انواع درب اتوماتیک

همچنین به بررسی قیمت درب اتوماتیک و جک درب اتوماتیک به عنوان یکی از اجزای مهم درب اتوماتیک خواهیم پرداخت. یکی از این تغییرات بسیار مهم در این زمینه ساخت و تولید جک درب ورودی می باشد. به دلیل کافی نبودن نیروی یک موتور معمولی تکفاز برای باز و بسته کردن درب باید توسط یک سیستم مکانیکی به نام گیربکس نیروی آن را افزایش داد پس از افزایش نیرو نحوه انتقال آن به درب بستگی به نوع درب دارد وبه روشهای گوناگون صورت میگیرد . اگر تجربه کافی ندارید یا مراحل پیچیده به نظر میرسند، نصب و تنظیمات را بر عهده یک متخصص قرار دهید. با توجه به گران بودن قیمت این درب اتوماتیک معمولاً افراد ملاک خرید شان را هزینه قرار می دهند اما بهتر است در نظر داشته باشید که شما حتی اگر هزینه ی کمتری را پرداخت کنید اما محصولی که دریافت می کنید کیفیت کافی را نداشته باشد یا به کار شما نیاید عملاً مجبور به پرداخت دوباره هزینه و یا تعویض آن با دردسر های دوباره زمان صرف کردن و یا فروشنده را راضی کردن مواجه خواهید شد. نکتههایی که هنگام خرید این جک باید به آن دقت نماییم میزان تردد در شبانه روز، ابعاد و وزن درب، شمالی و یا جنوبی بودن ساختمان، نوع درب از نظر داخل باز شو بودن یا بیرون بازشو بودن درب ساختمان میباشد که شما باید هنگام خرید جگ پارکینگ سیماران که میخواهید خریداری کنید به این نکات توجه فرمایید.

حسگرها انواع متفاوتی دارند که میتوانند موارد مختلف را حس کنند. یکی از دلایل دیگری که افراد تمایل دارند برای مجموعه ی کاری خود از درب اتوماتیک بهره ببرند، ذخیره ی انرژی است. این نوع سیستم های درب اتوماتیک از اجزای متفاوتی ساخته شدهاند. برای کنترل از راه دور سیستم درب اتوماتیک معمولا از یک گیرنده رادیویی دستی کوچک استفاده می شود که به آن ریموت کنترل می گویند . این تدبیر، مجهز شدن به کلید خلاص کن دربهای اتوماتیک است که گشودن و بسته شدن درب در هنگام قطع جریان الکتریکی را امکانپذیر میکند. به این دلیل که نیاز به تغییر تایمر در زمانهای مختلف وجود دارد، این امکان در دربهای اتوماتیک تعبیه شده است. حرکت این نوع از درها با استفاده از ریلی که در پایین آن تعبیه شده است، امکان پذیر می باشد. مفتخریم که با سابقه و تلاش چنذین ساله در زمینه درب های اتوماتیک توانسته ایم به نتیجه مطلوبی در طراحی و تولید کامل ترین نوع آن نایل آییم و با کیفیتی مناسب قابلیت های کامل و گارانتی مطمئن به بازار ارائه نماییم. در مراکز خرید و فروشگاه ها، هتل ها و نمایندگی های فروش اتومبیل و همچنین در دفاتر عمومی و بیمارستان ها این درب ها به عنوان ورودی های دعوت کننده و قابل دسترسی عمل می کنند.

در این صورت هر زمانی که قصد فروش فروشگاه خود را داشته باشید، درب اتوماتیک میتواند یک ویژگی مثبت در فروش فروشگاه شما باشد. کلید خلاص کن درب اتوماتیک چیست؟ برای سفارش درب اتوماتیک تهران چکار کنم و به کجا سفارش دهم؟ با پیشرفت تکنولوژی و اتوماتیک شدن بسیاری از وسایل و دستگاه ها، درب ساختمان ها نیز به این سیستم مجهز شدند و درب های اتوماتیک را که امروز از پرطرفدارترین نوع درب می باشد را ایجاد کرده اند. باید بدانید که شرکت سیماران در سال 1350 تاسیس شد و فعالیتهای خود را در زمینههای تولید درب اتوماتيك، سيستمهاي اعلام حريق و دوربينهاي مدار بسته، لوازم آنتن مركزي، دزدگير اماكن، درب بازكن صوتي و تصويري، يو پي اس میباشد از مهندسين مجرب و ماشين آلات مدرن و تجهيزات پيشرفته تست و كنترل كيفيت همواره سعي در نوآوري و ارائه محصولات جديد و قابل رقابت با انواع مشابه خارجي داشته بهره میبرد توانسته است پا به عرصههای جدیدی چون لوازم خانگی، سیستمهای مبتنی بر RFID، سیستمهای هوشمندسازی ساختمان، لامپ و تجهیزات روشنایی بگذارد و تمام محصولات خود را با کیفیتی بسیار عالی و کارکرد مناسب تولید نماید و آنها را روانه بازار نماید. باید بدانید که برای استفاده بهینه از انرژی و کنترل کردن دمای یک محیط و جلوگیری از ورود گرد و خاک به اماکن پر از تردد باید از درب اتوماتیک استفاده نمایید.

سیستم فعال سازی: یک نوع ردیاب است که فرمان باز کردن را ثبت میکند و آن را به واحد کنترل انتقال میدهد. بعد از آن، موتور دنده را فعال میکند تا تسمه و قرقره را هدایت کند. شرکت آسیا در پویش مفتخر است که به کمک سالیان سال تجربه در زمینه های فروش، نصب و خدمات پس از فروش با محوریت سرعت، کیفیت متمایز و حساسیت بالا در انتخاب نمایندگی توانمند در سرتاسر ایران، رضایت مشتریان را به خود جلب کند. تفاوتی که در انواع دربها میتوانید مشاهده نمایید نوع متریال به کار رفته در درب اتوماتیک میباشد به طوری که میتوان گفت قطعات استفاده شده در تولید درب اتوماتیک شیشهای سیماران با قطعات درب اتوماتیک کرکره برقی سیماران تفاوت دارد. درب آسانسور به صورت اتوماتیک در دو مدلکلی ارائه میشود. معمولا 4 سیم از موتور خارج میشود که یک سیم به عنوان ارت دو سیم دیگر به خازن و یک سیم به عنوان سیم مشترک در نظر گرفته شده است . اگر چشمی درب مانعی را احساس کند، بسته شدن درب را متوقف می کند و بر اساس نوعی که طراحی شده، از آسیب به وسیله نقلیه و یا شخصی که در مسیر درب قرار دارد جلوگیری مینماید. اگر شی یا شخصی اشعه را قطع کند، حسگر مدار را قطع میکند و از بسته شدن درب جلوگیری خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید