انواع درب اتوماتیک

با توجه به کاربرد آن، نوع آن متفاوت خواهد بود، یعنی می توان از نوع درب اتومات ریلی یا کشویی یا سکشنال و … 6. ابداع شیوه های جدید نصب و بازنگری در روش نصب های قدیمی با توجه به نیاز هر پروژه و مخصوصا پیچیدگی های خاص پروژه. با توجه به نیازهای مختلف شما ، سیستم درب های سوئینگ با استفاده از یک موتور قدرتمند ساخت آلمان ساخته شده است. اگر درب شما کوچک است و تردد کم است موتور تیوبلار انتخاب نمایید. در ادامه تمامی اطلاعات لازم در مورد این محصول را در اختیار شما قرار می دهیم تا در صورتی که قصد خرید درب اتوماتیک را دارید ، با اطلاعات کامل و جامع نسبت به خرید محصول مورد نظر خود اقدام نمایید. حرکت لتهای درب اتوماتیک بافرمان موتور این محصول انجام میشود. N1 : زمان کار موتور یک N2:زمان کار موتور دو f1: توان موتور یک در حین کار f2:توان موتور دو در حین کار fr:توان موتور در حین کار در سرعت کاهش یافته r1:زمان سرعت کاهش یافته موتور یک r2:زمان سرعت کاهش یافته موتور دو ts:اختلاف زمانی بین بسته شدن لنگه یک و لنگه دوم در زمان باز شدن جک ها SA:اختلاف زمانی بین بسته شدن لنگه یک و لنگه دوم در زمان بسته شدن جک ها tp:زمان مورد نیاز جهت باز ماندن درب ها قبل از بسته شدن اتوماتیک pd:زمان لازم جهت باز شدن درب تک لنگه مخصوص پیاده رو tc:زمان فشار انتهای بعد از کارکرد معمولی موتورها که قفل روی لنگه اول خوب بسته شود p0 ,p1 : فشار ابتدای برای راحت تر باز شدن قفل برقی su: همه تنظیمات انجام شده تا زمانی در حافظه دستگاه باقی می ماند که برق دستگاه قطع نشود .جهت ذخیره تغییرات انجام شده روی پارامتر suحالت میشویم و دکمه c را فشار داده تا صدای رله شنیده شود و تنظیمات ذخیره میشود .

توصیه می کنیم برای تاثیر نگرفتن چشمی از نور آفتاب و ایجاد اختلال در کار چشمی درب، چشمی را در جایی که زیر تابش مستقیم نور خورشید قرار می گیرد نصب نکنید یا حتی المکان از سایه بان استفاده کنید. تصور کنید در گرمای تابستان یا سرمای زمستان هنگام باز کردن درب ورودی پارکینگ یا حیاط منزلتان مجبور به ترک خودرو و باز کردن درب پارکینگ شوید، اگر در حین اینکه از خودرو پیاده میشوید فراموش کنید درب خودرو را قفل کنید، ممکن است مشکلاتی از قبیل مزاحمت یا سرقت رخ دهد، در نتیجه استفاده از آنها راحت میباشد. از مزیتهای بارز درب اتوماتیک و جک پارکینگی این است که دیگر نیازی نیست به طور دستی درب را باز و بسته کنید و این عمل به طور اتوماتیک انجام میشود. بعنوان مثال هنگام پارک خودرو در پارکینگ ، دیگر نیازی به پیاده شدن و باز کردن در نیست . آنها همچنین با حذف عملیات باز و بسته شدن به صورت دستی، دسترسی بدون مانع را میسر میکنند.

باز شدن عمودی درب باعث میشود تا از فضا بهینهتر استفاده شود و این امکان وجود دارد که وسیله نقلیه در نزدیکی درب پارکینگ توقف کند. یکی از مزیت های مهم این این نوع درب سکشنال بی سروصدایی آن است و به سرعت عمل می کند. در ابتدا فروش درب های اتوماتیک را ارائه می کرد ولی به مرور زمان سایر تجهیزات هوشمندسازی را در سبد فروش خود قرار داد. کرکره ها در انواع ، اندازه و شکل های مختلفی وجود دارند که می توان آنها را به راحتی در مکان های مختلف به اجرا درآورد. یکی از نکات مهم درب های اتوماتیک شیشه ای ، درب های سکشنال کرکره برقی ، جک های پارکینگی ، که توسط کار فرمایان مد نظر قرار میگیرد سرویس با خدمات دوره ای انواع درب اتوماتیک می باشد که شرکت های ارایه دهنده درب های برقی علاوه بر ارایه اپراتور های در سنسوری یا درب اتوماتیک اورجینال با کیفیت میبایست با ارایه خدمات پس از فروش و دوره ای مناسب با نیروهای متخصص و کار آزموده فرایند تکمیل رضایت مشتریان را کامل نمایند که این امر در گروه ایمن صنعت به صورت کامل رعایت میگردد .

برای نصب درب اتوماتیک شیشه ای با تکنسین هایی حرفه ای و کاربردی می توان با شرکت درسان جام که سابقه ای چندین ساله در این زمینه دارند با بخش فروش تماس گرفته و کار خود را در کوتاهترین زمان، اجرا شده مشاهده نمائید. درب اتوماتیک ، امروزه تنوع درب اتوماتیک در زندگی کار و صنعت بسیار زیاد شده . حتی مشتریانی که دستهایشان با کیسههای خرید، کیف پول و بستههای مواد غذایی پر شده است، با درب اتوماتیک احساس راحتی بیشتری میکنند و همینطور به کاهش ترافیک مشتریان با نصب درب اتوماتیک خواهد شد. درب پارکینگ تک لنگه از این لحاظ که فضای بیشتری را برای رفت و آمد اتومبیل فراهم میکند و برای اماکن تجاری و مراکز خرید گزینه مناسبی میباشد اما درب پارکینگ دو لنگه برای اماکن مسکونی و ساختمانها گزینه بهتری است. امروزه افراد بیشتر تمایل دارند که کارها به طور اتوماتیک انجام شود و آنها راحتی بیشتری داشته باشند. تمامی افراد تمایل دارند دربهای مکانهای مختلف اعم از منازل، مجتمعهای مسکونی و یا اداری و غیره را اتوماتیک کنند. جهت اطلاع از هزینه نصب درب اتوماتیک از هر برند و مدلی با شرکت درب سام تماس بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید