برای ثبت آن چه کار کنم؟

فروش این املاک قبل از اخذ اقامت دائم، منجر به لغو شدن اقامت موقت و بیاعتبار شدن آن میشود. تحت تاثیر «سبقت تورمی املاک شمال از سایر مناطق کشور»، در حال حاضر نسبت قیمت مسکن کشور به «شمال» به عدد 8/ 1 رسیده که در مقایسه با نسبت 5/ 2 برابری سال 96 – مقطع قبل از جهش قیمت مسکن و هیجان سرمایهگذاری ملکی- بیانگر «شکلگیری اوضاع جدید در بازار املاک شمال» است؛ این یعنی آنکه قیمت املاک شمال با «شیب تندتری» نسبت به روند بلندمدت گذشته افزایش یافته است. تا قبل از این زمان، مهاجرت به گرجستان آسانتر از کشورهای دیگر مانند ترکیه یا امارات بود. خرید ملک در این کشور نیز مانند هر کشور دیگری دارای مزایا و معایبی است. همچنین کارهای اداری کمتر و دریافت اقامت راحتتر در گرجستان از دیگر مزایای خرید ملک در این کشور است. با این حال هنوز هم مهاجرت به گرجستان و دریافت اقامت این کشور از طریق خرید املاک آن، بسیار راحتتر از مهاجرت به کشورهای دیگر است. از مزایای دیگر میتوان به نزدیک بودن گرجستان به ایران و امکان سفر راحتتر اشاره کرد.

ویژگیهای این اشخاص در قانون دفاتر اسناد رسمی ذکر شده که پیشتر به آن اشاره شد. کارشناس بازار سرمایه یادآور شد: از دیگر مزایای صندوقهای املاک و مستغلات این است که بانکها به جای ورود به بازار مسکن و ایجاد تلاطم در این بازار، صندوقهای املاک و مستغلات که کاملاً شفاف هستند تأسیس کرده و علاوه بر واگذاری املاک و واحدهای مسکونی در اختیارِ خود در بازار سرمایه، ارزش داراییهای راکد آنها به داراییهای جاری و روان تبدیل میشود که به راحتی و به سرعت و بدون تشریفات مزایده، واحدهای مسکونی خود را در بازار به فروش برسانند؛ ضمن اینکه وقتی واحدهای مسکونی به یونیتها یا سهامهای قابل معامله تبدیل میشوند، این خرید و فروش نیز به راحتی انجام خواهد شد. در این صورت نیز اقامت قابل اخذ است و مشکلی به وجود نمیآید. به همین دلیل افراد مختلف املاک خود را با قیمتهای بسیار پایینتری به فروش گذاشتند و شمار املاک گرجستان دیوار نیز افزایش قابل توجهی یافت. این موضوع به دلیل خروج آمریکا از برجام و انواع سیاستهای مختلف بود. روند اداری خرید ملک در گرجستان بسیار ساده است و در کوتاهترین زمان قادر خواهید بود تا اقامت موقت و ملک خود را دریافت کنید.

4. اگر شخص مالک هیچ درآمدی به غیر از اجاره ملک خود ندارد تا میزان معافیت مالیاتی که هر ساله اعلام میشود از پرداخت مالیات معاف است. از معایب خرید ملک در گرجستان میتوان به قیمتهای زیاد و غیرقانونی برخی از املاک، دریافت کمیسیون خرید ملک از خریدار آن، احتمال کلاهبرداری و تقلب و بروز انواع مشکلات حقوقی اشاره کرد. از مزایای خرید ملک برای دریافت اقامت گرجستان میتوان به کم بودن مبلغ سرمایهگذاری و خرید املاک اشاره کرد. مشاور املاک،شخصی می باشد که نماینده فروشنده یا خریدار می باشد.مشاوراملاک ممکن است خودش به تنهایی و مستقل نیز کار کند،اما اغلب مشاوران املاک تحت نظر یک مجموعه و در کنار یکدیگر کار می کنند و با عنوان دفتر مشاور املاک به افراد در زمینه خرید و فروش ملک خدمات ارائه می کنند. همچنین میتوانید از راهنماییهای مشاور املاک گرجستان در این سایت بهرهمند شوید و مناسبترین ملک را برای خرید انتخاب کنید.

میتوان با دریافت راهنمایی از مشاور املاک گرجستان مناسب، ملکهایی با ویژگیهای خوب در این کشور خریداری کرد و علاوه بر دریافت اقامت، صاحب یک خانه زیبا هم شد. ایران فایل اسکان مبتکر فایلینگ مسکن در کشور و اولین مجری اتوماسیون آژانس های مسکن و مشاورین املاک با ارسال بروزترین و غنی ترین اطلاعات ملکی قدرت مضاعفی به این صنف بخشیده و توان پاسخگوئی آنها را در برابر خواسته متقاضیان خود افزایش داده است. به علاوه، مراجعه کنندگان به سایت املاک و اسکان amlak.mrud.ir، اعم از شخص حقیقی و شخص حقوقی ممکن است در هنگام وارد کردن اطلاعات مروط به ملک خود با ابهامات، سوالات و مشکلاتی مواجه شوند. با این حال خرید ملک از سایت املاک گرجستان این مشکلات را برطرف میکند. برای خرید ملک در گرجستان میتوانید به سایت جئووست مراجعه نمایید. برای دریافت انواع مشاورهها در این زمینه میتوانید به سایت املاک گرجستان، جئووست، مراجعه نمایید. در برخی موارد نیز افراد ممکن است سن قانونی آنها برای انجام معاملات مناسب نباشد که در این صورت می بایست با یکی دیگر از افراد خانواده مراجعه کند. همانطور که انتظار میرود، قوانین و مقررات حاکم بر خرید ملک در یک کشور خارجی، بسته به هر کشور متفاوت است. پاسخ: به قسمت تعیین تکلیف ملک رفته، گزینه “من مالک هستم” را انتخاب کرده و اطلاعات ملک را وارد نمایید، سپس در قسمت اطلاعات سکونت، وضعیت سکونت ملک را تعیین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید