برترین برند های درب اتوماتیک

با توجه به اینکه گریس دائمی در داخل قسمت مکانیکی دستگاه وجود دارد نیازی به روغنکاری و گریسکاری دستگاه نیست ولی باید گرد و غبار را از روی دنده های شانه ای و چرخ دنده محور تمیز کرد . به علت استفاده از چرخ های ضد سایش و ریل های نگهدارنده، استهلاک درب سکشنال در مقایسه با دیگر سیستم های درب اتوماتیک بسیار کم است. اگر عاملی باعث ایستادن دربها قبل از کامل شدن حرکت بشود تایمر متوقف شده و زمان سپری شده را در حافظه ذخیره می کند . برای این گونه درب ها نیاز به جک درب پارکینگ دو لنگه کامل است تا یک بازو سمت چپ درب و بازوی دیگر در سمت راست نصب گردد. از طرف دیگر، درهای دوتایی با بالا آمدن به سمت بیرون می چرخند. این سیستم که برای درب های لولایی بکار می رود دارای دو عده جک متصل به موتور می باشدکه بر روی لنگه های در وسط یا ارتفاع پایین تر نصب می گردد وقتی درب بسته است این جک بیرون می باشد و برای باز کردن درب به داخل کشیده می شوند. وزن درب را از طریق دو جعبه ساختاری با مسیرهای آلومینیومی قابل تعویض یکپارچه بر روی بخش ساختاری هدر درب اتوماتیک قرار می دهد.

این درب ها به علت ساختاری که دارند نسبت به درب های کشویی معمولی بازشوی بیش تری دارند و بنابراین برای مکان هایی که در آن ها نیاز به بیش ترین میزان باز شو است کاربرد زیادی دارند. ایستد و دستور جدید استار.ت حرکت آن را برعکس می کند . همچنین قیمت موتور درب برقی که ممکن است در حین سرویس و تعمیرات نیازمند به تعویض داشته باشد، بسته به اینکه قرار است چه میزان وزن را تحمل کند و حرکت بدهد و آیا دارای سیستم های تشخیص مانع زیر درب و تشخیص قفل بودن درب هست یا خیر متفاوت خواهد بود. همچنین یک ثانیه قبل از شروع به کار موتور چشمک زدن لامپ شروع می شود . زمان کار موتور توسط دوتایمر مستقل کنترل می شود . در این حالت فقط موتور M2 کار می کند وحالت های کار ذکر شده در بالا برای این حالت صادق است . اگر کنتاکت بسته چشمی به ترمینال شماره 6 ترمینال های J5 وصل شود (PHOTO STP NC) در حالت قطع ارتباط چشمی ها درب می ایستد و همان طور متوقف می ماند و لامپ چشمک زن با نور ثابت روشن می ماند . اگر قبل از اتمام حرکت در مرحله باز شدن دستور استارت جدیدی داده شود درب در همان جا می ایستد و دستور بعدی استارت باعث می شود درب شروع به بسته شدن کند .

بعد از رها کردن اگر دستور جدیدی صادر شود درب شروع به باز شدن می کند و اگر شستی استپ در حین زمان توقف زده شود زمان توقف کنسل می شود ودستور استارت بعدی درب را می بندد . بر این اساس، در ابتدا کلید SET را فشار داده و چند ثانیه صبر کرده تا LED1 فعال شود. تابلو الکترونیکی این مدل به طور جداگانه در یک قاب قراردارد و کنار درب در محل مناسب نصب می گردد . اگر در مدت 6 ثانیه ذکر شده دگمه ریموتی را بزنیم که قبلا به دستگاه شناسانده شده چشمک های LED سریعتر می شود تا نشان دهد که موجود میباشد. اگر فاصله زمانی 10 ثانیه ذکر شده دگمه ریموتی فشار داده شود کد آن حذف می شود و LED 2 ثانیه روشن می ماند برای حذف ریموت دیگر باید مراحل بالا را از اول دوباره تکرار کنید. FTS ( زرد رنگ) : این LED در صورت قطع ارتباط چشمی استپ روشن می شود . FTC ( زرد رنگ ): این LED در صورت قطع ارتباط چثمی حفاظتی روشن می شود. البته در صورت قطع برق این زمان ذخیره شده در حافظه پاک می شود .

باز و بسته شدن این نوع در ها به صورت کشویی می باشد. از آنجا که لازم است در این درب ها ابتدا لنگه ای که قفل الکتریکی روی آن وصل است باز شود و سپس لنگه دوم باز شود لذا لنگه دوم که موتورM1 روی آن وصل است با تاخیر دو ثانیه بعد از لنگه اول که M2 به آن وصل است باز میشود حتی اگر در نیمه باز باشد باز این تاخیر اعمال خواهد شد . 7 : محل اتصال کنتاکت بسته چشمی حفاظتی ( توضیحات در مورد تفاوت این دو در ادامه می آید ) . ها.خلاص شوند و در را بتوان با دست باز و بسته کرد اجزای این .سیستم در زیر نشان داده شده است. در صورت نصب صحیح و نظارت دائمی، دربهای اتوماتیک محیطی امن و راحت را برای همه فراهم میآورند. سر جکها توسط یک پایه فلزی به روی لنگه درب محکم می شود و ته آن به وسیله یک پایه دیگر که به صورت لولایی است به چهارچوب درب بسته می شود همچنین دراین سیستم از قفل الکتریکی نیز استفاده می گردد که روی یکی از لنگه های درب وصل می شود . برای مشاهده قیمت های انواع درب اتوماتیک و همچنین محاسبه آن با توجه به عرض و ارتفاع و نوع کاربری(دستی،اتوماتیک)نوع فریم ( فریم آلومینیوم درب اتوماتیک و یا فریم آنادایز و فریم استیل ) ،کشور سازنده اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای و میزان تردد و همچنین لوازم جانبی از قبیل ( قفل و باتری درب اتوماتیک شیشه ای ، دستگاه کنترل ترد درب برقی شیشه ای ) میتوانید از بخش محاسبه قیمت درب برقی شیشه ای وارد شده و براحتی محاسبه قیمت نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید