انواع درب اتوماتیک

با توجه به آنچه تاکنون درباب درب اتوماتیک بیان شد بدین نتیجه می رسیم که مکانیزم هر درب متفاوت می باشد و با توجه به توع و کاربری و درخواست کارفرمایان تقسیم بندی خواهد شد در اینجا لازم است به این مبحث اشاره نماییم که درب های اتوماتیک دارای ابعاد متناسب با دهانه بازشویی طراحی می شود که در فضا وجود دارد برای مثال این درب ها قابل اجرا به صورت کشویی دولنگه،کشویی تک لنگه می باشند ابعاد مورد نیاز برای یک درب لولایی دو لنگه حداقل ۱۸۰ و در اتفاع استاندارد و برای لت های تک لنگه از ۷۰ سانتیمتر می باشد. این درب ها مناسب محل هایی که محدودیت ورودی و فضا دارند می باشد. کرکره ها در انواع ، اندازه و شکل های مختلفی وجود دارند که می توان آنها را به راحتی در مکان های مختلف به اجرا درآورد. برای نصب درب اتوماتیک شیشه ای با تکنسین هایی حرفه ای و کاربردی می توان با شرکت شیشه کالا که سابقه ای چندین ساله در این زمینه دارند با بخش فروش تماس گرفته و کار خود را در کوتاهترین زمان، اجرا شده مشاهده نمائید. این نوع دربها راحتی زیادی را فراهم میکنند و در عین حال مزایای بسیاری دارند و دسترسی را نیز آسان میکنند.

این درب ها در جهت ۹۰ درجه افقی باز و بسته می شوند و از نظر کاربری سازکاری ساده تری دارند. مراحل ثبت سفارش این درب ها به شرح زیر است. شیشه کالا با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در تولید و اجرا درب های اتوماتیک آماده ثبت سفارش شما عزیزان می باشد. تیم مینا درب هزاران درب های اتوماتیک تجاری را طراحی، عرضه، نصب و خدمات می کند، بنابراین می توانید به ما در زمانی که آماده خرید می باشید، اعتماد کنید. 1 – عمل کرد صحیح تمام عناصر را بررسی کنید . اگر که بیشتر دقت کنید میتواند که استفاده از درب اتوماتیک را در اکثر مکانها مشاهده نمایید. در ادامه بیشتر دو سری از جکهای فراز سیماران را مورد بررسی قرار میدهیم پس برای شناخت بیشتر این جکها ما را همراهی نمایید. بررسی دقیق محل پروژه با توجه به درخواست مشتری و اینکه به چه میزان عوامل فنی و محیطی اجازه بر آورد ساختن خواسته مشتری را می دهد. گاهی کشور و شرکت تولید کننده درب شیشه ایی و یا قطعاتی که در آن به کار برده شده است بر قیمت آن تاثیر می گذارد.

قطعات درب اتوماتیک شیشه ای از فاکتورهای مهم و تعیین کننده قیمت و کیفیت نهایی محصول هستند. تمامی قعطات و شیشه استفاده شده در پروژه ها از بهترین برند های داخلی و خارجی می باشد. تنها در درب اتوماتیک دو لنگه از دو موتور استفاده میشود و در باقی حالت ها از یک موتور استفاده میشود. با استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای تاشو یا اتوبوسی، می توان از حداقل فضای ممکن برای ورودی، حداکثر استفاده را داشت؛ چرا که با جمع شدن تمامی درب به روی دیوار مجاور، تا ۹۰% ورودی برای عبور و مرور باز خواهد شد. فراتر از فروش، ما نیز نصب، کمیسیون و ارائه قرارداد تعمیر و نگهداری به طور منظم برای اطمینان از سرمایه گذاری خود را در بهترین شرایط ممکن است کار می کند. عملکرد درب های تلسکوپی مثل درب های خطی است یعنی در زمان باز شدن لته های آن به صورت کشویی روی هم قرار میگیرند اما تفاوت آن ها با یک دیگر در تعداد لته های آن ها است و همین بیش تر بودن تعداد لته های درب ها باعث میشود عرض ورودی درب افزایش پیدا کند. این درب ها هم بصورت تک لنگه و هم بصورت دو لنگه اجرا می گردند.

از نظر ساختاری هم دربهای اتوماتیک تاشو بسیار شبیه به دربهای اتوماتیک سوئینگ می باشند. نوع دیگری از درب های اتوماتیک درب های سوئینگ یا به زبان ساده تر لولایی می باشند. درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ مانند سایر درب های اتوماتیک داری حسگر الکترونیکی می باشد. دقت در طراحی و در جریان گذاشتن مشتری در تمام مراحل پروژه که باعث رضایت خاطر کامل مشتریان می گردد. در این مقاله قصد داریم به طور کامل به توضیح ویژگیهای درب اتوماتیک و راهنمایی های لازم جهت خرید درب اتوماتیک مناسب می پردازیم. نصب این گونه درب ها نیازمند تخصص بالایی بوده و به هیچ عنوان خود فرد قادر به انجام آن نخواهد بود. میتواند یکی از علت های احساس نیاز به درب اتوماتیک را در صحنه جنگ و برای باز کردن درب ها به صورت خودکار برای حیوانات درنده مانند شیر و پلنگ حدس زد. این سیستم الکترومغناطیسی به صورت خودکار باز و بسته می شود و بهداشت، امنیت و آسایش را برای مصرف کنندگان به همراه دارد. درب شیشه ای نیم گرد به دلیل نورد شدن شیشه و فریم و سیستم آن، قیمت به مراتب بیشتری نسبت به مدل های کشویی دارا می باشد. علاوه بر این، نوع سیستم انواع دربها نیز متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید