انواع درب اتوماتیک

البته از نظر توان و قدرت تولیدی، موتور به کار رفته در این محصول موتوری نسبتا قدرتمند به شمار می آید.این موتور می تواند درب هایی با وزن 120 کیلوگرم در هر لنگه را به حرکت در آورد. از این درب ها برای ورودی لابی هتل یا آپارتمان های لوکس نیز استفاده می شود. شرکت فنی مهندسی دربهای اتوماتیک درسا با سابقه ای 12 ساله در امر تولید،توزیع و خدمات دربهای اتوماتیک و با بهره گیری از نیروی متخصصان داخل توانسته است با فروش بیش از 13000 واحد کرکره و درب اتوماتیک در سراسر ایران ، به عنوان برندی شناخته شده باشد.برندهای تیغه ی آلومینیومی درسا،الوند،فونیکس،رولاک از تولیدات این شرکت میباشند که در میان کسانی که در حیطه کرکره برقی و درب اتوماتیک فعالند شناخته شده است.فروشگاه اینترنتی درسا نیز به منظور تسهیل خدمات دهی به مشتریان قدیمی و جدید در ابتدای سال 1399 راه اندازی گردیده است. که با خرید به صورت اینترنتی هم در زمان و هم در هزینه رفت و آمد صرفه جویی کردهاید. درب اتوماتیک سبکی مدرن از درب های ورودی است که روند باز و بسته کردن آن را برای شما در دنیای مدرن امروز بسیار ساده تر از گذشته دنبال می کند. 11.در فیلد جمع فاکتور عددی را که سیستم اعلام می نماید عدد نهائی قرار داد بدون کرایه با نصب در شهر تهران می باشد و در تاریخ 1397/9/30کرایه حمل نیز در سیستم درج میشود و شهرهای که دارای نمایندگی درب اتوماتیک ایپاکو می باشند نیز میتوانند انتخاب و خرید نمایند و کل دستگاه در محل تحویل بگیرند .

بهترین گزینه برای شما درب اتوماتیک تک لت بازشو عریض می باشد به شرط آنکه فضای مناسب جهت باز شدن درب , در سمت راست یا سمت چپ روی دیوار داشته باشید تا درب بتواند به سمت طرفیت حرکت نماید . سنسورهایی که در درب های اتوماتیک به کار رفته اند در انواع مختلفی وجود داشته و هر یک بر اساس عملکردی خاص کار می کنند. امنیت یک نیاز اساسی در جامعه امروز به شمار می رود و با استفاده از درب های اتوماتیکی علاوه بر راحتی بیشتر می توان امنیت بیشتری را نیز به دست آورد. شما برای درب های سنگین و محیط های پر رفت و آمد می توانید این سبک درب اتوماتیکی را مد نظر قرار دهید. در نصب این نوع از درها، غالبا در هر طرف دیوار به اندازه یک در، فضای حرکتی در نظر گرفته می شود. درب های که با کمک شیشه های سکوریتی طراحی می شوند و با یک حسگر چشمی روند باز و بسته شدن آن ها بدون نیاز به دست دنبال می شود را درب اتوماتیک چشمی می گویند.

برای این سبک درها عموماً از یک ریموت استفاده می شود تا شما از راه دور بتوانید کنترل باز و بسته کردن آن را به عهده بگیرید. مهمترین بخش از سیستم جک های بازوی درب اتوماتیک چشمی های فتوسل است که حضور هرگونه مانع اعم از شخص و یا ماشین در فضای میان درب شناسایی می کند که این مدل چشمی های فتوسل یک جفت هستند که در بیرون درب و کنار درب نصب میشوند و یک از چشمی ها به عنوان فرستنده و دیگری به عنوان گیرنده عمل می کند که هر گونه قطع سیگنال ارسال از فرستنده نشانگر یک مانع در فضای بین درب می باشد که مدار فرمان دستور قطع شدن فرآیند بسته شدن درب را میدهد و درب شروع به باز شدن می کند . در سال 1931 ، دو شخص به نام های ریموند و روبی از سازندهای ابزار آلات و سخت افزار اولین مدل دستگاه نوری را ایجاد کردند که باعث باز شدن درب اتوماتیک می شود. 10.باتائید دکمه لوازم جانبی منو لوازم جانبی برای شما باز میشود که بصورت دلخواه می توانید لوازم جانبی درب اتوماتیک را انتخاب نمائید . عرض بازشو : میزان بازشو درب اتوماتیک می باشد. استهلاک درب در طی گذر زمان بسیار کم می شود، زیرا بدون هیچ لغزندگی در روند باز و بسته شدن درب های سنگین مشاهده نمی شود.

چرا که نه به قدرتمندی اس ال ایکس است و نه به کم توانی اس ال ام. درهای کشویی برجستهترین ویژگی آنها، صاف بودن شکل ظاهری آنهاست که نتیجه یک معماری آگاهانه و مدرن است. نیروی خارج شده از گیربکس به یک ماردون انتقال داده می شود مهره ی روی درب نصب است که با حرکت ماردون مهره نیز حرکت می کند و درب باز می شود. هر زمان که تمایل به حضور در پارکینگ را داشتید بدون اینکه از خودرو شخصی خود پیاده شوید با لمس یک دکمه می توانید درب را باز و پس از پارک ماشین به سادگی آن را ببندید. در غیر اینصورت بهتر است از درب تک لنگه بازشو عریض و یا تلسکوپی سه لنگه یک طرفه استفاده نمائید . از نوع تک لنگه در مکان هایی که از یک سمت فضای زیادی وجود داشته باشد استفاده می گردد. 1)تک لنگه بازشو که لت درب عریض بوده و به طرفین حرکت مینماید .

دیدگاهتان را بنویسید