انواع درب های اتوماتیک (درب برقی) از نظر کاربرد(+تخفیف خرید)

محصولات فلزی سایبان دُر .متخصص در تولید فولاد ضد زنگ به مدت 10 سال، ما MOQ کم و کیفیت بالایی داریم. سطح منحصر به فرد فولاد ضد زنگ مانند خط مو، آینه، یخ زدگی و غیره. جک کنترلی پارکینگی تک لنگه بسیار شبیه سیستم دو لنگه می باشد با این تفاوت که یک لنگه درب به سمت چپ و یا راست باز می شود. این سیستم ها برای باز کردن درب در هنگام نزدیک شدن شخص به ورودی درب استفاده می شوند و پس از دور شدن از درب یا بعد از ورود، بسته می شوند. در بعضی دیگر مدار الکترونیک آن داخل محفظه ای جاگذاری شده و توسط سیمهای ارتباطی به بازوها و تجهیزات متصل می شود . درب های شیشه ای اتوماتیک، باعث تسریع و تسهیل در رفت و آمد می شوند. وجود یک اپراتور درب اتوماتیک شیشهای شما را از به خدمت گرفتن نیروی انسانی بینیاز میکند و همین امر باعث کاهش هزینهها میشود. زمانی که از جلوی چشمی مانع و یا فردی عبور کند مدار چشمی این دو سیم را از یکدیگر جدا کرده و به NO تبدیل می شود که این عمل باعث ایست در عملکرد درب اتوماتیک میگردد .

برای فرمان دادن به مدار و بازوها میتوان از ریموت کنترل و یا از شاسی استارت و استپ استفاده نمود . کارت گیرنده ریموت به عنوان گیرنده امواج رادیویی ارتباط بین ریموت کنترل و دستگاه اصلی را برقرار میکند که در بعضی سیستمها بصورت کارت مستقل از مداربوده و در بعضی دیگر روی مدار اصلی متصل است . درب اتوماتیک پارکینگ بازویی(Braided parking garage door) از قسمتهای ، موتورالکتریکی گیربکس بردالکتریکی تجهیزات ایمنی شستی کنترل دستی ریموت کنترل تشکیل شده است که به معرفی و توضیحات و عملکرد آن در مدار می پردازیم. آنها به آسانی برای نصب در ترکیب با درب های سقفی مقطعی و کرکره های غلتکی و همچنین با فناوری جدید قدرتمند درب های مارپیچ با پروفیل های آلومینیومی صاف و محکم در دسترس هستند. اتوماتیک شدن درب ها به راحتی کار کاربران و همچنین ایجاد امنیت بالاتر کمک کرده است و امروزه مشاهده می شود که در بسیاری از اماکن شلوغ و پر رفت و آمد و یا مجتمع های ساختمانی از این نوع درب ها استفاده می شود. به دلیل کافی نبودن نیروی یک موتور معمولی تکفاز برای باز و بسته کردن درب باید توسط یک سیستم مکانیکی به نام گیربکس نیروی آن را افزایش داد پس از افزایش نیرو نحوه انتقال آن به درب بستگی به نوع درب دارد وبه روشهای گوناگون صورت میگیرد .

توسط کشور آلمان و با موتور دانکر قابل عرضه می باشد و را صرفه جویی می کند. استفاده از این نوع درها سبب می شود که حدود ۹۵ درصد از عرض کل قابل استفاده گردد. درب های شیشه ای کشویی سه پانل، به طور قابل درک، بسیار بزرگتر از درب های شیشه ای کشویی دو پانل هستند. طرحهای نوآورانه و چندین گزینه برای شخصیسازی به شما امکان میدهد تا مولفهها را متناسب با پروژه شما تنظیم کنند. زیبادُر بزرگترین و معتبرترین سایت خرید و تعمیر انواع درب اتوماتیک ، سایبان ، راهبند و پرده هوا در کشور می باشد که از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را اغاز کرده و رضایت بالایی در بین مشتریان کسب کرده است. این حوزه ساده از کسب و کار شما جایی است که اولین برداشت از شرکت شما ایجاد می شود. یکی از اولین چیزهایی که مصرف کننده هنگام بازدید از یک کسب و کار متوجه آن می شود، درب ورودی است. چرا که درب تا زمانی که اپراتور به صورت خودکار شروع به کار کند باید قفل شود و برای این فرایند لازم است که اپراتور به صورت اتوماتیک درب را باز کند. رو به افزایش است. در تعیین قیمت درب اتوماتیک نوع کاربرد شما و میزان توان موتور و وزن درب بسیار مهم است.

همچنین به دلیل اینکه نصب و نگهداری این نوع دربها نیازمند افراد متخصص است و علاوه بر آن نیاز به نگهداری دائمی دارند و هزینههای آن با نصب در تمام نمیشود، میتوانند بسیار گران تمام شوند. خار هنگر وسیلهای است که این قطعه را به لت متصل کرده است. همه دربهای پرسرعتی که ما عرضه میکنیم بالاترین سطح ایمنی را دارند و آزمایش شدهاند، مورد تایید CE هستند و از طریق برخی ویژگیهای بسیار پیشرفته تکنولوژیکی دوام طولانیمدت را ارائه میدهند. کل مکانیسم درب از طریق استارت آهسته و ترمز آهسته که فشار بیرویه بر قطعات وارد میشود، تسکین مییابد. از دیگر معایب این نوع درب این است که تمیز کردن آنها سخت است. اپراتورهای این نوع دربها دارای برد کنترلی است که وظیفه باز و بسته کردن درب را بر عهده دارد. این نوع جک پارکینگی قدرت بسیار بالایی داشته و حرکت آرام و بدون لرزش در را فراهم می کند. یکی دیگر از مزایای اپراتور درب اتوماتیک شیشهای امکان اتصال دوربین مدار بسته به آن است که این موضوع به خصوص برای بانکها و مراکز تجاری بزرگ بسیار حائز اهمیت است.

دیدگاهتان را بنویسید