انواع درب برقی کشویی شیشه ای

برای رسیدگی سریع به بیماران و افزایش سرعت پیشنهاد می­کنیم که از درب­های اتوماتیک شیشه ­ای استفاده نمایید. شیشه­ های بالکنی به گونه ­ای طراحی شده است. و مانع ورود هر گونه آلودگی­های صوتی می­گردد. هر بنایی برای حفظ تعادل و تعامل خود با پیرامون نیاز به حریمی دارد این حریم نیز باید توسط متریالی محافظت و پشتیبانی شود. درب های جک دار (هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی) که در دسته درب اتوماتیک قرار دارد، با بهره گیری از سیستم هیدرولیکی و الکترومکانیکی، با استفاده از یک ریموت دستی در مواقع لازم باز و بسته می شوند. حالا دکمه D قرار گرفته بر روی ریموت کرکره را فشار داده و پس از سپری شدن زمان دلخواه برای بسته شدن کرکره مجددا بر روی دکمه D فشار دهید. درب شیشه ای لولایی : این دسته از درب شیشه ای از متداول ترین و معمول ترین نوع درب است که از دیرباز تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته و میگیرد ، از لحاظ باز و بسته شدن به صورت پروانه ای است. سایبان برقی به کمک ریموت کنترل، از فاصله 30 متری قابل باز و بسته شدن است. درب های برقی برای مکانهایی که نیاز به امنیت دارد بسیار پرکاربرد است.مانند مراکز نظامی و …

نکات مهم در انتخاب ایجاد امنیت و آرامش را در محل شما برقرار کند بسیار مهم است.علاوه بر ظاهر ، بیشترین توجه را باید به کیفیت و امنیت داشته باشیم.و اینکه چه ابزاری در آن استفاده شده است ازجمله نوع اپراتور و سنسور های درب.محیطی که قصد دارید درب را نصب کنید روزانه چه تعداد رفت و آمد دارد. چه عواملی در تعیین قیمت این درب ها موثر است؟ چه نوع دربی را انتخاب کنیم و بخریم؟ زمانی که یک درب اتوماتیک را انتخاب میکنید.، یک چیز غیرقابل انکار است، لازم نیست زیبایی را فدای عملکرد کنید . 2. زمانی که برای دهنه هایی با عرض کم درب اتوماتیک لازم داریم. دورال در به شما این اطمینان را می دهد که از بهترین و با کیفیت ترین قطعات در تولید استفاده می کند تا از بروز مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری کند. نکته قابل توجه در هنگام خرید قیمت و هزینه آن است.و انسانها همیشه به دنبال مناسب ترین قیمت هستند.باید توجه داشته باشید درب ارزان ممکن است کیفیت بالایی نداشته باشد و هزینه هایی را در آینده متحمل شوید.و در مقابل قیمت بالا نیز کیفیت را تضمین نمی کند. آیا ارزان قیمت بودن این درب ها خوب است؟ این جک درب اتوماتیک sommer با دارا بودن IP65 در برابر گرد و غبار و همینطور نفوذ قطرات باران مقاوم است.

و در نهایت باید قطعات با کیفیتی به کار رود. با عنایات ایزد منان شرکت دربهای اتوماتیک ثمین (سهامی خاص) به شماره ثبت 21882 با استفاده از آخرین فن آوری های روز جهان وتخصص نیروهای مجرب در صنعت دربهای اتوماتیک توانسته با رعایت اصل مشتری مداری، درب های اتوماتیک مجموعه ثمین رابا کیفیت ومطابق با اصول مهندسی ایرانی وجهانی درپروژه های متعدد پیاده سازی کند وامید است شمانیز به خانواده ثمین بپیوندید. در تصویر زیر نمونه ای از درب خودکار با فریم استیل که محصول دورال در می باشد را مشاهده می فرمایید. نحوه حرکت و باز و بسته شدن درب پارکینگی، از طریق ریموت کنترل و به طور خودکار میباشد. همانطور که از اسم مشخص است، کنترل از ره دور درب خودکار به وسیله ریموت امکان پذیر است. مکانهایی که باید رفاه مردم در نظر گرفته شود مانند مراکز خرید ، فروشگاهها، بیمارستانها ، مراکز آموزشی و … عوامل زیادی در تعیین قیمت درب برقی موثر است.عواملی مانند میزان تردد افراد در طول روز ، که روی قدرت اپراتور تاثیر می گذارد که هرچه میزان تردد بیشتر باشد اپراتور های قوی تری به کار می رود.همچنین نوع و موتوری که برای این درب ها استفاده می شود می تواند در قیمت تاثیرگذار باشد.

کنترل تردد افراد برای تعیین اینکه درب باز و بسته شود بر عهده چشمی درب است. تعیین دقیق قیمت را فقط و فقط کارشناسی پس از بازدید محل و دریافت درخواست شما مشخص می کند.که مهم ترین عامل هم انتخاب مدل است. فریم تاثیر بسیار زیادی در ظاهر و زییایی دارد.به همین منظور بسته به محل خود در انتخاب فریم دقت کنید.فریم ها رنگ های مختلفی دارند و در نوع المینیوم و استیل موجو هستند. این امر در انتخاب نوع و مدل و همچنین اپراتور به کار رفته در آن موثر است. که موتور در منتهی الیه بازشوندگی درب بر روی زمین یا بالا نزدیک سقف نصب شده و درب را به واسطه دنده شانه ای هایی که روی آن نصب می گردد باز میکند. جک پارکینگی دستگاه مکانیکی هوشمندی است که بر روی درب های دو لنگه لولایی نصب میشود و امکان باز و بسته شدن درب را از راه دور فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید