بررسی و تحلیل مقوله املاک گرجستان در سال ۲۰۲۲

همانطور که اشاره شد، حداقل قیمت خرید املاک گرجستان برای دریافت اقامت در این کشور در سال ۲۰۱۹ با افزایش سه برابری روبه رو شد. در این مقاله به بررسی اخذ اقامت از طریق خرید ملک در گرجستان و مزایا و معایب آن پرداخته شده است. برای اطلاع از نحوه ثبت نام اظهارنامه این نوع مالیات ، پیشنهاد می شود مقاله زیر را مطالعه کنید. به عبارتی تمامی افراد در شهر ها و روستا با هر تعداد جمعیتی، موظف به ثبت اطلاعات مربوط به املاک خود در سامانه ثبت املاک می باشند. پاسخ: در قسمت اطلاعات ملک، نوع ملک و نوع کاربری آن را می توانید تغییر داده و کاربری و نوع آن را تعیین نمایید. پاسخ: حتما از مرورگرهای به روز Google Chrome یا Mozilla Firefox استفاده نمایید. از این راهها میتوان به ثبت شرکت، خرید ملک، ورود به دانشگاه، سرمایهگذاری در کشور یا ازدواج با اتباع گرجستانی اشاره کرد. با خرید ملک در این کشور میتوانید اقامت موقت آن را دریافت کنید.

در صورتی که قوانین و مقررات ذکر شده به صورت نهایی و قانونی اعمال شود، قطعا متن زیر نیز اصلاح خواهد شد. وی افزود: در این سفر عملکرد بنیاد علوی در شهرستان هدف درمیان مورد بررسی قرار گرفت زیرا پروژه های بسیار زیادی توسط این مجموعه به اتمام رسیده وپروژه هایی که در دستور کار قرار دارد نیز طبق برنامه زمان بندی شده پیگیری و به اتمام می رسد. به گفته وی؛ این پروژه ها طی نشستی بین مجموعه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و بنیاد علوی پیشنهادات استان در این خصوص مورد بررسی قرار می گیرد. اما در خصوص مکان فعالیت نیز باید گفت که براساس ماده 4 قانون مذکور محل دفترخانه در هر شهر یا بخش با معرفی سردفتر و موافقت اداره ثبت محل تعیین خواهد شد. استاندار گفت: ۵۶ پروه با برآورد اولیه ۹۳۷ میلیارد تومان پیش بینی شده که سهم بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور ۴۶۴ میلیارد تومان و سهم استان نیز ۴۷۲ میلیارد تومان می باشد. استاندار اظهار داشت: یکی از نکات مهم این دوره این است که رئیس جمهور در دو دوره گذشته، تنها نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری بوده اند.

ساختمان مرکزی باشگاه واقع در خیابان شیخ بهایی، مجموعه ورزشی درفشی فر و ورزشگاه شهدای گمنام از املاک این شرکت می باشند. به گزارش کدال نگر بورس 24، باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس فهرست املاک خود را اعلام نمود. به گزارش برنا از خراسان جنوبی؛ دکتر قناعت با بیان این مطلب در جلسه جمع بندی نتایج سفر رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور به استان که باحضور فرمانداران استان برگزار شد، از قرار دادن خراسان جنوبی به عنوان استان پایلوت آغاز عملیات اجرایی احداث ۲۰ هزار واحد مسکونی محرومین تقدیر کرد. استاندار متذکر شد: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور ۳ برابر آنچه در استان فروش املاک داشته، هزینه نموده است. جلساتی با مسئولین بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور برگزار می شود تا زمینه برای حضور شرکت های تابعه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور در استان فراهم گردد. خرید املاک گرجستان از محبوبترین راهها برای اخذ اقامت در این کشور محسوب میشود. جزء املاک محسوب می شوند. بدین منظور کلیه سرپرستان خانوار می بایست با توجه به ارقام پایانی کد ملی خود و طبق جدول زمان بندی اعلام شده به سامانه املاک مراجعه کرده و اطلاعات ملکی خود را ثبت کنند.

معاونت مسکن و ساختمان در اطلاعیهای اعلام کرد: مطابق ماده ۵۴ مکرر قانون مالیاتهای مستقیم و اصلاحات بعدی آن و با توجه به آغاز فرآیند اخذ مالیات از خانههای خالی، کلیه مشمولان مالیات که از طرف سازمان امور مالیاتی کشور پیامک دریافت کردهاند، حداکثر ظرف ۱۰ روز فرصت دارند تا با مراجعه به «سامانه ملی املاک و اسکان کشور»، اطلاعات سکونت و مالکیت خود را به روز کنند. در اجرای ماده ۵۴ مکرر قانون مالیاتهای مستقیم، همه سرپرستان خانوار باید اطلاعات ملکی و اقامتی خود را در سامانه ملی املاک و اسکان ثبت کنند. بر اساس تکلیف مقرر در اصلاحیه ماده 54 مکرر قانون مالیات های مستقیم مصوب دی ماه 1399، “کلیه سرپرستان خانوارها اعم از شهری و روستایی، مالک و مستاجر و تمامی مالکین واحدهای مسکونی مکلفند اطلاعات محل سکونت (اقامتگاه) و املاک تحت مالکیت خود (با مالکیت های رسمی، وکالتی، تعاونی شهری و روستایی) را ظرف مدت 2 ماه از تاریخ 1400/01/19 در سامانه املاک و اسکان کشور درج نمایند”. استاندار با اشاره به وسعت و محرومیت استان، خاطرنشان کرد: بر اساس آمارهای مستند، سطح درآمد خانوارهای شهری و روستایی خراسان جنوبی در بین استان های کشور در پایین ترین سطح قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید