموم قرار بگیرد. از کیفیت خوب جک v2 که دارای یک برد الکترونیکی کامل است که از قابلیت های بسیار متنوع و پیشرفته برخوردار می باشد و جک های بازویی آن نیز دارای استقامت خوبی است. کمپانی پروتکو را می توان جزو اولین برندهای خارجی درب اتوماتیک وارداتی به ایران دانست که در همان دوره ی ورود اعتماد بسیار مشتریان خود را جلب کرد و خدمات و کاربری آسان و بی نظیری را در اختیار آن ها قرار داده این شرکت با سابقه بیش از 40 سال در زمینه تولید جک درب پارکینگ، کرکره برقی و راهبند و…

یک لامپ چشمک زن نارنجی است که بر روی درب اتوماتیک نصب می شود تا عابرین را از وضعیت فعلی درب آگاه سازد . تا به حال در شرایط مشابه براي حل مشكل عدم وجود درب نفررو، درب كوچكي در داخل يكي از درب ها ايجاد می كردند كه اين، هم به نماي ظاهري درب آسيب مي رساند، هم پا گير است و اگر درب کوچک باز باشد کاربر مجبور است قبل از باز کردن اتومات، در کوچک را ببندد. در آغاز V2 با ایده های کوچک در زمینه، فعالیت های الکترونیکی کار خود را شروع کرد. در درب های اتوماتیک تلسکوپی می توان حالت های باز و بسته شدن کامل یا نیمه باز، دائم باز و بسته بودن را تنظیم کرد. راه حل دیگر اینکه بدون هیچ پیش بینی برای درب نفر رو ، درب پارکینگ اتوماتیک گردد ولی برای هربار عبور عابر پیاده، نمی توان از کلید استفاده کرد و نیاز به ریموت است كه هزينه بربوده و باز شدن آن كند است و اگر به هر علتي برق قطع شود يا سيستم كنترل دچار مشكل شود فرد پياده نمي تواند وارد آن محل شود ضمن اينكه استهلاك بازو و مصرف برق بالا مي رود.

دیدگاهتان را بنویسید