انواع درب برقی کشویی شیشه ای

نوعی از درب های اتوماتیک از یک سنسور PIR برای باز یا بسته کردن درب به صورت خودکار استفاده می کنند که حس انرژی مادون قرمز تولید شده توسط بدن انسان را دریافت کرده و باز و بسته می شوند. حتی انسان های اولیه سعی می کردند برای غار خود درب گذاشته تا از خطرات بیرون غاردر امان باشند. اما با گذشت زمان و پیشرفت فناوری و تکنولوژی دیگر این درب ها از رده خارج شدند و نسل جدید درب ها به عنوان درب اتوماتیک شناخته شد و در حال حاضر یکی از تکنولوژی های محبوب در صنعت درب به شمار می آید. شرکت rti1 میتواند در این حوزه به شما عزیان کمک کند تا بهترین درب اتوماتیک را برای منزل، مغازه و… نوع اتوماتیک این درب به جای نیروی انسانی از یک موتور کوچک درون اپراتور استفاده می کند. نوع پروفیل های مورد استفاده در کرکره ها معمولا با ابعاد هشت وچها سانتیبمتر می باشد که فوم پلی اورتان داخل آن تزریق شده است تا عایقی استاندارد در برابر شرایط جوی مثل سرما و گرما وصدا باشد و کمترین سروصدا را در هنگام جابجایی ایجاد کند استفاده از موتور های توبلار و ساید بیشترین استفاده را دارد که قادر هستند به UPS هم نصب شوند.

بهبود مصرف انرژی: در اتوماتیک خودشان بسته میشوند و احتمال اینکه مراجع آن را باز بگذارد، از بین میرود در نتیجه، گرما یا هوای خنک داخل از بین نمیرود. زمانی اگر یک ساختمان خیلی لوکس بود، در ورودی لابیاش را شیشهای اتوماتیک انتخاب میکردند اما امروزه دیگر مراجعان یک ساختمان یا واحد تجاری پرتردد، انتظار دارند که هنگام ورود یا خروج در برای آنها باز یا بسته شود. اگر برای ساختمان در حال ساخت یا بازسازی یک مجموعه به درب اتوماتیک شیشهای نیاز دارید، بهتر است این مراحل و نکات خرید را در نظر بگیرید تا بعدا از انتخاب خود پشیمان نشوید. درب شیشه ای کشویی در قالب های چوبی، فایبرگلاس یا وینیل و پیکربندی های 2، 3 و 4 پنل برای مطابقت با نیازهای هر پروژه یا بودجه موجود هستند. 5. نصب مهندسی و با کیفیت (درسان جام بنا به اسناد موجود و فرم رضایت مندی مشتریان، بیشترین رضایت مندی را کسب کرده و حدود ۹۵ درصد از مشتریان از کیفیت محصول، نحوه نصب و خدمات رسانی رضایت کامل را دارند. نحوه عملکرد درب را با کمک دفترچه راهنما به طور کامل بررسی کنید و اجزای موجود در سیستم کنترل و فرمان درب را شناسایی نماید.

استفاده فضایی بهینه: درهای عادی فضای زیادی را برای باز شدن اشغال میکنند اما اکثر درهای شیشهای اتوماتیک، فضای اضافهای را نمیگیرند و میتوانید از فضای کنار در هم استفاده کنید. این دربها میتوانند از یک یا دو طرف باز و بسته شوند. درصورتی که بخواهید طرح یا آرم و لوگویی روی شیشه طراحی کنید قیمت درب شیشه ای کشویی بالاتر می رود. ترمینال شماره 3 و 4 برای دو سر خروجی موتور و اتصال خازن و ترمینال شماره 5 برای اتصال سیم مشترک موتور بکار می رود. صفحه­های درب اتوماتیک کشویی، به صورت کشویی باز و بسته می­شوند و کاربرد آن اغلب برای ردگاههایی است که که برای رفت و آمدهای دو طرفه طراحی شدهاند. قیمت انواع درب اتوماتیک کشویی به کیفیت آن بستگی دارد.برای اطلاع از قیمت انواع درب اتوماتیک کشویی با کارشناسان ما تماس بگیرید. قیمت درب شیشه ای کشویی به عوامل زیادی بستگی دارد که در این جا به چند نمونه از آن اشاره کردیم.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت درب شیشه ای کشویی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

این محصول که به آن درب اتوماتیک تلسکوپی یا مرحله ای نیز می گویند برای باز و بسته شدن خود از این حرکت (تلسکوپی) الهام گرفته است و درب های شیشه ای آن بر روی هم قرار می گیرند. این نوع دربها به انواع لولایی که با کمک یک جک بازویی باز و بست می شوند و یا درب کرکره پارکینگی که بصورت کرکره بالا و پائین می روند تقسیم بندی می شود. علاوه بر این انواع مختلف این دربها با ریموت کنترل نیز میتوانند باز و بسته شوند. منبع انرژی برق است: اگر در شیشهای برقی، منبع تغذیه باطری اضطراری نداشته باشد، با قطع برق، دیگر باز یا بسته نمیشود. و به صورت هوشمند و با استفاده از سنسور چشمی یا ریموت از راه دور باز یا بسته می شوند. یک زمان برای باز شدن و یک زمان برای بسته شدن در تایمر در نظر بگیرید. درب اتوماتیک در طرحها و انواع مختلفی، وجود دارد که هر یک دارای عملکرد مختص به خود میباشد. با هر دو سبک سنتی و معاصر، آنها مکمل هر خانه ای هستند. با استفاده از این نوع در، در انرژی صرفه­ جویی می­ شود. درب های اتوماتیک شیشه ای که بدون نیاز به تکان دادن دستگیره، به صورت اتوماتیک باز و بسته میشوند، بیشتر از ۲۰ سال است که در کشور ما مورد توجه قرار گرفتهاند.

دیدگاهتان را بنویسید