انواع درب اتوماتیک

دبیر هیات والیبال شیروان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم والیبال درب های اتوماتیک ریاضی شیروان شنبه شب توانست در سالن مملو از تماشاگر شهید پوررضا شیروان تیم صادق بجنورد را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد و به فینال مسابقات راه پیدا کند. کلیه دستگاه ها مجهز به سیستم ایمنی ضد برخورد بوده که در صورت وجود مانع در مسیر حرکت درب ها، آن را حس کرده و توقف می کند . در این حالت از این نوع درب به یان صورت است که یک لت و لنگه درب برقی ثابت مانده و دو لت دیگر به یک سمت و در یک راستا حرکت می کنند. مكانیزم این درب ها مانند دربهای كشویی به صورت خطی می باشد با این تفاوت كه در این دربها چهار لنگه متحرک به صورت تلسكوپی عمل باز شدن را انجام می دهند و این باعث افزایش 30 درصدی بازشو نسبت به مدلهای كشوی دو لنگه می گردد. پیشرفت صنعت و تکنولوژی گامهای مؤثری برای تحقق این هدف بزرگ برای جامعه بشری برداشته است. به گزارش صدای ایران، استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای می تواند یکی از راهکارهای بسیار خوب و مفید برای کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در آن است.

یکی از مهمترین مزیت های درب کرکره ایی قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن است و یکی از مهمترین معایب و نقص های درب کرکره ایی سروصدای بسیار آن است که میتواند زیاد دلنشین نباشد. یکی دیگر از مزایای اصلی یک درب اتوماتیک می تواند در صرفه جویی در فضا باشد، و این یک گزینه مناسب برای مشاغل فعال در مکان های کوچک تر است. مبحثی که در این قسمت قرار است برای شما عزیزان ارائه دهیم، مربوط به نکات مهم قبل از خرید درب های اتوماتیک است. چرا که سارقین میدانند آسان ترین راه برای ورود به ساختمان، درب پارکینگ است و بعد از ورود می­توانند به راحتی تمام لوازم خودرو یا ساختمان را سرقت کنند، در این زمان اهمیت و لزوم استفاده از درب های اتوماتیک و دوربین­ های مداربسته به روشنی، احساس میشود. پارتیشن شیشه ای یکی از بهترین و مفیدترین پارتیشن های موجود در بازار برای ساخت یک محیط اداری جذاب و پویا است. در مکانهایی که نیاز به ایجاد فضای عریض برای تردد است از این نوع درب استفاده می شود. همچنین، استفاده از کرکره برقی ایده مناسبی برای محصور کردن مغازه ها و یا درب پارکینگ ها است. امروزه درب اتوماتیک یکی از پرکاربرد ترین وسایلی است که درب اتوماتیک پارکینگ خانه ها، ادارات، سازمان ها، انبارها و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد این وسیله از مدل ها و برندهای متنوعی در بازار موجود می باشد.

اگر میخواهید در مورد درب برقی کشویی شیشه ای بیشتر بدانید، مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید. اگر در این حالت دگمه ریموت کنترل را فشار دهیم کد آن توسط دستگاه به حافظه سپرده می شود (یعنی توسط دستگاه شناخته می شود) در صورت صحیح انجام یافتن این مرحله LED بمدت 2 ثانیه روشن می ماند سپس به مدت 6 ثانیه شروع به چشمک زدن می کند در این حالت می توان ریمو.ت دیگری را نیز به دستگاه طبق روش ریموت اولی شناساند بعد از اتمام 6 ثانیه چشمک زدن مداوم از حالت برنامه ریزی خارج می شویم . اما اگر بخواهیم از محدودیت های آن نام ببریم، می توان به زمان دوم ضعیف تر به نسبت مدل های 220 ولت، قدرت پایین تر بازوها و همچنین هزینه تعمیرات بالاتر اشاره کنیم. همچنین پس از صحبت راجع به انواع دربهای اتوماتیک، نگاهی به جک دربهای اتوماتیک، دربهای اتوماتیک پارکینگ، درب اتوماتیک شیشهای، درب اتوماتیک آسانسور و قیمت درب اتوماتیک خواهیم انداخت. این نوع دربها در بسیاری از مواقع از امنیت پایین و مقاومت کمی بخصوص در برخورد با موانع داخلی و خارجی بودند؛ همچنین در مواقع اضطراری که سرعت عملکرد بسیار پایین بود. البته نمونه های بسیار متنوعی برای درب های اتوماتیکی وجود دارد که درب های معرفی شده تنها بخشی از این تنوع محصول به شمار می رود.

رفت و آمد و تردد افرادی که مشکلات جسمی دارند، برای مثال افراد معلول نیز با وجود این درب های اتوماتیک راحت تر است. جوامع بشری همواره به دنبال رسیدن به دانش و پیشرفت در تکنولوژی بوده اند، به قدری پیشرفت در این حوزه حائز اهمیت است که حتی برخی از محققان و مخترعان این حوزه عمر و جان خود را در این طول این کار صرف کرده اند. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در چند دهه گذشته پیشرفت علم و تکنولوژی بر زندگی بشر تاثیر شگرفی داشته و زندگی را ساده تر و راحت تر از گذشته نموده است. بدیهی است که قیمت گذاری درب های اتوماتیک شیشه ای، تحت تاثیر فاکتورهایی هستند که هر یک به نوعی باعث افزایش یا کاهش قیمت درب شیشه ای خودکار خواهند شد. با نصب درب اتوماتیک تبریز گیت صرفاً در زمان تردد درب باز گردیده و در مدت زمانی معین بسته خواهد شد. گشتاور محور در لحظات اول باز وبسته شدن به مدت 1 ثانیه در مقدار حداکثر اعمال می شود تا بر اینرسی سکون در غلبه کند سپس به مقدار تنظیم شده توسط تایمر روی برد بر می گردد. پس از گام های اولیهی یونانیان به سمت سیستم درب اتوماتیک، تا قرن بیستم که این محصول رواج پیدا کرد، توسعهای اتفاق نیفتاد.

دیدگاهتان را بنویسید