انواع درب های اتوماتیک (درب برقی) از نظر کاربرد(+تخفیف خرید)

از این دربها در مکانهای خاص نظير مکانهای نظامي يا درب اتوماتيک آزمايشگاهها و جاهايي که به امنيت بيشتري نياز دارند مورد استفاده قرار میگیرند. به این علت که عرض این درب به طور معمول از ۲٫۳۰ متر به بالاست و اگر جک پارکینگی دو سرعته نباشد هنگام بسته شدن سرعت درب کم نمی شود و کوبیده می شود و باعث آلودگی صوتی می گردد . امروزه هم با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علم درب های اتوماتیک طراحی و ساخته شده اند که به صورت چشمی و حسی درب را باز و بسته می کنند. اینگونه درب ها به این صورت هستند که دو لنگه درب در کنار یکدیگر به سمت داخل یا خارج از ساختمان باز شده و مسیر خودرو را جهت عبور مهیا می نمایند. دربهای تک لنگه یک فضای نود درجه ای را کاملا باز می نماید و امکان رفت و آمد اتومبیل را در مسیر پارکینگ راحت تر می کند.باید اضافه کرد که استفاده از قفل برقی در دربهای اتوماتیک تک لنگه ضروری می باشد و در صورت نبود قفل برقی احتمال خطر باز شدن درب بر اثر فشار زیاد بالا می باشد. برخی از دربهای برقی مجهز به سیستم قطع کن میباشند و در صورتی که مانعی در مقابل آنها قرار داشته باشد متوقف شده و دوباره باز میشوند، اشاره کرد.

درب اتوماتیک در بدو ورود مشتریان، احساس مثبتی را در آنها ایجاد میکند، چرا که برای آنها کاربرد راحتتری دارد. با این حال، یکی از بهترین راهها برای تحت تأثیر قرار دادن یک مشتری بالقوه، داشتن دربهای کشویی خودکار در ورودی شما است. معمولا افرادی که تخصص و آشنایت کافی از درب های اتوماتیک ندارند آن را به اسم ” تکنو درب ” شناخته و برای خرید انواع درب اتوماتیک تنها سفارش تکنو درب را میدهند. درب های اتوماتیک در انواع و ابعاد مختلف طراحی شده اند و برای هر ساختمان و فضایی ضروری هستند. ابعاد و لنگ های آنها با توجه به نوع محیط متغیر است و انواع این مدل نیز به مانند همان درب های شیشه ای میباشد. جک های ترکیبی (ساخت کشور ایتالیا و ایران ) این مدل جک ها قطعات همچون موتور، گیربکس، سیم پیچ و بدنه و بلبرینگ ها ساخت کشور ایتالیا میباشد و برد و چشمی های فتوسل ، ریموت ها و متعلقات نصب ساخت شرکت های معتبر ایرانی میباشد .پیشنهاد میشود آپارتمانهای تا ۵ واحد اجرا و نصب شود.تردد اتومبیل نامحدود نمی باشد و تا روزی ۸۰ مرتبه بازو بسته شدن را در توان خود دارد . این جک ها یک بازوی مکانیکی هستند که کمک میکنند درب پارکینگ به صورت اتوماتیک باز و بسته شود.

باز و بسته کردن درب های ساده گاه برای بعضی افراد یا در برخی شرایط، کار مشکلی می شود. 2-درب اتوماتیک پارکینگ:یکی دیگر از معروف ترین انواع در میباشد که همان طور که از نامش پیداست برای باز کردن درب پارکینگ ها با استفاده از ریموت و بدون نیاز به پیاده شدن از ماشین به کار میرود.این نوع درب اتوماتیک به دو صورت تک لنگه و دو لنگه تولید میگردند.همچنین بر روی این نوع , جک های پارکینگی از انواع هیدرولیک , الکترومکانیک و ریلی نصب میگردد که برای خرید آن ها میتوانید به بخش جک پارکینگی مراجعه نمایید.خود درب های اتوماتیک پارکینگ نیز دارای چندین نوع میباشد که در قسمت مربوطه آن را برای شما شرح خواهیم داد. 4-درب اتوماتیک بیمارستانی:این مدل بسیار شبیه با درب های اتوماتیک شیشه ای میباشد و برای سهولت و افزایش سرعت رفت و آمد در بیمارستان ها به کار میرود. نوع دیگر جک های درب پارکینگ الکترومکانیک هستند که عمدتا از این جک ها برای تردد های متوسط حدود ۳۰ مرتبه در روز استفاده میشود، این جک پارکینگی در قدرت های مختلفی تولید میشود و کیفیت آنها نیز متفاوت است. پس از آنکه با انواع درب های اتوماتیک آشنا شدید و دریافتید که کدام مدل برای شما مناسب میباشد و بعد از آن که با توجه به محدوده ی قیمتی آنها , انتخاب دقیق خود را انجام دادید.

آن ها را قابل استفاده و مورد توجه نموده است.پیش از اقدام به خرید درب های اتوماتیک بهتر است با انواع درب های اتوماتیک آشنا شوید.ذکر این نکته لازم میباشد که این درها از نظر موتور به کار رفته تفاوتی ندارند بلکه وجه تمایز آنها در نوع باز شدن , مواد به کار رفته در ساخت و … درب های اتوماتیک شیشه ای عمدتاً نفر رو بوده و عملكرد اتوماتیک این دربها در بسیاری از اماكن باعث تكریم ارباب رجوع گردیده و حس خوش آیندی در آنها به وجود می آورد. مهم ترین تفاوت این درب ها با نوع شیشه ای , استفاده از سرب در ساخت بدنه ی آن ها هست که مناسب برای به کارگیری در بخش های رادیولوژی و دارای اشعه ی آنها میباشد. درب اتوماتیک برقی یکی از پرکاربردترین و مورد استفاده ترین وسایل در تمامی اماکن ( از منازل فروشگاهی تا کارخانه ها و فروشگاه های پر تردد ) میباشد که ویژگی هایی مانند : زیبایی ظاهری , سهولت کار و …

دیدگاهتان را بنویسید