انواع درب های اتوماتیک (درب برقی) از نظر کاربرد(+تخفیف خرید)

شرکت پرشیا در با عرضه طیف وسیعی از درب های اتوماتیک جهت کاربری های گوناگون و همچنین با در اختیار داشتن مجموعه ای از امکانات بالقوه قادر خواهد بود نیاز شما مصرف کننده گرامی را به بهترین شکل ممکن و با بالا ترین حد کیفیت برآورده سازد. با در اختیار داشتن یک درب اتوماتیک، میتوانید مطمئن باشید که درب مغازه شما به درستی بسته شده و از دارایی شما در مقابل سارقان احتمالی محافظت میشود . به همین دلیل نیاز به شرکت های تعمیر درب اتوماتیک و کرکره برقی در کشور بیشتر از گذشته احساس می شود. شرکت های درب اتوماتیک میتوانند با تضمین فروش محصولات با کیفیت خود و پشتیبانی و خدمات پس از فروش، بهترین خدمات را ارائه کنند. این محصول همان قابلیت ها و توانایی های دو محصول دیگر را دارد و تنها تفاوتشان در توان موتورهایشان هست.به هر حال درب شیشه ای برقی کابا مدل SLA محصول قابل ملاحظه ایست و با توانی که ارائه می دهد می تواند نیازهای بازار را پاسخ بدهد. جک درب اتوماتیک در سه نوع الکترومکانیکی، هیدرولیکی و پنوماتیکی در بازار موجود و قابل تهیه است.

یک درب عایق، دما را در پارکینگ نسبتاً پایدار نگه میدارد. هنگامی که کسی به درب نزدیک می شود، انرژی IR حسگر PIR تغییر می کند و حسگر را فعال می کند تا به طور خودکار درب را باز و بسته کند. کلیه دستگاه ها مجهز به سیستم ایمنی ضد برخورد بوده که در صورت وجود مانع در مسیر حرکت درب ها، آن را حس کرده و توقف می کند . این پروفیل دقیقاً در بالای فریم ها بصورت کاملاً افقی از چپ تا راست نصب می شود. ضخامت فرم: معمولاً دو ضلع عمودی فریم درب اتوماتیک شیشه ای باریک تر و ضلع های افقی آن ضخیم تر هستند. درب های اتوماتیک شیشه ای در حدود 20 سال است که مهمان ورودی اداره ها، بانک ها ، مغازه ها و ساختمان های ایران است. گاهی پیش می آید که بجای فریم ثابت از دیوار ساختمان یا شیشه سکوریت موجود استفاده می شود. امروزه اکثر خانه ها و ساختمان ها از درب اتوماتیک کرکره ای و یا جک در پارکینگ برخوردارند. درب اتوماتیک مثلثی راه حل مناسبی برای ارائه تاکید نوری به ورودی یک ساختمان مدرن است. پروتکل های استاندارد می گویند که درب برقی و دربهای اتوماتیک باید بهصورتی نصب و راه اندازی شوند و به بهره برداری برسند که درصورت وقوع وقایع و حوادثی مثل زلزله و آتشسوزی، خروج افراد از ساختمان را با مشکل مواجه نکنند و جان کسی را بهخطر نیندازند.

تیم مشاور زیبادُر شما را در انتخاب و طراحی درب های اتوماتیک درب های ورودی، خروجی و داخلی ساختمان های اداری، فروشگاهی، شخصی و… نکته قابل توجه در این مدل از درب های اتوماتیک پارکینگ بهتر است از جک های بازوی با کیفیت استفاده شود ترجیحا ساخت کشور ایتالیا باشد و بعد ساخت و تولید درب وزن درب مشخص شد برای انتخاب جک بازوی باید 200 کیلوگرم توان موتور بالاتراز وزن درب باشد تا به راحتی لیفت و کشیش انجام شود. نصب این گونه درب ها نیازمند تخصص بالایی بوده و به هیچ عنوان خود فرد قادر به انجام آن نخواهد بود. برای انتخاب درب مناسب متخصصان شرکت آچیلان در با سابقه طولانی در این زمینه در کنار شما هستند و همه خدمات مشاوره و نصب درب های اتوماتیک را انجام می دهند. چنانچه میخواهید از قیمت روز درب اتوماتیک مطلع شوید، حتما از طریق شمارههای درج شده در این وبسایت، با ما تماس بگیرید. زیرا نیازی به استفاده از دست ندارد و زنجیره انتقال این بیماری را کاهش میدهد. این مجموعه ریلی از فولاد گالوانیزه با کیفیت بالا تولید می شود.

درب برقی به شکلهای مختلفی تولید شده و کاربردهای متنوعی دارند. از آنجایی که درب های ورودی ساختمان ها و پارکینگ ها نیاز به امنیت متمایز تری نسبت به درب های شیشه ای دارند از درب های آهنی برای آن ها استفاده می شود. کرکرههای برقی و اتوماتیک نیز کاربرد گستردهای دارند. سپس اپراتور از سمت داخل روی آن پیچ می شود و فریم ها و شیشه نیز به اپراتور متصل می شوند. این امکان باعث بالا رفتن سرعت در رفع عیب دستگاه می شود . درب اتوماتیک شیشهای هم سبب زیبایی محیط مورد استفاده شده و هم باعث صرفهجویی در مصرف انرژی میشود. در بعضی از مدلهای درب اتوماتیک مانند درب پارکینگی، شکل حرکت آن به صورت عمودی میباشد. در صورت نیاز به مشاوره یا خرید درب اتوماتیک شیشه ای، کرکره برقی و پرده برقی، با ما در تماس باشید. بر خلاف درب های غلتکی، درب های گاراژ مقطعی میتوانند با ویژگیهای مختلفی از جمله پنجرهها، وسایل چدنی یا طناب زینتی تهیه شوند.

دیدگاهتان را بنویسید