انواع درب های اتوماتیک (درب برقی) از نظر کاربرد(+تخفیف خرید)

طول موج نور مادون قرمز تولید شده در فرستنده 880 نانومتر و فرکانس مدولاسیون آن 5/1 کیلو هرتز است و جریان مصرفی آن 60 میلی آمپر می باشد . مدل های دیگری از این نوع درب ها هستند که تقویت شده اند و ارتفاع درایو ۲۰۰ میلی متر دارند. این این نوع درب کرکره ایی از فلز آلومینیوم ساخته شده است و میتوان گفت که یکی از قدیمی ترین درب ها است. امروزه اهمیت زمان در زندگی و صرفه جویی در انرژی و رعایت بهداشت در جامعه، استفاده از درب های اتوماتیک را متداول و الزامی نموده است. یکی از اولین چیزهایی که مصرف کننده هنگام بازدید از یک کسب و کار متوجه آن می شود، درب ورودی است. همچنین در نظر داشته باشید که با توجه به تکنولوژی که قرار است بر روی درب های مذکور اجرا شود، متریالی که برای ساخت درب های اتوماتیک استفاده می شود نیز بسیار متفاوت خواهد بود. به طور کلی جک درب پارکینگ وسیله ای جهت باز و بسته کردن درب پارکینگ می باشد که به صورت اتوماتیک و تنها با فشردن دکمه ای روی ریموت انجام می شود . بیشترین اعلام خرابی در جک های بازویی که باید به آن توجه ویژه کرد فتوسل ها یا همان چشمی ها که اکثرا بر اثر آب خوردگی و نفوذ آب به داخل آنها خراب میشوند .

دستگاه ریموت به همراد آنتن و کارت راد یویی گیرنده روی برد الکترونیکی اجزای ارتباط رادیویی دستگاه را تشکیل می دهند. برای درک بهتر وآشنایی با نحوه نصب و کارکرد اجزای سیستم درب بازکن اتوماتیک دو نمونه از این سیستم ها را در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم . دستگاه اصلی این سیستم که تصویر آن را در ادامه می بینید دارای یک موتور و گیربکس منتهی به یک چرخ دنده است و برد الکترونیکی نیز روی دستگاه اصلی قراردارد و توسط سایر متعلقات نشان داده شده در شکلهای زیر برروی کف در کنارد چپ یا راست درب نصب می گردد . برای کنترل از راد دور سیستم درب بازکن اتوماتیک معمولا از یک فرستنده رادیویی کوچک دستی استفاده می شود که به آن ریموت کنترل ( REMOTE ) می گویند . فاصله 3 الی 5 سانتیمتر به خاطر این است که اینرسی درب در هنگام حرکت باعث ادامه حرکت آن بعد از قطع شدن نیروی سیستم محرک مکانیکی خواهد شد.

فریم و شیشه های در برقی را شما پس از نصب و تکمیل یراق الات به عنوان اخرین نتیجه ای است که شما مشاهده می کنید. قیمت مدلهای مختلف این نوع درب به عوامل زیادی وابسته است. گستردگی این مسئله به اندازهای است که در انواع ساختمانها و مکانهای عمومی این دربها دیده میشوند. حدود 64 سال پیش، در سال 1954 طی دورهای پس از جنگ همگان به سمت بهینه سازی مصرف انرژی حرکت میکردند. جک پارکینگی سیماران فراز 4S کارکرد خوبی از نظر ترمز گیری دارد و به شدت نرم و بی صدا کار میکند. نصب جک پارکینگ نیاز به اندازه گیری دقیق، رعایت دقیق زوایا، رعایت اصول جوشکاری دارد و از همه مهمتر استفاده از سیم و کابل و متریال با کیفیت دارد. سایر مشخصات فنی مانند مدل قبلی است اگر بخودهیم برای این مدل از ولتاژ 12 ولت استفاده کنیم بایدجامپر SWI را روی برد گیرنده و فرستنده اتصال کوتاه کنیم. در ساختار درب های اتوماتیک سکشنال از ریل های نگهدارنده و چرخ های ضد سایش استفاده شده است پس نگران استهلاک و از بین رفتن آن نباشید. 4- استپ های مکانیکی را حتما قبل از نصب دستگاه : نصب کنید .

ابتدا باید از محکم بودن چارچوپ در و راحت سرخوردن آن بدون اصطکاک روی ریل ها اطمینان حاصل کرد باید هرگونه قفل معمولی را از روی در باز نمود و لوله های مربوط به سیم کشی را در کف و دیوارها جاسازی نمود همچنین باید استپ های مکانیکی در دو سوی در قرار داد تا درب از ریل خارج نشود. نکتههایی که هنگام خرید این جک باید به آن دقت نماییم میزان تردد در شبانه روز، ابعاد و وزن درب، شمالی و یا جنوبی بودن ساختمان، نوع درب از نظر داخل باز شو بودن یا بیرون بازشو بودن درب ساختمان میباشد که شما باید هنگام خرید جگ پارکینگ سیماران که میخواهید خریداری کنید به این نکات توجه فرمایید. اگر ساکن غرب تهران هستید به راحتی و در اسرع وقت می توانید طی تماس با شرکت نسبت به تعمیر جک درب پارکینگ غرب تهران خود اقدام نمائید. کارشناسان شرکت دٌر سرویس در اسرع وقت و طی تماس تلفنی به محل مراجعه و امور مربوط به تعمیر و رفع عیوب را انجام می دهند. اگر بگوییم بیش از 80 درصد درب های پارکینگی کار شده در ایران از نوع دو لنگه است به گزاف نگفته ایم.

دیدگاهتان را بنویسید