اجرا بیش از 22 هزار پروژه

متداول ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای که همواره بیشترین طرفدار را دارا است و جزو درب های خطی به حساب می آید درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی می باشد که از طریق حسگری که در بالای درب نصب می شود ورود و خروج افراد را به صورت اتوماتیک کنترل می کند. امروزه با پیشرفت در فنّاوری و کمک آن به زندگی جوامع بشری دربها نیز شکل گذشته و قدیم به خود را از دستداده و با تکامل ساخت آن بهصورت اتوماتیک درآمده است.متداول ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای که همواره بیشترین طرفدار را دارا است و جزو درب های خطی به حساب می آید درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی می باشد که از طریق حسگری که در بالای درب نصب می شود ورود و خروج افراد را به صورت اتوماتیک کنترل می کند. درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی مانند درب های کشویی به صورت خطی می باشد. درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی، این نوع درب ها مناسب برای بازشوهای عریض تر است و ببر اساس باز و بسته شدن به صورت تلسکوپی نام گذاری آن صورت گرفته است.

نصب بیش از پنج دستگاه درب شیشه ای اتوماتیک در طول روز نشانگر رضایت کامل مشتریان از نحوه اجرا درب اتوماتیک، خدمات، کیفیت و قیمت مناسب این محصول میباشد. درب اتوماتیک دارای مشخصهای همچون کلید تعیین وضعیت است که میتوانید با استفاده از آن سیستم را در وضعیتهایی چون زمستانه، فقط ورود، فقط خروج، قفل ، اتوماتیک، دائم باز و کنترل دستی قرار دهید. مهم ترین جزء درب شیشه ای برقی، اپراتور درب شیشه ای می باشد که انواع آن با قیمت و کیفیت متفاوت در بازار ایران موجود می باشد و تقریبا بیشترین قیمت درب شیشه ای مربوط به اپراتور آن است. مورد استفاده ترین درب اتوماتیک شیشه ای است که از بیشترین طرفداران برخوردار است. بیشترین استفاده را در فضا ها و مکان های پر تردد دارد. همچنین در صورت خرابی ، داشتن قفل برقی ، تعمییرات و عیب یابی را بسیار دشوارتر و زمانبر خواهد کرد. محیط هایی مانند بیمارستان ها ، کلینیک های بهداشتی و مراکز درمانی نیاز به توجه دقیق تری نسبت به جزئیات دارند زیرا این مکان ها در نقش مهمی در زندگی ما ایفا میکنند .به همین دلیل ما در شرکت باران در، اطمینان حاصل کردیم که طیف گسترده ای از راه حل های زیبا و در عین حال بسیار کارآمد برای رفع نیازهای موجود در بیمارستان ها فراهم کنیم.برای مشاهده جزئیات بیشتر کلیک کنید.

پس از آنکه با انواع درب های اتوماتیک آشنا شدید و دریافتید که کدام مدل برای شما مناسب میباشد و بعد از آن که با توجه به محدوده ی قیمتی آنها , انتخاب دقیق خود را انجام دادید. مواردی دارای اهمیت است که بعد از محاسبه دقیق کارشناس درسان جام به جمعبندی رسیدهاید و تمایل دارید که سفارش شما توسط شرکت درسان جام انجام شود. 1. درب اتوماتیک شیشه ای معمولا دارای یک قدرت کشش و سرعت نیستند و باید نسبت به ابعادی که برای شیشه ها در نظر می گیرید پکیج مناسب را انتخاب نمایید. چشمی درب اتوماتیک دارای اشعه های مادون قرمز است که با نصب آن بر بالای درب رفت و آمد افراد را شناسایی و در صورت حرکت مستقیم به سمت درب اتوماتیک حضور افراد و اشیا را از طریق قطع اشعه های مادون قرمز شناسایی کرده و موجب باز شدن درب می شود. نحوه اندازه گیری ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای در درسان جام بدین صورت است که بعد از ثبت درخواست کارشناسان برای اندازه گیری به محل پروژه رفته و ابعاد درب اتوماتیک شیشه ای را مشخص می کنند و بر اساس آن فریم ها، شیشه ها و سایر موارد مختص به درب اتوماتیک تولید و نصب می گردد.

شرکت درسان جام روزانه به ده ها مورد از پروژه های خود خدمات رسانی می کند و شما برای به دست آوردن اعتماد کافی، می توانید روزانه اسامی پروژه هایی که خدمات رسانی در آن صورت گرفته از کارشناسان ما دریافت کنید. مکانیزم خاص درب زیر سقفی باعث می شود که به کمک فنرهای بالانس و ریلهای خاص، درب در زیر سقف جمع شده و حجم فضای محدودی از پارکینگ را اشغال کند و سریع و بی صدا باز و بسته شوند.به همین دلیل به این نوع درب ها ، درب زیرسقفی گفته می شود. بسیار راحت، نه فقط برای استفاده کنندگان از ویلچر: درهای کشویی اتوماتیک همچنین به افراد مسن و والدین کمک می کند تا با صندلی چرخدار استفاده کنند. حسگر ها در بالای درب های اتوماتیک شیشه ای کشویی نصب شده که از طریق آن ورود و خروج افراد کنترل می شود. درخواست معماران و مدیران ارشد این بناها خواستار استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای هستند؛ زیرا استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای در ساختمان ها موجب استفاده راحت عموم از افراد جامعه میباشد، زیرا یکی از این موارد استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای، بهداشت افراد است. داشتن درب شیشه ای برقی در مکان های پر تردد، با کاهش مصرف انرژی، تردد افراد را کنترل میکند.

دیدگاهتان را بنویسید