اپراتور درب اتوماتیک چیست و چه کاربردی در دربهای شیشهای دارد؟

مکان هایی که دارای درب های اتوماتیک هستند، بسیار پیشرفته و امروزی دیده می شوند. همانطور که در تصویر پایین مشاهده می فرمایید ، این درب 2 فریم متحرک و 2 فریم ثابت دارد، پس مجموعاً به 4 عدد فریم نیاز دارید. همان طور که گفته شد در مکان هایی مانند پاساژ ها، ادارات، بیمارستان ها و … شرکت آرتادر از سال ۱۳۴۸ با تولید کرکره فلزی کار خود را آغاز نموده و با تولید درب های آکاردئونی و کرکره های سنتی پیشرفت و با ساخت اولین کرکره برقی درسال ۱۳۷۷ به عنوان بهترین تولید کننده درب های اولیه اتوماتیک شناخته شد. خصوصا درب های ریموت داری که برای ساختمان های مسکونی استفاده می شوند، موجب ارتقای امنیت چند برابری یک بنای مسکونی خواهند شد. درب های اتوماتیک ایمنی بنا را چند برابر می کند و این مهم را می توان به عنوان یکی از اصلی ترین مزایای استفاده از درب اتوماتیک در نظر گرفت.

از دیگر مزایای استفاده از درب اتوماتیک ، افزایش راحتی و آسایش ساکنین آن بنا است. که امکان نصب درب بازوئی وجود ندارد زیرا که درب بازوئی برای نصب نیازمند دیوار به عنوان نگه دارنده است . از مهم ترین مزایای استفاده از درب اتوماتیک در این مکان ها این است که اعتبار و ارزش بنا افزایش می یابد. ایران اتوماتیک بهترین مرکز تخصصی فروش انواع درب های اتوماتیک می باشد که خدمات و محصولات خود را با بالاترین کیفیت به شما سروران ارائه می کند. شرکت آتی در با تولید و ارائه محصولات تخصصی مورد نیاز کاربران با استاندارد های بروز دنیا می باشد که توانایی مقایسه و سهولت در انتخاب محصولات را داشته باشند. این درب ها، خصوصا انواع شیشه ای آن که در ساختمان های عمومی مورد استفاده می شوند، می توانند در هدر رفت گرما و سرمای ساختمان صرفه جویی کنند. درب پارکینگ گیر کرده ؟

اگر قصد خرید و یا نصب این نوع درب پارکینگ برای ساختمان خود دارید باید کارشناس و متخصص محیط را بررسی کند تا میزان و ابعاد درب و موتور ها را اندازه گیری کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تنظیمات درب اتوماتیک، می توانید به مقاله ” نحوه تنظیم زمان بسته شدن درب پارکینگ به چه صورت است؟ درب های شیشه ای این محصول در زمان باز شدن به صورت کشویی باز و بسته می شوند. جک درب اتوماتیک لایف قیمت پایینی ندارد اما اگر به این موضوع منطقی فکر کنیم می توان گفت که یکبار خریدن این محصول بهتر از خرید محصول ارزان قیمت که ( نیاز به خدمات بیشتری دارد) به صرفه تر است.با تولید محصولات بسیار با کیفیت سهم بزرگی از بازار فروش را به خود اختصاص داده است. شرکت آچیلان در در صنعت درب های اتوماتیک با بهره مندی از کارشناسان و نیرو های مجرب در حوزه ی مهندسی الکترونیک بعد از گذشت سالها تحقیقات و بررسی توانست طرح اولیه محصول خود را متناسب با نیاز بازار ایـران در سال ۱۳۷۱ به صورت تخصصی و برای اولین بار در صنعت درب های اتوماتیک ارائه و فعالیت خود را آغاز نمود. درب اتوماتیک لولایی بیشتر در مكانهایی به كار گرفته میشوند كه به علت محدودیت در عرض امكان نصب دیگر دربهای اتوماتیک وجود نداشته باشد.

این نوع دربها بیشتر در ورودی هایی كه نیاز به بازشوی بیشتری می باشد مانند مراكز تجاری و بعضی از اماكن عمومی كه در آن واحد نفرات زیادی عبور می كنند، پیشنهاد می گردد. در عین حال توصیه می کنیم برای طول عمر و کارایی بیشتر درب اتوماتیک به صورت دوره ای نسبت به سرویس آن اقدام نمایید. نمونه ای دیگر از مکانیزم کار جک پارکینگ است که از فشار روغن برای باز و بسته کردن درب استفاده میشود. از طرفی از آن جایی که این درب ها به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند، می توانند در هزینه های جانبی از جمله مصرف انرژی صرفه جویی کنند. اگر فضای شما کوچک باشد، میتوانید تعداد پنلهای شیشهای درب اتوماتیک را کم کنید. با استفاده از دربهای کشویی و بالارونده دیگر نیازی به اختصاص قسمتی از مکان مسکونی یا تجاری برای باز و بسته شدن دربهای دستی نخواهد بود و این منطقه را میتوان به فضای مفید و قابل استفاده تبدیل نمود. نوعی از درب های اتوماتیک از یک سنسور PIR برای باز یا بسته کردن درب به صورت خودکار استفاده می کنند که حس انرژی مادون قرمز تولید شده توسط بدن انسان را دریافت کرده و باز و بسته می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید