برای ثبت آن چه کار کنم؟

دسترسی کامل دارند. ملکوند، سامانه هوشمند سرمایه گذاری املاک با استفاده از فناوریهای نوین و بستر اینترنت به مالکین و خریداران ملک کمک میکند تا به آسانی و با سرعت، ملک موردنظر خود را آگهی کرده و به فروش برسانند. به علاوه ، مستاجرینی که در مهلت مقرر اقدام به ثبت ملک در سامانه املاک و اسکان نکنند، در آینده از دریافت خدمات دولتی نظیر گواهینامه، انشعابات، افتتاح حساب بانکی و بسیاری از دیگر خدمات دولتی محروم خواهند شد. از جمله این مشاغل میتوان به قضاوت، وکالت دادگستری، عضویت در موسسات دولتی و شهرداریها، مدیریت روزنامه یا مجله، تدریس در دانشگاهها و مراکز علمی، مدیریت روزنامه یا مجله و اشتغال به امر تجارت بنا به تعریف ماده یک قانون تجارت اشاره کرد. به هر اندازه که یک دفتر اسناد رسمی تلاش کند تا با بنگاهها و مرامکز مختلف دولتی و خصوصی ارتباط قویتری بگیرد، میتواند درآمد بهتری کسب کند. پاسخ: اقامتگاه اصلی اقامتگاهی است که در آن زندگی می کنید و اقامتگاه فرعی اقامتگاه دوم خانواده شماست.

پاسخ: اقامتگاه اصلی اقامتگاهی است که در حال حاضر در آن زندگی می کنید و اقامتگاه فرعی اقامتگاه دوم شما است که به طور دائم در آن ساکن نمی باشید. یک وکیل ماهر و آگاه از کلیه قوانین و محدودیتهای خرید، به شما در شناسایی نیازها و گزینههای مناسب خرید ملک کمک خواهد کرد. واحد حقوقی املاک آلما شعبه VIP متشکل از دو وکیل پایه یک دادگستری با تجربه در زمینه املاک و یک کارشناس ثبتی است که همواره مشاوره های پیش و یا ضمن خرید را به متعاملین ارائه مینمایند. به هر اندازه که یک دفترخانه در یک شهر از محبوبیت و معروفیت برخوردار باشد، درآمد بیشتری نیز خواهد داشت. معمولا دفترخانههای تهران، کلانشهر و مراکز استانها درآمد بیشتری از یک دفترخانه در شهر کوچک یا متوسط دارد. اما بیش از هر مورد دیگر میتوان از محل یا شهر فعالیت نام برد که تاثیر بسزایی در میزان درآمدزایی دارد. با این تفاوت که آزمون آنها متفاوت بوده و دارای شرایط خاص خود است. با این حال معمولا این آزمون سالی یکبار برگزار میشود. چرا که اکثر این سازمانها و بنگاهها هر چند وقت یکبار نیازمند ثبت اسناد خود هستند. بنابراین ضروری است که همه مردم اطلاعات صحیحی از املاک و سکونتگاه های خود در سامانه ثبت نمایند.

بدین ترتیب کسانی که به سایت مراجعه میکنند اطلاعات خود را به طور کامل در آن میبینند و نیاز به ورود دیتاهای جدید نیست. پس از این که اطلاعات شما به صورت نهایی ثبت شد ، می توانید فهرست املاکی که مالک آن هستید را در این سامانه مشاهده کنید . این موضوع، تکمیل کننده ی ثبت نام اولیه شما در سایت می باشد. افراد میتوانند از طریق پرتال سازمان ثبت اسناد برای ثبت نام در این آزمون و همچنین سایر آزمونهای دیگر مانند آزمون دفتر ازدواج و طلاق شرکت کنند. ممکن است آخر هفته و زمانی که مشغول استراحت هستید، یک مشتری با شما تماس بگیرد و مجبور شوید وقت خود را برای پرداختن به کار او خالی کنید! پاسخ: لطفا ابتدا اقامتگاه اصلی خود را ثبت نمایید، سپس فهرست املاک شما قابل مشاهده خواهد بود. بعد از آنکه افراد توانستند در آزمون مذکور نمره لازم را کسب کنند، سپس باید با طی مراحل مصاحبه، کارآموزی و اختبار اقدام به راهاندازی دفترخانه کنند.

بنابراین سردفتران باید تلاش زیادی در خصوص بازاریابی دفترخانه خود انجام دهند. در خصوص مواد امتحانی نیز باید گفت که معمولا از هفت درس مختلف آزمون گرفته میشود. افرادی نیز که فاقد مدرک در رشتههای مذکور هستند میتوانند در آزمون سردفتری شرکت کنند. یکی از مهمترین هزینهها برای راهاندازی این نوع دفاتر مربوط به هزینه خرید امتیاز بوده که دارندگان مدرک حقوق معمولا از آن مستثنی هستند. ثبات یکی دیگر از ردیفهای شغلی بوده که معمولا نیاز به حضور آنها وجود دارد. در یک کلام میتوان گفت که این شغل یکی از بهترین مشاغل برای فارغالتحصیلان رشته حقوق است. علاوه بر موارد گفته شده در تاسیس این نوع دفاتر شرایط و موارد دیگری نیز باید لحاظ شود که برای اطلاع از جزئیات میتوان به قانون مذکور مراجعه کرد. همچنین افرادی که احراز شود به اتهامات جنایات عمدی تحت محاکمه هستند. همچنین سن دفتریاران نیز نباید کمتر از 20 سال و بیشتر از پنجاه سال باشد. به طور متوسط به میزان 10 درصد از درآمدی که یک دفترخانه کسب میکند، به دفتریاران اختصاص مییابد.

دیدگاهتان را بنویسید