انواع درب های اتوماتیک (درب برقی) از نظر کاربرد(+تخفیف خرید)

فریم یکی دیگر از انواع درب اتوماتیک شیشه ای است که از فریم بدون شیشه استفاده می کند. درب اتوماتیک یک درب پیشرفته و به روز می باشد که با استفاده از ریموت های کنترل کننده و همچنین حسگرهای حرکتی که بر روی آن نصب می گردد این قابلیت را خواهد داشت که بدون دخالت دست انسان باز و بسته شود. این نوع درب ها قابلیت شستشو بدون آسیب به قسمت های الکتریکی درب می باشد. این پکیج یونیک همچو دکو دارای یک کلید وضعیت است ولی با قابلیت تعیین 7 وضعیت: دائم باز، قفل، اتوماتیک، فقط خروج، فقط ورود، کنترل دستی و حالت نیمه باز. درب اتوماتیک سوئینگ یا لولایی ظاهری شبیه به درب های لولایی سکوریت دارد، اما این نوع درب نیز مانند تمامی انواع مشابه خود به صورت اتوماتیک و با برق کار می کند. همکاران ما همواره آماده پاسخگویی به تمامی سوألات شما عزیزان هستند. درهای اتوماتیک زمانی که از آنها عبور میکنیم به صورت خودکار و یا ریموت کنترل باز و بسته میشوند و کارکرد آن ها به شکل زیر است : در هنگام داخل شدن افراد یا خارج شدن آنها سنسور یا ریموت کنترل به اپراتور دستور داده و درب اتوماتیک این فرمان را میگیرد و به کنترل باکس انتقال میدهند و کنترل باکس دستور دریافت شده را به موتور الکترونیکی برای به کار افتادن صادر می کند .

درب اتوماتیک موجود در درسان جام از بهترین قطعات و یراقآلات شکلگرفته، که دارای کیفیت بالا در کارکرد و عملکرد است که در تمام پروژههای اجرایی رضایت تمامی کارفرمایان را جلب نموده است. اگر تکنسین های شرکت اَرژن دُر اقدام به نصب درب اتوماتیک شیشهای کرده باشند، تمامی خدمات پس از فروش شامل گارانتی بوده و تعمیر متعلقات درب اتوماتیک توسط تکنسینهای مجرب شرکت صورت میگیرد ولی چنانچه درب اتوماتیک شما را شرکت و افراد دیگری نصب کردهاند باید برای تعمیر متعلقات درب اتوماتیک خود هزینه پرداخت کنید. اگر درب اتوماتیک شیشهای را برای درب ورودی خود انتخاب کردهاید دیگر نوبت به اندازه گیری ابعاد دهنه پروژه شماست. ما همواره تضمین میکنیم که پروژه درب اتوماتیک شما را طی 24 ساعت به اتمام رسانیم. اگر پروژه شما توسط شرکت دیگری نصب شده باشد میتوانید «تعمیر درب اتوماتیک شیشهای» را به ما بسپارید؟ از آنجایی که درب اتوماتیک برای ادامه فعالیت خود علاوه بر شیشه و فریم به متعلقات سالمی نیاز دارد تا بهدرستی عمل کند، بنابراین سعی کنید تا تعمیر درب اتوماتیک شیشهای خود را به شرکت و افراد معتبر و مجربی بسپارید.

مورد استفاده فلاشر برای این است که افراد با توجه به نوع چشمک زدن فلاشر متوجه باز شدن و یا بسته شدن درب شوند . در این درب ها از ۶ لته، شامل ۴ لته متحرک و ۲ لته ثابت استفادهه میشود و این موضوع، این امکان را به درب ها میدهد که ورودی عریضی داشته باشند. دربهای ورودی سنتی که بایستی با دستگیره باز شوند را بارها دیدهایم. ۶ – درب های تلسکوپی هم قابلیت اجرای الکترونیکی و هم مکانیکی را دارند. دارا بودن قدرت 100 وات و جعبه گیربکس و البته قابلیت اتصال به BMS از جمله ویژگیهای این نوع پکیج است. درب های تلسکوپی در چهار لنگه و در یک خط قرار میگیرند و چهار لنگه بودن آن ها باعث افزایش ۳۰ درصدی باز شوی آن ها است. مواقعی که سیستم های گرمایش یا سرمایش در یک مکان روشن هستند، بسیار اهمیت دارد که درب محل باز نماند. که در ادامه برخی از قسمتهای مهم درب اتوماتیک سیماران را بیشتر مورد بررسی قرار میدهیم پس در ادامه ما را همراهی نمایید. درب اتوماتیک سیماران به صورت تک لنگه با دو لنگه حول یک لولا حرکت افقی دارند موجود میباشند. محصولات شرکت سیماران علاوه بر کیفیت و کارکرد عالی دارای ضمانت نامه و کارت گارانتی میباشند.

بنابراین بهتر است نوع چشمی مورد استفاده در درب اتوماتیک خود را به نحوی تعیین کنید که از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. حتی این دسترسی را دارید که در صورت قطع برق درب را به صورت دستی باز کنید یا حتی در مواقع ضرورت از ریموت کنترل برای باز و بسته کردن درب استفاده کنید. بهتر است بدانید که ارتفاع استاندارد برای ابعاد دربهای اتوماتیک شیشهای 240 سانتی متر است که تمامی اپراتورهای معمولی هم میتوانند آن را ساپورت کنند و ابعاد کمتر از این ارتفاع هم هیچ مشکلی در روند کار ایجاد نمیکند ولی توجه کنید که اگر ارتفاع شما از حد استاندارد بالاتر باشد، دیگر پکیجهای عادی قادر به ساپورت درب اتوماتیک شما نخواهند بود و باید از پکیجهای مناسب برای ابعاد بالاتر استفاده کنید. حالت اول : در صورتی که درب به طرف داخل ساختمان باز شوند، چشمها باید به گونه ای نصب گردند که باز شدن دربها باعث انسداد دید چشمها نگردد. بهتر است در انتخاب چشمی درب اتوماتیک خود دقت کنید تا دستگاه شما عمر مفیدی داشته باشد، چرا که سنسورهای بی کیفیت باعث میشوند تا درب بارها در روز بی دلیل باز شود و همین امر به مرور باعث ضعف عملکرد سیستم درب اتوماتیک شما خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید