انواع درب های اتوماتیک (درب برقی) از نظر کاربرد(+تخفیف خرید)

به ما اجازه می دهد تا آنها را بررسی کنیم. طراحی آن همچنین اجازه می دهد تا اندازه گیری ها را با فضای مورد نیاز تطبیق دهد، و همچنین به آن پرداخت ها و رنگ های مختلف می دهد که عملکرد آن را کاملاً با ارزش آن ادغام می کند، یک جفت ایده آل هم برای مجموعه معماری و هم برای راحتی کاربر. اما درب های پارکینگ دو لنگه علاوه بر باز و بسته شدن با سرعت بیشتر، به فضای کمتر و جک های کوچکتری نیاز دارند. یکی از نیاز های اساسی ساختمان های امروزی که تردد در آن ها بسیار زیاد است درب اتوماتیک است. به همین دلیل است که سیستم های درب اتوماتیک ما به طور ایمن قفل می شوند و خارج از ساعات کاری به طور خودکار باز نمی شوند. اما به دلیل استفاده از قطعات زیاد با درصد خطای بالا و همچنین سروصدا هنگام استارت باز و بسته شدن، این سیستم ها خیلی زود از رده خارج شد و مدلهای دیگر با مکانیزم الکترومکانیک و هیدرولیک جایگزین آن گردید. قیمت جک درب اتوماتیک پارکینگ با توجه به اینکه تولید داخل یا خارج باشد، تفاوت هایی دارد . تابلوی فرمان نقش مغز درب اتوماتیک را ایفا کرده و سیگنال هایی که از طریق سنسورها و چشمی های دستگاه با مشاهده افراد مختلف دریافت می شود به مرکز فرمان رسیده و در آنجا پردازش شده و فرمان لازم برای باز کردن درب به موتور دستگاه صادر می گردد.

با پیشرفت تکنولوژی و اتوماتیک شدن بسیاری از وسایل و دستگاه ها، درب ساختمان ها نیز به این سیستم مجهز شدند و درب های اتوماتیک را که امروز از پرطرفدارترین نوع درب می باشد را ایجاد کرده اند. از این درب های خودکار در ورودی های سالن های اجلاس و کنفرانس که لازم است ورود و خروج کاملا چک شده باشد، بسیار استفاده می گردد. این قطعه فرمان باز شدن درب برای ورود یا خروج اشیاء و افراد را صادر میکند. می تواند فناوری پیشرو در صنعت را ارائه دهد که بیشترین تحرک را هم برای بیماران و هم برای کارکنان یک بیمارستان یا سایر مراکز پزشکی فراهم می کند. با اینکه نام این جک ها هیدرولیک است اما خوشبختانه هیچ پمپ روغنی به صورت مجزا وجود ندارد و مهندسن سازنده توانسته اند این مخزن را را به همراه پمپ و سایر لوازم داخل بازوها جایگذاری نمایند. برای خرید موتور میتوانید به موتور دانکر آلمان و سایر برندهای خارجی اعتماد بکنید.

بحث نصب جک پارکینگی یکی از موارد مهم در هنگام خرید است که در کمتر فروشگاه اینترنتی ای قابل اجرا می باشد. جک پارکینگی در این مدل پر کاربردترین نوع سیستم درب اتوماتیک در ایران است. اما فروشگاه اینترنتی دی سی ای کالا با همکاری با یک تیم سراسری در اقصی نقاط ایران توانسته بستری فراهم آورد که خریدار پس از تهیه جنس از این فروشگاه به راحتی سفارش نصب در زمان دلخواه را بدهد. تضمین قیمت منصفانه این حق را به مشتری می دهد که اگر فروشگاهی کالا خریداری شده را ارزانتر از دی سی ای کالا داد، این فروشگاه مابقی مبلغ را به مشتری بازگرداند. پروفیل های آلومینیومی باریک سطوح بالایی از محافظت در برابر سارق را بدون لطمه زدن به طراحی تضمین می کنند. ما تلاش کردیم تا برای جلب رضایت مشتریانی که قصد خرید درب اتوماتیک را دارند از طریق وب سایت خود به بهترین شکل ممکن مقالات به روز دنیا را در اختیارشان قرار دهیم و در همین راستا به تمامی سوالات فنی و تخصصی شان پاسخ دهیم. درب اتوماتیک شیشه ای توسط شرکت های مختلفی در سراسر دنیا تولید و عرضه می گردد.

انواع مختلفی از سنسورها برای درب اتوماتیک در بازار وجود دارد که می توان به چند نمونه از آن ها مانند سنسورهای رادار، سنسورهای PIR، سنسورهای مادون قرمز و حسگرهای لیزری و غیره اشاره کرد. قیمت درب برقی شیشه ای نیز با توجه به معیارهای مختلفی تعیین می شود که از جمله آنها می توان به مدل و برند این نوع درب های اتوماتیک اشاره کرد. از اصلی ترین اجزای مکانیکی می توان به ریل اشاره نمود .تمام سنگینی و بار شیشه های هر لت در نهایت روی ریل درب برقی می باشد.تمام اجزای درب روی ریل منتاژ می شوند.سطح مقطع تمام درب های اتوماتیک قابلیت تعویض دارند. همه ی سیستم های جک درب پارکینگ به صورت پیش فرض یک گارانتی 1 تا 5 ساله دارند. خبر خوب این است که در حالت عادی برای درب های معمولی لزومی برای استفاده از سیستم های هیدرولیکی نیست و تنها برای درب های خاص مثلا بسیار پرتردد یا بسیار سنگین و عریض می بایست از این نوع جک ها استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید